Интерком Груп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17&markers=Варна,Район р-н Одесос, ул. КРЪСТЮ МИРСКИ, 17

Интерком Груп ООД

Не е кой знае колко но е по-добре да работя за себе си. Плащат с криптовалута; от типа на BTC, DASH, DGB, ETH, LTC, XMR, TRX, ZEC; според курса на $. Хубавото, е че можеш да си развиваш акаунта до безкрайност, изисквасе обаче време и постоянство което не е лесно. Аз вече съм от две години и го развих до 10 долара на ден и ще продължавам.
Може да пробвате и вие ако ви се занимава

След изтичане на 6м изпитателен срок бях извикан за подписване на друг такъв, на друга длъжност (за да съм по удобен ). Подписва се договор на 610лв така че, ако решите да излезете отпуск, ви се плаща по около 23лв на ден, ако решите да напуснете влиза в сила същият този договор.
Иначе си ви осигуряват на това което вземате между 1200-1400лв.
Дядо Мраз е най големият доносник и топач. Има си списък колко хора е изгонил от фирмата (с което се гордее).
Колегите (не всички )интриганти!
Ако умеете да симулирате работа и да бъдете интриганти, Вашето място е тук!

За няколко месеца виждам 3 пъти публикувана обява за Спедитор.Какъв е проблема там?Обявената заплата не е лоша 1800лв.бруто.Факта ,че толкова често търсят спедитори и не намират при така обявена заплата ме притеснява.Изпълняват ли се договореностите в спедиторския отдел или става въпрос за “вечния” проблем с конфликта между нахални търговски представители и “безхарактерни”спедитори от които се изисква организиране на транспорт “за вчера”?.Поне така е в повечето производствени предприятия.Моля ако може да отговорите,защото ме интересува обявата за Спедитор.

Наскоро видях обява за шофьори, там каква е ситуацията стрували си или не?
Поздрави!

Елате при нас :)

Не започвай те работа в производство то, условията са отвратителни.Преди няколко месеца работих в в арматурния двор, пълен хаос питаш нещо колегите те се мръщят, не ти обясняват нищо. Само викове и крясъци а като запалят по някоя тревица и пийнат някоя бира става пълна лудница.

Ще се опитам да се абстрахирам от личното си мнение и причини да напусна, а да изтъкна факти, които биха били от полза на хората, интересуващи се от работа там.
За съжаление първото лошо нещо е, че ангажиментите по отношение заплащане, не се спазват. Разбирайте - обещават ви едно и след това не го получавате. Това става ясно обикновено след изтичането на изпитателния срок. Осигуряват ви на прага, а заплатите не се актуализират с години. В резултат доста изостават от пазарните нива. Няма никакви работещи системи в областта на човешките ресурси - обратна връзка, мотивация, признание, системи за оценка или бонуси. Опитите за такива са опорочени в начина на реализация.
Има и реално незаконни практики, като удължено работно време без заплащане, глоби и други.
Постоянно се сменят длъжностите на хората или се местят в различни подразделения на фирмата, за да са в изпитателен срок и да могат да бъдат уволнявани без обезщетения.
Мениджмънтът на най-високо ниво има доста остарели разбирания за управление и като цяло е слаб.
Още много примери мога да изтъкна, основното е, че това е един типичен БГ работодател от периода на прехода, на светлинни години от европейските и международни компании.

Дойдоха в университета взеха 2-а отличника за стаж, направиха си рекламата и след това се чудеха как да се освободят от тях.

Вчера от там ми звъъняха ибях извикан в утрешния ден на интервю за коцентъри днес бях там,всичкоо беше добре докато не обявиха заплащането от смешните 300 лв .... смешна работа .Не идете там ако не искате да си губите времето безмислено.Офиса е як ама само толко

Работих известно време в тази фирма и мога да заявя, че това е потъващ кораб! Ако имате възможност и алтернатива НЕ започвайте там!!! Ще дам мнението си подред за всеки един от критериите за Търговския отдел:
1. Заплащане - нивото е средно за Варна. Заплатите се дават максимум с 1-2 дена закъснение и осигуряват на реална заплата.
2. Уважение - НИКАКВО!!! Всеки говори зад гърба на всеки. Това е фирмата с най-много лицемери в цяла Варна! Както хапвате заедно на обяд и си говорите приятелски с колегите в същото време ви портят на шефовете за неща, които дори не сте направили!!! Тук нищо не се говори в очите, всичко се случва зад гърба подмолно!!!
3. Привилегии - Няма такова нещо в тази фирма.
4. Фирмена сигурност - Никаква. И понеже началниците са тарикати преместваха от фирма на фирма служителите с по-голям стаж, за да ги пуснат наново на договори с изпитателен срок и да ги махнат без да им плащат обезщетения :) Днес си работиш и без изобщо да предполагаш ти казват от утре не си на работа.
5. Ангажираност - Мога да кажа че всички са експерти в имитирането на работа. При служителите в производството си е гърч особено зимата...
6. Потенциал за развитие - Има хора които са били повишавани, така че мисля, че има възможност за развитие.
7. Местоположение - ЗПЗ. Удобно се стига и с автомобил и с градски транспорт.
8. Колеги - Ооо любимата ми точка. Няма такова лицемерие!!! Тук няма колеги, а има кучета, които си пазят кокала!!! Има хора, които са се приземили на меринджейски длъжности, а изобщо и идея си нямат как се ръководи екип! Визирам Деница от търговския отдел!!! Постоянно има интриги, кавги и напрежение м/у хората. Работата е ИНДИВИДУАЛНА!!! В тази фирма не се работи в екип!!! Всеки си гледа собствените интереси! Ако помолиш някой за помощ или разяснение ти се казва "Това не е моя работа!" - фраза, която ще чувате мнооооооооооого често от всеки служител на тази фирмичка. За управител са си взели пияница, но това няма да го коментирам, нужно е да отидете на 1 тийм билдинг за да разберете какво имам предвид :) Единственият човек в тая фирма, който е кадърен и от който може да бъде научено нещо е Мартин Керински. Другите са долни лицемери, с които даже да се видя по улицата няма да ги поздравя.
9. Работна среда - имат построена нова административна сграда. Ново обзавеждане и т.н. Всеки си има работно място, има пропусквателен режим. Приятно е като място и създава усещане за важност и стабилност. Но като вземем предвид напрежението в екипа и интригите просто няма как да сложа положителна оценка...

В заключение мога да кажа: ако сте добър интригат, харесва ви да плюете колегите си, не ви пука за колектива и обичате индивидуалната работа - ИНТЕРКОМ е вашето място за професионална реализация! Успех!!!