Прециз-Ал ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе, ул. Тракция, 6&markers=Русе, ул. Тракция, 6

Прециз-Ал ЕООД

Подкрепям Анета с две ръце - екипа Кристина /Антоанета все още се помни  във фирмата само и единствено с добро. към днешна дата няма ПО-ДОБРИ От тях. Жената Виктория беше луда  бог да й помага и дава път в путя към градината в Сандрово

Мнението по-долу за Кристина Карачорова е абсурдно!
За една година във фирмата, съм видяла от нея само адекватно отношение и подкрепа.

Виктория е дърта сандровска пача. Няма на света такъв боклук.

През м.март 20014г. след  двуседмични интервюта бях приета на работа ,като човешки ресурси-само ЛС.ПИХ Индъстри е една уникална за България фирма.Та има около 500!!!работници и служители,има поръчки само за износ,има специалисти и работници на ниво.Заплатитеса едни от най високите за регион Русе.Да- фирмата е имала затруднения,но коя фирма в България няма??? Работната среда е повече от добра-всеки върши своята работа максимално добре,ако имаш нужда от помощ винаги ще я получиш.Управителе е западен възпитаник,знае може и управлява бизнеса си добре-резултата е високото заплащане.От Видин до Варна нама такава голяма и с такъв предмет на дейнот фирма.Но!!!!!!!!!!! Както на един казан мед му тябв
малко ак.....за да се развали ,така и в ПИХ има едно същество-Кристина Карачорова  ,което отравя цялата атмосфера изживявайки се ,като незаменим кадър-това е пчелата/осата/майка ТРЗ .
Работи-командва  дистанционно от Варна!!!!!
За всичките проживяни от мен 58 год.не съм срещала по зъл и злобен човек.За да запази високо платената си работа стига до извращения с колегите от счетоводство ичов.ресурси.от 2012 октомври год.до сега са се сменили 6 човека не защото немогат да работят-поне един щеше да може,а защото тя изпитва ужас от тези ,които знаят повече от нея,ужяс ,че може да загуби огромната си зяплата и неаграничена власт.
КОЛЕГИ ,КОИТО КАНДИДАТСТВАТЕ ЗА ЧАВЕШКИ РЕСУРСИ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ  ДОКОТО КРИСТИНА Е НА РАБОТА,АКО ИСКАТЕ ДА ОСТАНЕТЕ НОРМАЛНИ И ЗДРАВИ -В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ БЪРЗА ПОМОЩ ЩЕ ВИ СТАНЕ ПОСТОЯНЕН СПЪТНИК

Срещу тези фирма има заведени дела в съда в Русе. Свързах се с юристи и адвокати които водят безплатно трудови дела на работниците и много хора са ги ползвали да им гледат делата. Намират се в град Русе на този адрес: ул. Преспа №5 това са им телефоните 0894215146, 0889847134 [email protected]

Бих искала да попитам, тъй като си търся работа, попаднах на обява от "ПИХ Индъстри" АД, какви са условията на труд, работното време, заплатата и най-важното за мен отношението?! Говоря за длъжност Административен секретар! Много ще съм благодарна ако някой ми отговори?

Здравейте. мъжа ми работи във фабриката на холдинга в Иваново. Мислехме, че нещата вече са се оправили, но от една бивша колежка в София научих, че някаква гръцка банка (името не каза) от която холдинга бил теглил заем искала да вземе фабриката в Иваново и сигурно ще я затвори. Много сме притеснени. Някой чувал ли е нещо повече за това? Ако знаете нещо, моля ви пишете. От фирмата нищо не казват.

Абе как си я представяте тая работа с разпродажбата на линии за производство?  Само едно ще кажа. Производството на алуминиеви тръби няма нищо общо с производството на стоманени. За целта са необходими обучени кадри, които в близо 9 годишната история на фирмата клонят към нула. Тая линия може да се купи, но не и да се ползва отново за производство на алуминиеви тръби, поради липсата на хора, които разбират от тая работа. На бедните банкери това не е ясно. Още много работи не са им ясни. Няма и да им сатанат :)

ПАКЕТ ОТ 400 броя поименни акции всяка с номинал 1000.00 лв. от общо 39999 броя от капитала на ПИХ ИНДЪСТРИ АД ЕИК 201165448
Публикувано от Милкана Борисова Македонска - ЧСИ №: 831 на 09-09-2010 01:58
Сканирано Обявление:
CCF00992010_00061.jpg
РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
КАМАРА НА ЧАСТНИТЕ СЪДЕБНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ
Частен съдебен изпълнител МИЛКАНА МАКЕДОНСКА, рег. № 831, Район на действие ОКРЪЖЕН СЪД - РУСЕ,
ГР. РУСЕ, УЛ. БОРИСОВА № 23, тел. +35982828839, факс +35982828839
Изпълнително дело №: 20108310400321
ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ПУБЛИЧНА ПРОДАЖБА
Долуподписаната Милкана Македонска - Частен съдебен изпълнител с район на действие Русенски окръжен съд, вписана под № 831 в Регистъра на камарата на частните съдебни изпълнители, ОБЯВЯВАМ на интересуващите се, че от 25.10.2010г. До 25.11.2010г. включително ще се проведе ПУБЛИЧНА ПРОДАЖБА по реда на чл.487 и сл.от ГПК и чл. 515, ал. 4 от ГПК на следните акции, принадлежащи на ПРЕЦИЗ ИНТЕР ХОЛДИНГ АД с ЕИК/БУЛСТАТ 117057868
пакет от 400 броя /четиристотин броя/ поименни акции всяка с номинал 1000.00 лв. /хиляда лева/ от общо 39999 броя от капитала на търговското дружество ПИХ ИНДЪСТРИ АД, ЕИК 201165448.
с начална цена на пакета:
300 000.00 лв. /триста хиляди лева/ при единична цена за продан на акция 750.00 лв. /седемстотин и петдесет лева/
Наддавателните предложения се подават в Районен съд - Русе, служба „Регистратура”, стая № 27, етаж 1 в запечатан плик, в който всеки наддавач посочва имота, за който наддава, предложената от него цена с цифри и думи, прилага квитанция за внесен задатък, съгл. изискванията на чл.489 от ГПК, като се посочва изп. дело № 20108310400321. Наддавачът може да направи повече наддавателни предложения. Всяко наддавателно предложение се прави отделно.
За участие в наддаването се внася задатък 10% от началната цена, съгласно чл.489 от ГПК по сметка на Частен съдебен изпълнител № 831 - Милкана Македонска при банка ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД, IBAN BG54FINV915010BGN0IFZ9, BIC код FINVBGSF, с титуляр МИЛКАНА БОРИСОВА МАКЕДОНСКА по изп.д. № 20108310400321.
Проданта приключва в края на работното време в последния ден – 25.11.2010 г. В началото на работния ден след изтичането на срока за подаване на писмени наддавателни предложения – 26.11.2010г., същите ще бъдат отворени в присъствието на явилите се наддавачи в сградата на Районен съд – Русе по реда на чл.492 от ГПК. Ако при обявяването на купувача някой от явилите се наддавачи устно предложи цена, по-висока от размера на един задатък, съдебният изпълнител отразява това в протокола. След изчерпване на устните предложения за купувач на имота се обявява този наддавач, който е предложил най-висока цена.
Частен съдебен изпълнител:..........................................
/ подпис и печат /

Работещите във фирмите от "Прециз Интер Холдинг" се преназначават в друга, новосъздадена компания, научи "Утро" от служители в дружеството. Занапред ще бъдат служители на "ПИХ Индъстри" - акционерно дружество, създадено преди около два месеца. В него са прехвърлени и част от активите на холдинга, който е нападнат от кредитори за задължения от над 93 млн. лева. Надеждите на работниците са, че наследниците на Гено Генов ще успеят да запазят действащо предприятие, което да задържи клиентите и запази работните места. Според информационната система "Дакси" "ПИХ Индъстри" е регистрирано на 31 май с аналогичен предмет на дейност като "Прециз Интер" - производство и търговия с електрозаварени тръби и профили. В управлението му участват Стоян и Иванка Генови и производствения директор на холдинга Валентин Ботев. В "ПИХ Индъстри" са апортирани недвижими имоти на "Прециз Интер" на стойност 48 млн. лева. В новосъздадената фирма изпадналият във финансови затруднения холдинг явно се опитва да спаси поне част от производствените мощности от кредиторите си, които чрез съдия - изпълнители вече извадиха за продан части то дружеството. Единият търг за термичния цех вече мина, но не бяха подадени никакви оферти. Сградата ще се продава наново с намалена цена. Продават се и поточни линии, складови наличности, автомобили. Под запор са поставени дружествените дялове на сина на покойния Генов - Стоян Генов в 7 фирми: "Прециз Интер 97", "Прециз Агро", "Прециз Агро Фер", "Прециз Грийн България", "Алу Про", "Български индустриален консорциум" и "Прециз Интер Палас". След Банка ДСК запори направиха и други кредитори. Предстоят много разпродажби и вероятно дълги съдебни спорове, които ще се точат с години.