Сити експрес ООД /img/frontend/nomap.png"

Сити експрес ООД

Дружествата Сити Експрес Куриер ООД и Сити Лоджистик са заличени в търговския регистър съответно с писма вх. № 12-01-2575 и 12-01-2576 от 30.08.2017г. Търговската марка "Сити Експрес" е собственост на друга фирма, която има за цел да я развива добросъвестно по отношение на служителите и в полза на клиентите - съществуващи и нови, като им предлага надеждни и изключително бързи - до 90 минути - услуги за доставка на територията на София.

Търговска марка Сити Експрес вече е с ново, седалище и управление. Предлага се супер качествена услуга за София. Целта е да има мотивирани и отговорни служители, които да допринасят за доволни клиенти. Куриерите са оборудвани с нови автомобили, има специална грижа към всяка пратка, супер усмихнати, приветливи и отговорни служители.
Единствено Сити Експрес предлага толкова бързи услуги за София. За 90 минути, за 180 минути и до края на деня.
Въпреки трафика и предизвикателствата на града, бранда Сити Експрес предлага обновена модерна и иновативна услуга. Всички служители са добре платени, добре оборудвани за извършването на качествен сервиз и най-важното - усмихнати :)
тел 02/9 12 12

Всеки кайто се интересува от тази фирма, може да получи реална представа от групата ни във фейсбук "Хайде всички да разкажем истината за Сити"! Има и доста шокиращи данни, но така е в България!

В тази фирма дори и незнаят ,как да те поканят на интервю.Тази която на мен ми се обади е някаква невороятна истеричка.Тя милата дори незнае и да говори.Представям си пак, ако започнеш работа в тази фирма, какво ще им бъде отношението към теб.

Измамна работа. Чуда се на кого е протеже бате Стефчо та никои от тези които уж трябва да ни защитават от  "добри работодатели" не го излови на тясно. Много лъже тоя човек. Дано стигне до мизерията и безпаричието на които подлага служителите си.

Дано са повече хората, които първо прочетат мненията за СЕ и в частност ръководството, после да погледнат броя на обявите за работа от тази фирма и тогава, ако все още имат желание да заповядат да работят. Ще им остане труда и напразните усилия. Заплащането е малко, обещаните бонуси така и не се получават, осигуровките са за сметка на работника, независимо от позицията. А и обявите им в джобса сами за себе си говотят. Другите фирми поне предлагат възможност за развитие, бонуси и какво ли още не а въпросната фирма единствено ви гарантира: "  договор за търговски представител" за една от позицийте, а за другите - нищо!!! (поне тук са доста искрени и са оставили хората, поне досетливите, сами да се сещат... ). Толкова от мен, а и мисля, че побликуваните обяви и останалите коментари говорят достатъчно много за СЕ.

Така много мнения и все негативни, а многото обяви в джобса говорят че има нещо гнило. Сега ще ви светна за какво става въпрос. Фирмата е на С. Стоянов ( за тези които не знаят тои ни е бивш посланник в Гърция с политици работа да си нямаш) Та въпросния господин осигурява на 140лв. за 4 ч. работен ден от които впоследствие се разбира че осигуровките са за сметка на работника така че по картата ти превеждат 108 лв. да в сити експрес се работи за 108 лв. Обещават ти заплата 300 т.е. още 160 на ръка но тях няма и да ги видите, криза е нямало пари. Та преди да започнете работа там се поровете добре из нета и се вслушаите в мненията. Аз работя 2 месец заплата се получава с месец на зад и няма да повярвате найстина получих заплата 108 Доплака ми се срязах един кабел, изтрих уиндолса на компютъра на които работех и си тръгнах за жалост няма как да се боря за другите си пари по договор съм си подписал толко. Не се лъжете лъжа и измама е

Хора, какво чакате още от бача си Стояна. Той така ви изработи тези които сте там, че чак оргазъм получава. Не се надявайте да си получите изработеното. Вие в момента сте му спонсори за новата дейност, която ще стартира, поради която никой от нас бившите и вас настоящите не получаваме дължимите пари. Пари в фирмата има но се отклоняват. Замислете се!!!

Здравейте и от мен,
Ще започна оттам, че аз през 95% от времето си изработено в тази фирма съм видял повече хубави неща от колкото лоши.В продължение на 2 години бяхме офиса в който не се беше сменил нито 1 човек, шеф ни беше 1 от най-кадърните служители в тази фирма Димо Апостолов, който се държеше страхотно със всички и разбира се всички работихме на макс.БЯХМЕ един уникален екип!Офиса ни печелише много на фирмата, което позволяваше да взимаме някой друг лев отгоре.Но дойде времето в което се почнаха ЗВЕРСКИТЕ ИНТРИГИ(причинени от г-н Стоянов) и всичко започна да пропада бавно но славно и започнаха да не плащат заплатите, което принуди много хора да напуснат.За администрацията.....Хммм, там имаше както и много кадърни така и много некадърни хора, ама аз най-малко трябва да се оплаквам, защото се уважавах с всички тях.И така 1 година след напускането ми от тази фирма все още си спомням за хубавите моменти които съм прекарал там и ме е яд, че господинчо Стоянчо провали ВСИЧКО!

За тази фирма може да се говори много и то не много хубави неща.Аз ще бъда кратък.За изискванията които имат възнаграждение никакво.В провинцията нямат и представа как се работи.Като изкажеш недоволство,следва-"Като не ти изнася,напусни!"За пари не чакайте.От една година пари няма,работата свършена,но.......Така че чуете ли Сити експрес бягайте колкото се може по-далеч.Казвам ви го от дългогодишен опит с тях.