Runners /img/frontend/nomap.png"

Искам да кажа че стоката като начало не е така качествена като преди.Купих си маратонки от там който издържаха точно 2 седмици.Имам позната която работеше там и съм била нейна клиентка винага ме е обслужвала достатъчно добре,но по другите магазини обслужването е под всякъква критика,не си го обяснявам трябва да познаваш продавача в магазина за да те обслужват добре ли.Но по думите на приятелката ми с тяхното работно време и тяхното заплащане и аз да съм няма да издържа.Не мисля че такава голяма фирма трябва да има ниско заплащане и лошо отношение към работниците си,та нали те са хората който предразполагат клиентите към това да са постоянни и да са доволни от марката.Моля всички който са били излъгани по някакъв повод било в тази или дръга фирма има си места където да се оплачете.Извинявам се предварително ако съм била много пряма или съм обидила някого.Но в крайна сметка ние сме хората(клиентите) който да кажем мнението си.

искам да изкажа мнение по въпрос за заплащнето когато напускаш,или когато не си им удобен.защо казват че неизлиза ревизията и не се плаща.младен надявам се че знае точно колко трябжаше да взема. е не взех .стефан ми дади да потпиша документите и после каза- това е няма ние да плащаме.добре преглатнах почти 700 бях се потписала че сам ги взела,но това се повтаря пак в аспарухово с друго момиче.напусна и хоп след месец като трябва да плащат ревизията неизлиза смях.И НЯМА ДА И ПЛАТЯТ.ако е коректен младен може да ми пише на имейла или да доиде лично във Варна ще си поговорим.кой краде ние тях или те него. а на огнян мога да кажа е моито момче кой краде сега.      С УВАЖЕНИЕ

Работната атмосфера е под всякаква критика, както и отношението на по-висшестоящите. Заплащането не е особено високо и постоянно се търсят причини то да става все по-малко. Вече доста колеги ги няма и положението става все по-зле!!!

zapla6taneto e mnogo nisko.uvajenie ot strana na rakovodstvoto v sofia nqma.privilegii nikakvi .sigurnost po4ti nqma.vij ve4e svobodno vreme kolkoto iska6 no ne se zapla6tat po4iovkite.razvitie niama.staraqt se ina4e da e udobno rabotnoto mqsto.kolegite gore dolu sa dobre s malki izklu4eniq na tezi koito se polzvat s vrazki.rabotnata sreda gore dolu e dobre.

мале нямам думи за тая фирма.всички в централния офис се мислят за големите шефове и само се разпореждат!!!!!!!!!!!!!!!!кога ли ще му писне на персонала да го тъпчат отвсякъде?????

raboteh v tazi firma i bjh mn dovolna ot vsi4ko.popadnah na dobri kolegi,6efove .vsi4ko be6e nared dokato edin den ne zabremenjh i se nalozi da si ostana v ka6ti .ve4e sam v mai4instvo pove4e ot god. i polovina ,vizdame se 4esto no rabotata mi lipsva.nadjvam se da si zapazj kolegite i sled mai4instvoto.mn sa gotini

1 точка

zapla6taneto e super,noza uvajenieto ne moga da kaja sa6toto az sam rabotila v enin ot magazinite koito se namira v bs i moga da vi kaja 4e tam nqma uvajenie sprqmo prodava4-konsultantite ot strana na predstavitelite koita sa za burgas.previlegii nqma nikakvi.a 6to stava duma za firmenata sigurnost nqma gre6ka,ina4e rabotnoto vreme e super samo deto nqmahme obedni po4ivki vsa6tnost imahme no ni gi sprqha neznam za6to.moje6 mnogo da se razvi6 tam spor nqma.kolegite sa otvratitelni ako moga taka da se izrazq prosto nqmam dumi izhvarliha me kato mrasno ku4e ot tami nikoi ne mi vleze v polojenie bez[ komentar].rabotnata sreda e mnogo zle mqna takava mizeriq v magazinite ili pone v toq kade raboteh az za tolkova vreme edin kozmeti4en remont ne mu napraviha ujas ina4e imat goleni iziskvaniq ot personala.

zapla6taneto e mnogo malko,rabotata e mnogo,spriamo izpla6taneto,rabotnoto vreme e mnogo,ne si zaslujava otnosno zaplatata,konsultantite sa mnogo zle pove4eto,rabotnata sreda stava

Работата е много динамична и интересна - в абсолютно всички отдели. Възможността за равитие е голяма и наистина я има. Ръководството се отнася с уважение към абсолютно целия персонал, с човечност и добронамереност. Умеят да амбицират и да правят служителите си максимално ефективни. Свободното време може би не прелива, но това си зависи от това доколко е ангажирано съзнанието ти с целия работен процес. Уикендите са почивни дни и това не търпи изключение. Заплащането е справедливо. Колегите са готини. А работната среда вдъхоновяваща. Местоположението на офиса е малко неудобно за хората живеещи в другия край на София, спрямо например кв. Подуене, но и затова имат измислен неписан закон...

Моля споделете впечатления от работата в Рънърс!