Сити експрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Сити експрес ООД

Кандидатствах в тази "прослувата" фирма за съжаление без да прочета предварително коментарите в този сайт, и така бях одобрена и с голямо желание от моя старана отидох на работа в първи работен ден. и като за първи ден се отвратих от хаоса, никаква организация, слаба компетенция от страна на назначения управител на офиса и в крайна сметка като допълнение към всичко това ми сервираха, че ще получа заплата след като изработя ДВА МЕСЕЦА във фирмата и то забележете без да дават аванси междувременно. До колкото се сещам всеки започва работа за пари, но явно тези хора не смятат за нуждо да прочетат КОДЕКСА НА ТРУДА ни най-малкото да го спазват, без да споменавам, че осигуровките които ми предложиха щяха да бъдат върху минималната заплата. за съжаление се отвратих от такива безхаберници в нашата държава. ПИТАМ СЕ ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЕН, КОГАТО ВИЕ БЪЛГАРСКИТЕ БИЗНЕСМЕНИ ЩЕ СЕ НАУЧИТЕ ДА ЦЕНИТЕ ХОРАТА, КОИТО РАБОТЯТ ЗА ВАС И ДЕФАКТО ВИ ИЗКАРДВАТ ПРЕХРАНАТА.

не съм съгласно съвсем с всичко аз лично имах възможността да израстна доста на високо, разбира се най- високите места са само за определени хора така е. Проблемът на фирмата е че решениеята се взимат от 4-5 човека който са изключително неграмотни и некомпентентни. администрацията е адски усложнена вече и непрекъснатото наемане на нови хора без да могат да се справят и без да са обучени води до безумието Сити Експрес. Като човек с 5 години стаж имам и субективно мнение продиктувано от не малкото добри моменти, но истината е че трябва да се смени Стоянов и от там около 90% вече от персонала, без компромис. Истинската причина за проблемните пратки който стават все повече е некадърността на няколко човека докоснали се до пратките.

Работих във фирма Сити експрес половин година,и ето един работен ден без никакво предизвестие бях сакратена от днес за утре както и други колеги най брутално,без да ми бъдат платени 2 месеца назад.Оправданието беше настъпилата киза.Повреме на работата ми никога не вземах заплата навреме,а по скоро с месечни закаснения.Дълбоко съм разочарована от собственика на фирмата който неморално освободи значителен %от служителите без предупреждение като кучета ни изхвърли,,а заслужено бяхме си заработили парите.Интриги колкото щеш,никакво управленско ниво и разбиране.От такива рботодатели в удоволствие бих напуснала страната.Тъй като ми се случва трети път от миналата година да ме съкращават.

От къде да започна...Бавене на пари по 2 седмици,всеки спекулира с 'авторитета' си,като дойде шефа всеки топи другия,а в момента на тръгването му вече всеки е над другите.Просто нямам думи относно безхаберието на всички по висшестоящи.А за допълнителните часове като заплащане...Мечтай...

Доста добре развита фирма в административно отношение.
Заплащането е сравнително добро ,но само за хора близки до управителя на фирмата и такива, които търсят ,не работа и удовлетворние от нея, а интриги,и всякакви други неетични средства за да могат да просъществуват във нея.
Управлението и се базира на мнението на определени хора във фирмата,а не на мениджърски умения.Всеки който си иска може да започне работа в нея,но много скоро след това ще разбере ,че това е грешка.
Много добре изградена транспортна схема,но недоразвита.Работата на фирмата се опира на контакти и връзки,а не на търговски умения.
Фирма без бъдеще.

Това е хаотична фирма, в която поради ниското заплащане всеки топи другия- а не дай си боже да се направи рекламация за изгубена пратка, великият юрист на фирмата ще изтъкне всякакви смешни доводи но изпращачът няма да бъде компенсиран. Фирмата е шуробаджанавска - в нея работят съпрузи, братовчеди и прочие, за личен състав и ТРЗ оговарят възрастни жени и то със средно образование, а една от жените в куриерския център долу е неграмотна. Увеличение на заплатата - никога, само любимците на Стоянов взимат 2-3 хиляди лева, но те са 4 човека.

Работих преди 13 годни в самото начало на фирмата много работа имаше нямаше пари и ословия за труд разнасах пратките с полско фиятче и се изкаше от мен скорост на изпълнение не издържах и теглих една на диспечерката след като напуснах нямам информация дали някои е карал тази кола и е поставил по-добри резултати от мен но като гледам мненията нищо не се е променило !

1 точка

Абслолютно безумие и безхаберие от страна на висшестоящите. Мислят се за богопомазани - от коментарите виждам, че от 3 години насам нищо не се е променило (а и малцината, които останаха го потвърждават).

Пълен хаос - слабо ръководство, занижен контрол, правят се елементарни грешки, а заплащането е неадекватно на положения труд, осигуровките също са нереални.

Динамична среда ако работника е оправен ще взима пари, липса на средно управленско ниво ?!!!малка вероятност за израстване във фирмата а дори да стане още по малка вероятност е да се отрази на финнсовото ви състояние. Тромава Администрация (като в някое учреждение)лежаща на гърба на куриерите.Добри упрвленскйи решения реализирни по най лошия начин (това е заради липсата на средно управленско ниво, рядко се взима под внимание мнението на основния персонал)