Офсет ООД /img/frontend/nomap.png"

Офсет ООД

Изключително много се радвам, че имах възмоност да работя за тази фирма, естествено като всяка друга има места за подобрение, имало си е драми и клюки, но всичко е било в граници. Аз лично научих много както за моята длъжност, така и за печатната индустрия... знания, които в сегашната ми работа се налага да използвам доста често.

Надявам се да развият още повече потенциала, който имат и да продължават да правят толкова красиви печатни материали и опаковки.

Работех във фирмата от доста време, по стечение на обстоятелствата напуснах за кратко, но пак се върнах на работа. Фирмата беше добра, но вече не е така. Шефовете са само от семейството което няма лошо, но трябва да си "дупелизец" както казаха вече в предните коментари за да се издигнеш. Не те зачитат колко си добър в работата, а аз си вършех работата усърдно но ми плащаха доста по-малко от колкото трябва. Отношението е ужасно, постоянно изискват нереални неща и даже могат да те глобят за щяло и нещяло. Няма привилегии. Колегите са свестни, но никой нищо не смее да каже за да не си изгубят работата. Потресаващо!

S mnogo dobri vpe4atlenia sam ot OFSET,naistina se raboti mnogo profesionnalno,no se premestixme sas semeistvoto mi v Ispania.6efovete sa mnogo gotini i to4ni,i sa korektni platci...

Разбрахме се за заплата 600, платиха ми 400 без обяснение, като видяха че разбирам от компютри и ми беше отнета възможността за работа с компютър, смениха ми длъжността, трябва да се подмазваш на шефката, за да получиш нещо, няма перспективи за развитие никакви, шефове са само семейството, никой друг. Само от към работни часове са ларж, може да работиш извънредно или да излезеш по-рано то работа, ако ти се налага, без да се протестира. На 7ми километър ужасно далече. Привилегии никакви, освен безплатно кафе.уважение само ако си дупелизец, иначе не. изобщо не е сигурно, че работата ще ти бъде пазена, напротив намаляват ти заплатата и ти си принуден да напуснеш. Само колегите са свестни, но никой не смее да се изкаже по отношение на шефовете, защото веднага ще си загуби облизаните територии. Работна среда, напрегната.