Happy Bar & Grill / Хепи https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Цар Освободител 25&markers=Варна,бул. Цар Освободител 25

Happy Bar & Grill / Хепи

Здравейте, кандидат съм за позиция готвач. Можете ли да изкажете актуално мнение за тази позиция. Реално работно време, процес на работа, реално заплащане на месец (чисто) и тн.
Притеснява ме голямото текучество на кадри.

Благодаря!

Преди няколко дена бях клиент в Хепи Бургас-център.Масата ни беше обслужване от едно прекрасно момиче-Мария Дункова!Любезна,внимателна и с чаровна усмивка!Чувствахме се като най-специалните клиенти в ресторанта,благодарение на нейното внимание!При следващо наше посещение ще изберем маса която се обслужва от нея,за да сме сигурни,че всичко ще бъде перфектно!

Относно написаното от Г-н Крапчев,
Резервацията Ви беше за 19:00-19:30ч, а Вие се появихте в 19:50ч. Имате наглостта да закъснеете с почти час, даже след това казахте, че трябва да отменим нечия друга резервация специално за Вас. Бяха Ви предложени 2 маси и ги отказахте. Не очаквайте цял ресторант да работи за Вас, като дори не можете да дойдете навреме в избрания от Вас час. Служител съм на заведението и видях всичко, което се случи, не сте в правото си да плюете по заведението, при положение, че грешката е във Вас. :)

Управителят в Банкя , не му е там мястото.
Не беше отразил нашата резервация за събота вечер,,02.11. беше настанил други хора и най нагло ни заяви че сме закъснели 10 минути.
Хората на нашата маса бяха вече на десерта.....Безочлив човек, не се извини дори...
Т. Крапчев 0899197637

Добър ден.
Внимавайте какви хора наемате за тази дейност!

На 02.12.2018г. между 21:50-22:10 ваш доставчик излезна от вашия ресторант на ул."Тодор Каблешков" №53 като рали състезател и навлезе в насрещното точно пред мене прибирайки се от работа посока "Пазар Борово", а той посока бул. България и бяхме на косъм да се ударим.
Преди да ни засече имаше две коли пред него, точно на изхода на ресторанта ви.

Ще проверя камерите и ще пусна жалба, защото за няма и см. се разминахме на косъм да се ударим, след това обърнах да го проследя да видя рег. номер, но се измъкна минавайки на червено на бул. България.

Благодаря за вниманието ви!

Здравейте.Студент съм понеделник съм на интервю.Някой може ли да ми каже как стоят нещата като барман в хепи какви са парите и натоварено ли е?

Някой да сподели какво е положението при доставчиците с личен автомобил?

Каква е заплатата на хостесите в HAPPY burgas

Преди малко съм била на интервю в хеппи Бургас .И за всички които искат да знаят условия за сервитьорка.... 3.6% или 4.6% от оборот...работиш САМО на този процент , смените са 2 първи 2 втори и 2 межд.6 дена работиш 1 почиваш

Интересувам се от позицията суши-майстор. Въпросите ми са следните - адекватно ли е обучението за позицията и ако напуснеш би ли ти свършило работа в друг суши ресторант?