ЛогиСофт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЛогиСофт ЕООД

Като гледам цялото семейство и всички работещи са назначени да харесват лъжливите добри мнения и истинските лоши мнения. Което ме накара да се посмея.

Това за законите малко сте се подхлъзнали. Кажете в Германия когато отидете на командировка по колко плащате по закон ? Там закона е колкото часа работиш там с законна заповед за командировка толкова ти се плащат по минимум 8 евро (а тя заплатата си текла) Тъй като малко ви се различават законите с реалните. Разбира се дано има хора които да повярват на всички тези глупости и да работят за по-малко пари от тези по закон. По закон трябва да има и допълнително заплащане за допълнителен труд. Разбира се закона е врата в полето през която някои работодатели не обичат да преминават.

Логисофт е фирма със много потенциал за развитие, ако желаете да работите в нея е нужно да имате възможност да ходите по командировки, който в повечето случай не са дълги (максимум месец). Относно заплащането на тези командировки , то зависи къде сте изпратени, ако е извън страната вие ще получавате по 35 евро на ден + осигурен хотел или къща за гости ,а отделно заплатата си тече както е по закон. Ако търсите професионално развитие , това е мястото в което ще искате да бъдете

Фирмата дава възможност за трупане на незаменим опит в областта на промишлената автоматика. Работи се с иновативни решения, нова и модерна техника. Заплащането не е отлично, но е по-високо от средното за този бранш. Приятната обстановка, добрият колектив от задружни служители, удоволствието от творческата дейност, както и хубавата локация са също част от положителните страни. Работи се, както по изцяло нови проекти, така и по модернизирането на стари. Доста от проектите са в чужбина, което означава и пътувания. Понякога се налага да се работи до по-късно или пък да се кара по-леко в зависимост от сроковете и трудността на проектите.

Добър екип от компетентни специалисти, модерен офис с добро местоположение, интересни и предизвикателни проекти, предлагащи професионално развитие срещу добро заплащане. Доста проекти са в чужбина и съответно са свързани с командировки. Фирмата има огромен потенциал.

Aко искате да работите извънредно, без това да се заплаща, да работите под стрес и напрежение, защото шефът е обещал нереален срок, при това за минимални пари, то това вероятно е най-добрата фирма. Жалко за иначе добрия замисъл, хубавия офис и интересната работа от чисто техническа гледна точка.

Ужасни лъжци. Пращат те в чужбина да автоматизираш разни проекти, като не ти плащат според законите, често се работи извънредно като не ти плащат за това. Шефа е много пекън но не обръщан- лъже, че знае чужди езици, жена му която е шефка на другата фирма е много нервна и напрягат много. Колегите биват с изключение на Ангел. Ако искате да ви експлоатират за минимално заплащане - това е вашето място. Ние лично се разделихме защото не платиха според законите на държавата в която бяхме и те карат да работиш не безопасно. Много още неща има, но на отишлите там пожелавам късмет!

1 точка

Поредният собственик направил малко пари и "хванал" господ за шлифера. Интервю - 30 минути слушаш колко е умен и колко е велика фирмата без да ти се зададе и един въпрос. Всъщност имаше въпроси от рода какво си завършил, къде си учил преди ВУЗ-а... все неща, които ги пише в CV-то ти. Накрая всичко приключва с : "Благодаря, ще Ви се обадим". Даже казаха точно, кой ден ще звъннат. Следва няколко седмици без обаждане и решаваш да звъннеш и учтиво да попиташ какво е тяхното решение ти се отговаря : "Щом не съм ти звъннал, значи НЕ!" (поредният идиот, който като му говорят на "ВИЕ", ти отговаря на "ТИ"). ОК, не са ме харесали (явно оценяват хората без да им задават въпроси), но това, което ме издразни адски много е липсата на отговор, след като обещават такъв. С "две думи" - типична БГ фирма...

Много готин колектив, много готина работа и до там са хубавите неща, много ненормирано работно време, смешно заплащане, никакво реално уважение, а само пародирано такова.

Фирмата има голям потенциал от страна на работещите в нея. Адски интересна работа, човек може да научи адски много неща. Сравнявал съм с подобни фирми в сферата на автоматизацията - изградените решения са на най-високо ниво, а съм имал възможност да виждам и немски и италиански проекти, които от към софтуер са пълна скръб.

Проблемът и е в управлението, което веднага се отразява на заплащане, работна сигурност и натовареност на работата.