Пантелей Тошев ООД /img/frontend/nomap.png"

Пантелей Тошев ООД

Не купувайте техните продукти,твърдят че качествени а са пълни боклуци. Измамници! Суровините които влагат в продуктите са с изтекъл срок на годност и накрая искат клиентите да са доволни !

Моето лично мнение е видите ли обява за тази фирма не си подавайте молбата за кандидатстване.
1.След приключване на работния ден в 17:30 служебния автобус тръгва в 17:45 защото някои от служители е решил да се направи на важен и да го чака целия автобус.
2.В обедната повечето служители от фирмата си носят обяд защото няма сготвена храна а сутрин преди работа поръчваш на брата на шефа(който е готвача) какво да ти направи за обяд.Избора е между гювече,скара и един сандвич.Това е богатото меню на фирмата хахха.
3.Дори и да се хванете на работа първите шест месеца заплатата ще Ви я изплащат на ръка... и то не на последния ден от работния месец а от 1 до 10 число на следващия месец..
4.И отпуските не се разрешават от шефовете лесно ,има един куп условия и въпроси защо ти е отпуска. хахаха
5.Ако кандидатствате за лаборант нямате развитие в тази фирма.Всеки изминал ден човек деградира защото прави един и същ анализ повече от 5 пъти.А когато някои от производство обърка даден продукт пред шефовете си измива ръцете с лаборантите в лаборатория Качествен контрол.
За тези които искат да работят там много добре се замислете дали искате да се развивате или деградирате !!!

Абсурдна фирма с абсурдна лична реклама. Не се подвеждайте по мазните приказки и внушението за високо ниво в тази посттоталитарна компанийка. "Високите технологии" се "управляват" от класически полуграмотен и технически абсолютно неграмотен началник производство. Останалият антураж е изграден от неграмотни и полуграмотни роднини, които ако си седят вкъщи и си получават определените им заплати ще бъде по-добре за фирмата. Желаещите за работа там, завършили хранители и всякакви други технологии, нека знаят, че понятието производство е напълно неясно в тази фирма. Всички които кандидатстват за работа като лаборанти нека знаят, че ще насипват шишенца с мостри, и когато един ден неминуемо напуснат, ще са забравили абсолютно всичко полезно което са знаели допреди.

Фирмата е супер! За времето когато работих там заплащането беше много добро, нямаше забавяне на заплати и отношението работодател-работник беше на ниво към всички. Това е единствената фирма в която съм работила и съжалявам че напуснах!

По времето в което съм бил служител на фирмата,отношенията работодател -служител бяха перфектни.Нямаше напрежение,нямаше забавяне в плащанията.Твърдя че това е най спокойната работа на която съм бил.Недостатък на фирмата е че заплатата не беше нищо особено,което всъщност доведе и до моето напускане,както и липсата на развитие във фирмата.Такива роднински истории каквито прочетох в другите мнения  не  влияят  на някой който просто си върши работата.

Политиката на фирмата е да се назначават роднини и нечии протежета на ключови позиции, които не вършат никаква работа, всичко носят на гърба си останалите, взети на работа по някаква случайност; и когато тези някои започнат да недоволстват, им се запушват устата със заплахи, частни разговори, глоби и изгонване. Голям минус е вечното недоволство на шефовете, които викат за щяло и нещяло, обстановката е винаги напрегната и се работи под стрес. Никога не поощряват по някакъв начин работниците – морално или парично, но стане ли дума за критики... Хора там са само роднините, останалите са просто роботи и част от инвентара, без право на личен живот. Винаги и за всичко са виновни работниците, останалите се хвалят по оперативки и се тупат по рамото, осигуряват им се „уж” служебни автомобили. Лицемерието и гъзоблизствотото са на почит. На т.нар. team-building се замазват очите на простолюдието, давайки им вечеря и спане за една вечер на някое хубаво местенце, биейки се в гърдите колко е сплотена фирмата, а в същото време интриги и клюки не спират да се въртят. Особено ценени са доносниците във всички нива на фирмата. Като цяло царят хаос и прехвърляне на топката от един на друг отдел. Няма организация и самите шефове си противоречат в нарежданията си. Никой не знае какви са му преките задължения, всеки върши работата на някой друг. Пълна липса на доверие към работниците, записват се минути и секунди, в които си закъснял, а часовете над нормата не се броят.  Заплатите и осигуровките са на ниво, но дали си заслужава?

Хубава фирма.Добре е работодателите да са повече сред работниците и служителите.Особено Г-жа Тошева, тя не познава хората, мнителна е и пита "клюкарките" за всичко.Има изисквания кам хората си, но много неща и на нея самата не са и ясни...
Добре е да имаш изисквания, но да знаеш и какво искаш.

Фирма Тошев ЕООД е добра и стабилна фирма по отношение на заплащане, на социална политика към работниците, което е важно за нас.Лошото е недоверието към работниците, мнителността, роднинството, което в един момент много дразни и липсата на перспектива за човек, който не е роднина.Иначе фирмата си я бива като семейна компания.

Прекрасна фирма. Отговаряща на Европейските стандарти.
Там работят високо квалифицирани специалисти.
Перфектни продукти с високо качество.
Пазарувайте само там.

Новичките много се натегате. Кое му е хубаво голямото текучество на хората във фирмата. Това,че може да те изгонят всеки момент???
Само, че си ял за сметка на Тошеви два дни и айде.........
Те ще си го изкарат от теб многократно................