Делта Хандел ЕООД / Delta Handel EOOD /img/frontend/nomap.png"

Делта Хандел ЕООД / Delta Handel EOOD

Бях на интервю при тях и обещаха да се обадят независимо какъв е резултата от събеседването , но не го направиха.
Вчера пуснаха отново обява за позицията.
Очакват коректност при кандидатстване , а  посъпват изключително не коректно от своя страна.

само не разбрах господина които е анонимен защо сравнява всичко с чужбина . ние сме в бг. а и за толкова пари 500лв толкова работа.даже според мен и това е много което правят .а продавач консултантите да не забравяме че и те са хора вие с тия смешни пари можете ли да живеете много ясно че юте ви крадът .

Отправям това съобщение към всички които пишат в този сайт.От това което чета като мнения и  към  останалите фирми,стигам до извода че в този сайт пишат основно продавачки в магазини.За съжаление нивото в България е такова ,че вие момичета и момчета знаете само да хленчите,да се оплаквате и да имате изисквания.Най-лошото е че нищо не давате.Мойте наблюдения са че в този сайт пиша хора работили за по два-три месеца,които преди това не са работили нищо друго и разчитат на родителите си за издръжка.
За всички вас скъпи младежи,Искам да ви информирам че всички ритейлъри в България се обединиха и създадоха Българската ритейл асоциация.В момента сме в процес на създаване на подобен сайт като този,само че там ние работодателите ще ви оценяваме!!!!.Ще пишем кой краде.кой казва че отива до кафето отсреща а всъщност става и си тръгва без да се обади дори и без дори да му е прекратен договорът,кой го мързи,кой е не е лоялен,кой се подпира и злослови.С две думи всичко.Тогава ,когато спрем да взимаме такива като вас на работа и умирате от глад се надявам че ще започнете малко повече да разсъждавате,ще станете по съвестни,отговорни и лоялни.Пък до тогава,коледа е,вземете отидете до Швейцария например и вижте дали там продавачките в магазините си говотят по между си,дали пишат есемеси по време на работа,дали закъсняват сутрин за работа или затварят магазините за да пият кафе с някоя приятелка,дали седят на столове,дали не поздравяват всеки клиент като влезе,дали не сгъват непрекъснато.Попитайте ги дали плащат за липси и колко заплата получават!!!

До анонимно първо-незнам защо, но си мисля че това е някои от "яката фирма от 15 год"  правете си сметка че се крият иначе изразяват мнение ,а да не говориме отношението какво е щом назовават работниците си ОЛИГОФРЕНИ.Никой не иска 1500 лева заплата и да не си мръдне пръста за 1500 ще изпълнявам условията на фирмата ,но за 500 лв няма как да стане .А за чужбина въобще не може да ми сравняваш.А до следващото мнение от Анонимно се съмнявам в точно определен човек-управителката на магазина ...та в отговор на нейното компетентно мнение --- едно казват на интервюто друго става в магазина отношението на тая .... е супер отвратително само говори по телефона и се държи нагло с хората който са отишли да работят и по сля ден нагъва то си й личи де. и искам да ти кажа че на кафе мога да изкарам и цял ден но то не може да се сравнява по никакъв начин с РАБОТА.Съвет към фирмата -намерете си точни умни хора който са професионалисти в работата си с подбор на кадри и ръководене на хора и тогава евентуално няма да има проблем с работниците и тяхната мотивация и няма да си пускате обяви за търсене на персонал през два дни .

Не знам на колко години сте, но напоследък все по-често се сблъсквам с млади мързеливи , неамбициозни и несериозни хора. Извинявам се за грубите изрази,но когато кандидатстваш за работа те информират за условята. Смените са по 6.5 часа с 15мин. почивка. Някои хора изкарват по толкова време "на кафе" без 15мин. почивка. Не може да искаш на втория месец да се развиеш във фирмата все пак това е процес и на опит в работата и опознаване. Има перспектива във фирмата  първо, защото тя е от 15 години на пазара и второ продължава да се развива. Никой няма да ти дава пари да се подпираш докато в погледа ти се чете единствено жаждата да изпушиш още една цигара пред входа на магазина. Тези квартални маниери са изключени за фирмата, което обяснява дългогодишната й работа. Уверявам ви, че във фирмата работят специалисти и то от доста години. И един съвет от мен: ако в магазинчетата в които сте работили и са ги затворили(може би заради собственото ви нехайство) не им е било ясно, то при нас става ясно дали се дошъл да подпираш рафчетата на 20минута.

Никой не казва че иска да пуши цигари и да получава 1500 лева въпроса е там че трябва да се мисли за персонала не може за 8 часа да взимаш 500лв и да стоиш цял ден на крак и да имаш 15мин почивка това никъде го няма да не говорим че за 2 седмици се почива 2 дена и то по тяхна преценка кои дни от седмицата да са а не както е в обявата че една събота и неделя се работи една се почива.Съветвам тези които мислят да започват работа в тази фирма добре да си направат сметката дали ще могат да издържат на това напрежение и постоянно да бъдат наблюдавани дали си вършат работата да не могат за 5 мин да се подпрат на някой рафт дори и да няма клиенти в магазина,помислете добре преди да почнете работа!!!

а вие какво очаквате???да работите по 50 часа на месец,да си седите на лафче с колежката,да си запалите цигарка,да си отворите после весника за кръстословица и накрая да получите 1500 лв,заплата ли???
писна ми от такива офигофрени като вас,които не знаят как се работи и как се изкарват парите.Отидете в чужбина,за да се научите да работите и да не хленчите

Казвам ви условията, а вие сами се преценете.Осигуряват те на 650 взимаш чисто по карта 500лв.Работиш една цяла седмица на следващата в края почиваш събота и неделя демек на две седмици два дни почивка.Смените са от 9.30 до 16.00 и от 16.00 до 22.00.като почивката за обяд е 15мин. правте си сметка как се отива до 3 етаж на МОЛ как се редиш да си вземеш нещо за хапване и как го ядеш в рамките на тия 15мин.Глоби за каквото се сетиш.На интервюто ти обещават фирмено обучение ,а управителката в магазина толкова се е взела насериозно ,че такова няма .Казва ти "по натам" незнам колко месеца трябва да навъртиш за да го минеш това обучение да заслужиш благоволението й.Нямаш право да се подпираш в магазина не можеш да си скръстиш ръцете трябва НОН СТОП да сгъваш дрехи и да редиш закачалки с една дума перфекционизъм тип Монк някой ако го е гледал.Идва момента ти всичко си сганал и мине някоя МОЛ-ска тарикатка и ти трябва веднага да й разгънеш дрехите които досега си сгъвал и да го покажеш.Условията са като в концлагер.Ако мислите че си струва а и заплатата се увеличава но според личните качества и не гарантират КОГА.Нямам думи за тази фирма и за условията .Успех на започващите  (луди)Просто там трябва да си луд за да работиш)Забравих да спомена че си и ОХРАНА дебнеш някой да не открадне нещо и може да му ровиш в чантата това си е привилегия нали  както и ти (работника) като си тръгнеш ти проверчват чантата все едно си отишъл не на работа а да крадеш .

По добре не почваите работа за да не съжалиавате.Само нерви и неприятности могат да ви докарат.За седем часа на ден 10 мин.почивка и на 12 дена работа два дена почивка.Отпуските се дават по тиахна преценка,и глоби за всяко нещо.Супер а?

Нарълно съм съгласен с мнението на анонимният. Аз мисля, че е адски тъпо с новите служители да се постъпва некоректно, както и това от тях да се изисква твърде много при положение, че са на работа от месец.Както и това да работиш 8-часа, да почиваш само 10мин.