ЮНИФАЙ СЪРВИС ЦЕНТЪР / Сименс Ентърпрайз Комюникейшънс /img/frontend/nomap.png"

ЮНИФАЙ СЪРВИС ЦЕНТЪР / Сименс Ентърпрайз Комюникейшънс

Абсолютно негативно мнение за тази фирма, значи хората са дошли да пестят пари, а не за нещо друго. Отношението към служителите напълно липсва, възможност за развитие - никакво, на отговорни позиций се слагат напълно некомпетентни хора и с много слаба умствена дейност,по простата причина, че глупавите хора се управляват по-лесно.Заплащянето е много ама много ниско, не препоръчвам на никои да започва работа в Сименс. Единственото нещо което можеш да научиш в Сименс е да не вярваш на обещания - предопреждавам ръководните органи са много добри в даването на обещания,а след това....
Съвет - наистина преди да започнете работа в Сименс, проверете дали няма и други възможности :-)

Условията за развитие за никакви. Наемат хора от улицата за да вършат машинална и еднообразна работа и ги обвързват с договор за 3 години... Това са 3 напълно загубени години, в които няма как да се развие човек, при положение, че работата е глупава и работи с пълни малоумници, които и представа си нямат от комуникации...Но предложението е примамливо за разни глупаци, без никакви умения, коит няма как да си намерят по-специализирана работа в теле сектора.

Заплащането наистина е по-ниско от стандартното за сферата на комуникациите, но има годишни бонуси, на база заслуги, които никак не са малки. Привилегии - едно от тях е допълнителното здравно осигуряване. Фирмена сигурност, мисля че има такава. Свободно време, кой както си го направи, нормален работен ден. Относно развитието, има много курсове и обучения, стига да имаш желание да се развиваш. Колегите да супер, работната среда също.

Заплащането е крайно малко за сферата на дейност на фирмата! Уважението е ми как да ни уважават, че те шефовете дори не ни познават. Привилегии има леки, но далеч от истината! Фирмена сигурност, хех клиент сме на друга Сименс фирма за това! Работното време е 8 часа ако останеш ти се плаща, но пак не достатъчно! Потенциал за развитие не съм забелязъл такъв! Намира се на хубаво място има и паркинг (17 места за 100 служителя!) Колеги има както винаги и много свестни и не чак до там! Средата е поносима, като се има предвид, че има много по- лоши среди в бг фирмите!