Интерком Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17

Интерком Груп ООД

супер силна фирма

Vse o6te ne moga da dam nikakva ocenka za firmata, no mi se struva dosta nadejdna.

bliasak,razmah,kuhnenski problemi....
Dokato ne opita6 ne moje6 da razbere6

Zaslujava si pri vsi4ki polojenia, no pytq kym vyrhovete za razvitie e mnogo mnogo mnoooogo dylug, da nekazvam bezkraen.
I nesto mnogo vajno!!! Pri jelanie za rabota v tazi firma na pyrvo mqsto razuchete bydestata si poziciq i dejnostta koqto ste izpylnqvate, a posle napravete edna chestna ocenka sys SEBE si, za da precenite kakvo ste vi zadovolqva za nachalo v tazi firma i kakvo ste iskate za vbydeste. Ima golemi tereni i prostranstva za izqva, no distanciite kym uspeha sa tvyrde neobqtni. Kakto e i v povecheto drugi firmi. Uspeh v tyrseneto i se nadqvam, che sym poprenesyl po nqkakyv nachin za tvoq izbor ili pone ne sym poprechil.
USPEH!!!