Интерком Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17

Интерком Груп ООД

Наскоро видях обява за шофьори, там каква е ситуацията стрували си или не?
Поздрави!

Елате при нас :)

Не започвай те работа в производство то, условията са отвратителни.Преди няколко месеца работих в в арматурния двор, пълен хаос питаш нещо колегите те се мръщят, не ти обясняват нищо. Само викове и крясъци а като запалят по някоя тревица и пийнат някоя бира става пълна лудница.

Ще се опитам да се абстрахирам от личното си мнение и причини да напусна, а да изтъкна факти, които биха били от полза на хората, интересуващи се от работа там.
За съжаление първото лошо нещо е, че ангажиментите по отношение заплащане, не се спазват. Разбирайте - обещават ви едно и след това не го получавате. Това става ясно обикновено след изтичането на изпитателния срок. Осигуряват ви на прага, а заплатите не се актуализират с години. В резултат доста изостават от пазарните нива. Няма никакви работещи системи в областта на човешките ресурси - обратна връзка, мотивация, признание, системи за оценка или бонуси. Опитите за такива са опорочени в начина на реализация.
Има и реално незаконни практики, като удължено работно време без заплащане, глоби и други.
Постоянно се сменят длъжностите на хората или се местят в различни подразделения на фирмата, за да са в изпитателен срок и да могат да бъдат уволнявани без обезщетения.
Мениджмънтът на най-високо ниво има доста остарели разбирания за управление и като цяло е слаб.
Още много примери мога да изтъкна, основното е, че това е един типичен БГ работодател от периода на прехода, на светлинни години от европейските и международни компании.

Дойдоха в университета взеха 2-а отличника за стаж, направиха си рекламата и след това се чудеха как да се освободят от тях.

Вчера от там ми звъъняха ибях извикан в утрешния ден на интервю за коцентъри днес бях там,всичкоо беше добре докато не обявиха заплащането от смешните 300 лв .... смешна работа .Не идете там ако не искате да си губите времето безмислено.Офиса е як ама само толко

Работих известно време в тази фирма и мога да заявя, че това е потъващ кораб! Ако имате възможност и алтернатива НЕ започвайте там!!! Ще дам мнението си подред за всеки един от критериите за Търговския отдел:
1. Заплащане - нивото е средно за Варна. Заплатите се дават максимум с 1-2 дена закъснение и осигуряват на реална заплата.
2. Уважение - НИКАКВО!!! Всеки говори зад гърба на всеки. Това е фирмата с най-много лицемери в цяла Варна! Както хапвате заедно на обяд и си говорите приятелски с колегите в същото време ви портят на шефовете за неща, които дори не сте направили!!! Тук нищо не се говори в очите, всичко се случва зад гърба подмолно!!!
3. Привилегии - Няма такова нещо в тази фирма.
4. Фирмена сигурност - Никаква. И понеже началниците са тарикати преместваха от фирма на фирма служителите с по-голям стаж, за да ги пуснат наново на договори с изпитателен срок и да ги махнат без да им плащат обезщетения :) Днес си работиш и без изобщо да предполагаш ти казват от утре не си на работа.
5. Ангажираност - Мога да кажа че всички са експерти в имитирането на работа. При служителите в производството си е гърч особено зимата...
6. Потенциал за развитие - Има хора които са били повишавани, така че мисля, че има възможност за развитие.
7. Местоположение - ЗПЗ. Удобно се стига и с автомобил и с градски транспорт.
8. Колеги - Ооо любимата ми точка. Няма такова лицемерие!!! Тук няма колеги, а има кучета, които си пазят кокала!!! Има хора, които са се приземили на меринджейски длъжности, а изобщо и идея си нямат как се ръководи екип! Визирам Деница от търговския отдел!!! Постоянно има интриги, кавги и напрежение м/у хората. Работата е ИНДИВИДУАЛНА!!! В тази фирма не се работи в екип!!! Всеки си гледа собствените интереси! Ако помолиш някой за помощ или разяснение ти се казва "Това не е моя работа!" - фраза, която ще чувате мнооооооооооого често от всеки служител на тази фирмичка. За управител са си взели пияница, но това няма да го коментирам, нужно е да отидете на 1 тийм билдинг за да разберете какво имам предвид :) Единственият човек в тая фирма, който е кадърен и от който може да бъде научено нещо е Мартин Керински. Другите са долни лицемери, с които даже да се видя по улицата няма да ги поздравя.
9. Работна среда - имат построена нова административна сграда. Ново обзавеждане и т.н. Всеки си има работно място, има пропусквателен режим. Приятно е като място и създава усещане за важност и стабилност. Но като вземем предвид напрежението в екипа и интригите просто няма как да сложа положителна оценка...

В заключение мога да кажа: ако сте добър интригат, харесва ви да плюете колегите си, не ви пука за колектива и обичате индивидуалната работа - ИНТЕРКОМ е вашето място за професионална реализация! Успех!!!

Здравейте.
Да побутна малко темата за атмосферата на работа в компанията - моля за впечатления и мнения относно Търговски отдел.
Благодаря предварително !

Интересувам се, как е положението еъе фирмата и работата като търговец?

Благодаря предварително на всички за мненията и помощта.

Поздрави

Г-н ''Димитър Петров'' или там както и да се наричате,едва  ще коментирате фирмата,за която работите понастоящем по този начин ако имате настройка за дългосрочна перспектива за реализация.Все в тоя ред на мисли във вашата реплика се долавя лек сарказъм и прикрита форма на недоволство...
Искам само да Ви отговоря,че който каквото трябва да знае в тази компания си го знае и колкото трябва да изкаже на глас го прави,останалото е чиста загуба на пространство и време.Аз също знам много неща,на които умишлено не давам гласност,защото тук с мен или без вас процеса е непреходен,уви!