Пантелей Тошев ООД /img/frontend/nomap.png"

Пантелей Тошев ООД

По времето в което съм бил служител на фирмата,отношенията работодател -служител бяха перфектни.Нямаше напрежение,нямаше забавяне в плащанията.Твърдя че това е най спокойната работа на която съм бил.Недостатък на фирмата е че заплатата не беше нищо особено,което всъщност доведе и до моето напускане,както и липсата на развитие във фирмата.Такива роднински истории каквито прочетох в другите мнения  не  влияят  на някой който просто си върши работата.

Политиката на фирмата е да се назначават роднини и нечии протежета на ключови позиции, които не вършат никаква работа, всичко носят на гърба си останалите, взети на работа по някаква случайност; и когато тези някои започнат да недоволстват, им се запушват устата със заплахи, частни разговори, глоби и изгонване. Голям минус е вечното недоволство на шефовете, които викат за щяло и нещяло, обстановката е винаги напрегната и се работи под стрес. Никога не поощряват по някакъв начин работниците – морално или парично, но стане ли дума за критики... Хора там са само роднините, останалите са просто роботи и част от инвентара, без право на личен живот. Винаги и за всичко са виновни работниците, останалите се хвалят по оперативки и се тупат по рамото, осигуряват им се „уж” служебни автомобили. Лицемерието и гъзоблизствотото са на почит. На т.нар. team-building се замазват очите на простолюдието, давайки им вечеря и спане за една вечер на някое хубаво местенце, биейки се в гърдите колко е сплотена фирмата, а в същото време интриги и клюки не спират да се въртят. Особено ценени са доносниците във всички нива на фирмата. Като цяло царят хаос и прехвърляне на топката от един на друг отдел. Няма организация и самите шефове си противоречат в нарежданията си. Никой не знае какви са му преките задължения, всеки върши работата на някой друг. Пълна липса на доверие към работниците, записват се минути и секунди, в които си закъснял, а часовете над нормата не се броят.  Заплатите и осигуровките са на ниво, но дали си заслужава?

Хубава фирма.Добре е работодателите да са повече сред работниците и служителите.Особено Г-жа Тошева, тя не познава хората, мнителна е и пита "клюкарките" за всичко.Има изисквания кам хората си, но много неща и на нея самата не са и ясни...
Добре е да имаш изисквания, но да знаеш и какво искаш.

Фирма Тошев ЕООД е добра и стабилна фирма по отношение на заплащане, на социална политика към работниците, което е важно за нас.Лошото е недоверието към работниците, мнителността, роднинството, което в един момент много дразни и липсата на перспектива за човек, който не е роднина.Иначе фирмата си я бива като семейна компания.

Прекрасна фирма. Отговаряща на Европейските стандарти.
Там работят високо квалифицирани специалисти.
Перфектни продукти с високо качество.
Пазарувайте само там.

Новичките много се натегате. Кое му е хубаво голямото текучество на хората във фирмата. Това,че може да те изгонят всеки момент???
Само, че си ял за сметка на Тошеви два дни и айде.........
Те ще си го изкарат от теб многократно................

Фирмата няма грешка!!!

Искам да изкажа своите благодарности към цялото ръководство за организирането на Team building-a. 2009 г. Надявам се и занапред да се организират подобни мероприятия. Аз съм нов служител във фирмата, но първите ми впечетления са много добри за разлика от другите места където съм работил, при моя кратък трудов стаж. Има неща които могат да се подобряват за напред но това не е моя работа все още да ги коментирам. Все пак и дане забравяме че това е фамилна фирма със до 30 човека персонал и тепърва и предстои да се разраства и развива. Мога само да пожелая успех на г-н Тошев и г-жа Тошева.

Нямам никакви забележки. Всичко във фирмата е прекрасно. В сравнение с други места където сам работил, тук е рай.

Фирмата е добра за хора които им се работи много, но не си ценят труда .
Заплатите се вдигат веднъж в годината. Възможност за развитие имат само роднините във фирмата , а те не са малко.Уважението е докато имат полза от теб
след това имаш много недостатаци. Г- н Тошев е човек който си знае интересите и много е постигнал.( Той си знае как.) Госпожата е мнителна, всичко е тайна при нея.
Обича хората които и споделят подробности от кухнята.
Ако сте млади и без ангажименти опитаите късмета си. Успех