БРАТЯ МАТЕВИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БРАТЯ МАТЕВИ ЕООД

1 точка от 3 мнения

Това е най-жалката верига казина !
Ако искате да бъдете обрани на "караминьол" ,или сте мазохисти. ЗАПОВЯДАЙТЕ !
По брутални измамници,НЯМА! Байкушев майкушев,Господ да вИ убие !

Не обичам да хейтвам по форумите,но понякога това може да е от полза за настоящи кандидат-работници.Ето,че нещата от 2008г.(от когато е предният коментар) се припокриват на 100% до периода в който аз работех,така че няма да се повтарям).Е има нови грандиозни имена с челни позиции-меринджея на фирмата-матЮ матев(всеки може сам да се досети как е станал мениджър-защото е компетентен,има необходимото образование,култура,подход,качества или.....просто е от фамилията).Мисля,че този индивид е в основата на приказката за селянина с властта и точно на него се дължи това огромно текучество на персонал!За голямо съжаление собствениците са гласували огромно доверие на меринджея и той коли,той беси.Да-но един истински управител не действа така,очевидно е ,че елементарното възпитание му куца,а за УЧР и развитие на фирмата на база собствени идеи(не крадени) и въпрос не може да става(всяка една идея-било за томболи,визия е крадена от по-големите казина...но той не е виновен-толкова си може!).Леко се отклоних...много думи за индивидче,което не заслужава ничие внимание!Ще Ви опиша права и задължения за длъжност крупие:
1)нямаш право на мнение или да се защитиш-най много да те глобят;заплатата варира от 600 до 700лв в зависимост от това,колко смени имаш(като трябва да си отделиш пари и за глоби-те са обичайна практика и в повечето случай са по несимпатия,отколкото по компетентно провинение);
2)ако си мислите,че може да се издигнете във фирмата-НЕ не може-фирмата е изцяло шуро-баджинащина;
3)осигуряване на минималната работна заплата,право на болничен общо взето...нямаш,ако се разболееш след това работиш нон стоп,докато си върнеш смените.Отпуска уж има,но нещата стоят точно както с болничните-излизаш 10 дена и след това работиш нон-стоп.
3)длъжността крупие включва:
-крупие(пускане,изплащане на кредит)
-направа на отчети
-охрана(проверка на ЛК,занимаване с наркомани,алкохолици).Охрана няма-само СОТ
-барман/сервитъор
-чистач
-трябва сам да се оправяш с разни проверки и документация
Е,фактът,че няма др негативни коментари,повярвайте не е защото хората нямат мнение за фирмичката,а по-скоро защото не им се занимава.Ако сте мазохисти,желаете да Ви тъпчат,унижават,глобяват за щяло и нещяло-пробвайте се,ако ли не-в тази сфера има още вериги,в който изискванията ще се припокриват със съоветното заплащане!

Искам да кажа че най-голямата ми грешка бе да работя в тази фирма.Не оценяват хората които работят за тях,уволняват и глобяват без причина
.Назначават свои хора и хора от семейството,унижават хората
със стаж и заслуги,издигат тези които са от семейството.Карат
те да стоиш прав по 12 часа на ден и на студ,защото дори и зимата температурата трябва да е 18 градуса студено.Няма годишен отпуск.
Не уважават никой и не обичат за тях да работят упрвители,които се разбират с персонала.Отделно че там управителите са повече от персонала и всеки със своето мнение.Персонала непрекъснато се сменя,никой не издържа на техния тормоз,не успяваш да си вземеш заплатата,защото трябва да я дадеш за глоби,които са от 50-100лв.Отделно че управителите които не са от техния род изведнъж могат да ги превърнат в бармани или крупиета.НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА ДА ОТИДЕТЕ НА РАБОТА В ТЕЗИ КАЗИНА "LUXOR"!