Пантелей Тошев ООД /img/frontend/nomap.png"

Пантелей Тошев ООД

Измина доста време откакто напуснах фирмата и нищо не ми пречи да споделя моя коментар. Не изказвам негативно мнение от престоя си, защото сравнявайки сегашния ми работодател с предишния определено осъзнавам, че не е трябвало да напускам! Условията от финансово естество бяха отлични, навреме получавах заработеното, също така отношението беше нормално, отношение като отношение, чисто и колегиално. Хубаво е човек да осмисля всичко, да погледне от различен ъгъл всяка ситуация, за да може да осъзнае реалната картина, защото действията под емоции не винаги са положителни. Това е моя съвет към по-младите.

Фирмата е чудесна. Много добро заплащане.

Пантелей Тошев ООД е фирма подходяща само за студенти които няма къде другаде да си изкарат стажа. Уважение работодател-служител липсва, заплата колкото половината сметка от топлофикация през зимата, УВЕЛИЧЕНИЕ - според зависи ако звездите са се наредили по правилен начин след 2 години може би 50 лв и ще са под масата не по документи, да обобщим след 10 години във фирмата ще взимате 1100 лева АМА ТОВА Е ПЪЛЕН АБСУРД Г–Н ТОШЕВ. Задълженията са ти безкрайно много със срок миналата седмица и всеки ден има нови и нови, тук идва въпросът ЗАЩО ПАК ЗАКЪСНЯВАМЕ СЪС СРОКОВЕТЕ еми сами си отговорете. Всички плюят по тошев като го няма, а като дойде му се мазнят. Това означава, че хората са там защото нямат избор. Да засегнем и някои други, митов и мицов не знаят какво се случва защото капацитета не им отговаря за тази позиция търговски представител по скоро разносвачи на кафе, но все пак са приятели на г-н тошев от соца. Сашо е пич ама само когато е в почивка. В складът има само 2 човека които вършат работа. Младши тошев е (шах и мат) от всякъде нищо не разбира, но и на него трябва да му се угоди. Фирмата постоянно си търси счетоводители защото на семейството не може да се угоди. Рецепционистката за 8 години не са и увеличили заплатата след което решила да напусне обаче са я задържали с 50 лв увеличение БРАВО. Фирмата не ти позволява да вземеш повече от 3 дена болничен, ако си още болен си взимаш от отпуската и трябва да си болен само 1 път годишно иначе може и да те уволнят. Локацията на фирмата е в поле, ако не работи стола умираш от глад защото няма нищо наоколо. Като цяло можем да кажем, че в тази фирма няма никакво развитие обещаното не е като даденото, затрупват те с работа и ти се подиграват, унижават те и ти втълпяват, че трябва да се чувстваш благословен, че работиш за 800 лв (+ -). Един съвет от бивш служител не започвайте там!

В момента има обява за химик. Какво заплащане предлагат?

Към долния коментар :

Ало,шефовете,
"БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа" . Тук можете да споделите за вашия опит във фирмите, в които сте работили, или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате."
Това тук не ви е Facebook

Клеги, нека се радваме, че некадърни и мързеливи служители, като Елена Димитрова Кирилова не работят вече с нас. Само се чудеше какви клюки да измисля и разпространява. Работата винаги изоставаше и чакаше някой друг да я свърши. Ние ги носим на гърба си, а те си получават заплатите.

Производство на уж доста евтини хранителни добавки състоящи се почти само от Е-та! Нямат никаква хранителна стойност! Чиста химия!! Всичко е толкова вредно, а го слагат в храната! Само тровим хората!! За което ни плащат...
С произвежданите във фирма Тошев продукти могат да се правят фалшиви алкохолни и безалкохолни напитки и храни, наподобяващи оригиналните, но с доста по-ниска себестойност. "Работата" на фирмата се заключава в смесване на български и вносни суровини по определени рецепти. А няма ли да е много по-евтино за клиента да си купи директно тези суровини от съответния производител, и да си ги смеси сам??
Нужни ли са изобщо на България такива посреднически уж много работещи и "произвеждащи", но на практика нищо неправещи кухи фирми??
Иначе работата е доста. Работиш за трима, а ти плащат за един. И във всеки един момент могат да те изгонят като мръсно коте веднага и без никакво предизвестие!!!

Какви са тези глупости където ги пишете,аз като настоящ служител смея да твърдя че това е една фирма с която човек може да се гордее,че работи. Всяка фирма си има правила, така и тази.Хората са направили от нищо нещо и се борят в тази скапана държава, а вие се опитвате да ги изкарате какви ли не.И заплащането и осигуровките всичко е на ниво. Малко фирми дават карта за градския транспорт,която заплаща отново фирмата.Колектив има и колегите са страхотни. Почива се по празниците и си ползваш полагащите се отпуски.

Трудно е да се работи в такава фирма, в която всички настоящи служители са "грамотни" като този от долния коментар. А това с масата за тенис направо кърти мивки...

Отношенията с колегите, са добри с ръководството, нямам допирни точки, но не мога кажа лошо за хората учтиви са. Плащането е редовно до сега не са закъснявали,