Пантелей Тошев ООД /img/frontend/nomap.png"

Пантелей Тошев ООД

Работих във фирмата относително дълго.
Като позитиви мога да споделя коректното изплащане на заплата, ваучери за храна в размер на 200 лв., реално осигуряване върху цялото възнаграждение, възможността за ползване на паркомясто, работното време от 8:30 до 17:00.

Като отрицателни неща има доста повече.

Във всички отдели на фирмата има и читави колеги, но в търговския отдел, както и в снабдяването и планирането - не, поне докато бях там.

Има много голямо текучество, като това е от години.

Незнайно защо се нагнетява напрежение или в хоризонтала между хората на една и съща позиция или вертикално от търговци към обработващите продажбите.

Няма колегиалност, работното натоварване НЕ се разпределя равномерно.

Личния принос не се цени, има хора с липсващ морал сред работниците на по-високи позиции.

За хора извън търговците, тоест производство, търговски отдел и склад няма възможност за развитие, що се отнася до заплащането, като цяло има само индексации - несъществени увеличения, които имат и график - не се случват често.

Отношенията поне в търговския отдел не са никак дружелюбни.

Липсва постоянно работеща столова - работи спорадично и като е по-добре да се носи храна или да се излезе с автомобил до магазин или някое местенце за готвена храна.

Шшшш баровец,дето си дошъл на СПА, вземи са хвани у работа, че ако те разбера кой си.. става сцена филм. Мерси.. живи и здрави. Амин.

Бях много разколебан преди да започна работа във фирмата, но си казах "Какво толкова, никой не ме е вързал ... Ще пробвам". И да ви кажа драги мои, добре че не обърнах внимание на коментарите тук. Отношението към мен е много добро, ааааз и не съм от хората, които биха допуснали противното към себе си. Стресът ми в сравнение с предната работа е, като все едно отивам на СПА. Дадох си сметка, че във фирмата има и скатавки. И сега си задавам въпроса : Колко от хората тук писа са такива и дали не пишат, защото са уволнени. :) Не се обиждайте, но бъдете обективни като пишете коментари, а не да плюете, защото не ставате за тази работа. ;) Успех, там където сте.

Много лошо отшениние към персонала, никаква организация, без прогрес, комунистическо мислене и управление. Не стават като цяло!

Измина доста време откакто напуснах фирмата и нищо не ми пречи да споделя моя коментар. Не изказвам негативно мнение от престоя си, защото сравнявайки сегашния ми работодател с предишния определено осъзнавам, че не е трябвало да напускам! Условията от финансово естество бяха отлични, навреме получавах заработеното, също така отношението беше нормално, отношение като отношение, чисто и колегиално. Хубаво е човек да осмисля всичко, да погледне от различен ъгъл всяка ситуация, за да може да осъзнае реалната картина, защото действията под емоции не винаги са положителни. Това е моя съвет към по-младите.

Фирмата е чудесна. Много добро заплащане.

Пантелей Тошев ООД е фирма подходяща само за студенти които няма къде другаде да си изкарат стажа. Уважение работодател-служител липсва, заплата колкото половината сметка от топлофикация през зимата, УВЕЛИЧЕНИЕ - според зависи ако звездите са се наредили по правилен начин след 2 години може би 50 лв и ще са под масата не по документи, да обобщим след 10 години във фирмата ще взимате 1100 лева АМА ТОВА Е ПЪЛЕН АБСУРД Г–Н ТОШЕВ. Задълженията са ти безкрайно много със срок миналата седмица и всеки ден има нови и нови, тук идва въпросът ЗАЩО ПАК ЗАКЪСНЯВАМЕ СЪС СРОКОВЕТЕ еми сами си отговорете. Всички плюят по тошев като го няма, а като дойде му се мазнят. Това означава, че хората са там защото нямат избор. Да засегнем и някои други, митов и мицов не знаят какво се случва защото капацитета не им отговаря за тази позиция търговски представител по скоро разносвачи на кафе, но все пак са приятели на г-н тошев от соца. Сашо е пич ама само когато е в почивка. В складът има само 2 човека които вършат работа. Младши тошев е (шах и мат) от всякъде нищо не разбира, но и на него трябва да му се угоди. Фирмата постоянно си търси счетоводители защото на семейството не може да се угоди. Рецепционистката за 8 години не са и увеличили заплатата след което решила да напусне обаче са я задържали с 50 лв увеличение БРАВО. Фирмата не ти позволява да вземеш повече от 3 дена болничен, ако си още болен си взимаш от отпуската и трябва да си болен само 1 път годишно иначе може и да те уволнят. Локацията на фирмата е в поле, ако не работи стола умираш от глад защото няма нищо наоколо. Като цяло можем да кажем, че в тази фирма няма никакво развитие обещаното не е като даденото, затрупват те с работа и ти се подиграват, унижават те и ти втълпяват, че трябва да се чувстваш благословен, че работиш за 800 лв (+ -). Един съвет от бивш служител не започвайте там!

В момента има обява за химик. Какво заплащане предлагат?

Към долния коментар :

Ало,шефовете,
"БГ Работодател е сайт, в който всеки може да каже "Аз обичам моята работа" или "Аз мразя моята работа" . Тук можете да споделите за вашия опит във фирмите, в които сте работили, или да потърсите мнение за фирма, в която обмисляте да кандидатствате."
Това тук не ви е Facebook

Клеги, нека се радваме, че некадърни и мързеливи служители, като Елена Димитрова Кирилова не работят вече с нас. Само се чудеше какви клюки да измисля и разпространява. Работата винаги изоставаше и чакаше някой друг да я свърши. Ние ги носим на гърба си, а те си получават заплатите.