Интерком Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17

Интерком Груп ООД

Фирмата се промени много през последните години. За съжаление не към по добро. Дори високопоставени служители казват, че собственика вече не е човека , който вдъхновяваше всички. Според мен вече не е добър вариант за дългосрoчни отношения.

Ако го няма полицая и още няколко дребни хорица които държи и лансира за да му доносничат, всичко дрруго е ок.
Колегите са добри, отзивчиви помагат когато имаш нужда.
И в склада, са много готини ( като изключим шефа им) и в производството. В офиса също има много добри колеги.
Много бях доволен докато бях там. Но не съжелявам, че напуснах, защото като чувам сега какво е там и как някакъв лъжец и интригант се разпорежда, по добре. че не съм останал.

Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава

След изтичане на 6м изпитателен срок бях извикан за подписване на друг такъв, на друга длъжност (за да съм по удобен ). Подписва се договор на 610лв така че, ако решите да излезете отпуск, ви се плаща по около 23лв на ден, ако решите да напуснете влиза в сила същият този договор.
Иначе си ви осигуряват на това което вземате между 1200-1400лв.
Дядо Мраз е най големият доносник и топач. Има си списък колко хора е изгонил от фирмата (с което се гордее).
Колегите (не всички )интриганти!
Ако умеете да симулирате работа и да бъдете интриганти, Вашето място е тук!

За няколко месеца виждам 3 пъти публикувана обява за Спедитор.Какъв е проблема там?Обявената заплата не е лоша 1800лв.бруто.Факта ,че толкова често търсят спедитори и не намират при така обявена заплата ме притеснява.Изпълняват ли се договореностите в спедиторския отдел или става въпрос за “вечния” проблем с конфликта между нахални търговски представители и “безхарактерни”спедитори от които се изисква организиране на транспорт “за вчера”?.Поне така е в повечето производствени предприятия.Моля ако може да отговорите,защото ме интересува обявата за Спедитор.

Наскоро видях обява за шофьори, там каква е ситуацията стрували си или не?
Поздрави!

Елате при нас :)

Не започвай те работа в производство то, условията са отвратителни.Преди няколко месеца работих в в арматурния двор, пълен хаос питаш нещо колегите те се мръщят, не ти обясняват нищо. Само викове и крясъци а като запалят по някоя тревица и пийнат някоя бира става пълна лудница.

Ще се опитам да се абстрахирам от личното си мнение и причини да напусна, а да изтъкна факти, които биха били от полза на хората, интересуващи се от работа там.
За съжаление първото лошо нещо е, че ангажиментите по отношение заплащане, не се спазват. Разбирайте - обещават ви едно и след това не го получавате. Това става ясно обикновено след изтичането на изпитателния срок. Осигуряват ви на прага, а заплатите не се актуализират с години. В резултат доста изостават от пазарните нива. Няма никакви работещи системи в областта на човешките ресурси - обратна връзка, мотивация, признание, системи за оценка или бонуси. Опитите за такива са опорочени в начина на реализация.
Има и реално незаконни практики, като удължено работно време без заплащане, глоби и други.
Постоянно се сменят длъжностите на хората или се местят в различни подразделения на фирмата, за да са в изпитателен срок и да могат да бъдат уволнявани без обезщетения.
Мениджмънтът на най-високо ниво има доста остарели разбирания за управление и като цяло е слаб.
Още много примери мога да изтъкна, основното е, че това е един типичен БГ работодател от периода на прехода, на светлинни години от европейските и международни компании.

Дойдоха в университета взеха 2-а отличника за стаж, направиха си рекламата и след това се чудеха как да се освободят от тях.