ЮНИФАЙ СЪРВИС ЦЕНТЪР / Сименс Ентърпрайз Комюникейшънс /img/frontend/nomap.png"

ЮНИФАЙ СЪРВИС ЦЕНТЪР / Сименс Ентърпрайз Комюникейшънс

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Ще си позволя и аз да споделя мнението си за тази компания. На първо място прави впечатление, че вече никой не иска да работи в Unify. Съответно фирмата вече набира служители чрез компанията-майка Atos и чрез постоянно сменящи се агенции за подбор на персонал, при това за едни и същи позиции се набират хора посредством различни агенции през период от 3 до 4 месеца...
Кандидатстването за работа директно през сайта на фирмата също е проблем, освен ако не ви препоръча вътрешен човек на висока позиция или не сте абсолютно неопитен и не представлявате заплаха за никой от тийм лидерите и няма шанс по никакъв начин да го изместите.
След като кандидатствате, има вариант да чакате повече от месец без обратна реакция. Ако все пак успеете да получите обратна информация от великия HR отдел, то той ще бъде пълен с неистини и повече от уклончив, което също показва отношението на фирмата към служителите.
Ако след няколко месеца още не са намерили връзкар за позицията и проектът все още не е прекратен, имате шанс да ви извикат на интервю за работа.
И тогава ще разберете що за фирма е това и кой се чувства добре в тази компания.
На първо място мениджърите тук наистина отдавна не са чужденци. Заменени са с българчета без голям попит, но пък със солидни връзки. Съответно ще ви притиснат яко от самото начало, за да не можете да се развивате наникъде - ако! изобщо решат да ви наемат /тук квалифицираният персонал не е желан, за да не се комплексират шефовете!/.
Впоследствие ще продължите да се наслаждавате на натиск, експлоатация, връзкарщина, некадърност на шефовете и великите HR, отказ за годишен отпуск в удобно време, ще ви сменят и отказват дните за хоум офис и всячески ще ви накарат да си намерите бързо друга работа.
Дали си струва с оглед на опита - ако сте абсолютно начинаещ, може би ще сте доволен от малкото научено.
Ако сте професионалист с опит е опция само ако нямате никакъв друг вариант и много се нуждаете от работа, като продължавате да търсите нещо по-перспективно и без връзки и натиск, докато работите за тези експлоататори.
За мен това е най-връзкарската фирма, в която съм бил. За компетентността на HR-ите и тийм лидерите по-добре да не коментирам.

Пълни глупости пишат някакви некадърни хейтъри.

В компанията има супер добри професионалисти, някои от които са от 2006 г. Можете само да се гордеете, че сте имали възможността да ги познавате. Няма да казвам имена.

От както сименс си продаде бизнеса, понеже осетиха че се свива. Винаги сме били в ролята на догонващите относно заплати на бг пазара. Обстановката и професионализма, както и културата в компанията обаче са светлинни години пред другите селски вечеринки.

Тези дето дрискат коментари долу са пълните некадърници, спящите, чешаштите топки и т.н.

През всичките години я има 5-6 уволнени, я не.

Има напуснали от алчност, има напуснали и върнали се, има и напуснали заради нощните смени, които обаче минават от време на време да се видиме, защото най-якото им работно място е било тук.

Като бивш служител на средна позиция (тийм лидер) мога да кажа: Идеята на центъра беше много добра докато не докараха българския мениджмънт оттогава нещата потънаха. Никакво уважение,празни обещания, махане на неудобните (за шефа) служители. Като цяло става за наchало но дотам. Кадърните хора бягат , остават тези които им изнася.Не слуchайно е фирмата на Ценко Chokoв :).
с една дума огледайте се за по добри алтернативи преди да стартирате там.

Още с кандидатстването се съгласяваш с техните условия да бъдеш следен и подслушван. За целите на интервюто те карат да влезнеш в тяхната система наречена circuit и за целта приемаш общите условия за ползване тоест да ти проверят целия компютър по време на интервюто....лични данни, история на браузъра и т.н. За последната година виждам 6 обяви за една и съща позиция,което говори за текучество според мен.
Data handled by us through Circuit
3.1 Personal Data

The term "Personal Data" as used herein refers to individual elements of information that are related to, or relatable, to a person, such as you. When you use Circuit, different kinds of Personal Data are submitted to, collected by and stored inside our systems that provide Circuit to you. Unify wants you to better understand what kinds of Personal Data Unify collects, stores and processes, and for which purposes. Typically, Personal Data is included with Circuit User Data, Circuit User Contact Data, Circuit Usage Data, and Circuit Support Data.
3.2 Personal Data in Circuit User Data

“Circuit User Data” is all information that you, as the Circuit User, submit to Circuit, receive through Circuit or generate through your use of Circuit or the Circuit Portal. Personal Data in such Circuit User Data may be part of your messages, documents, spreadsheets or other content of your Conversations or your submissions to the Circuit Support Forum. Unify assumes that all such Circuit User Data is submitted to Circuit with your consent. Unify makes no claim of ownership to any of your Circuit User Data, but all Circuit User Data must comply with the Acceptable Use Policy (AUP).

Това са практиките на Мето Схемата (бившият директор, срещу който текат дела за злоупотреби). Той е сега в Каргил. В момента и тях корумпира с порочни практики и далавери (станали са за смях в цяла София).

Отивай в Господари на ефира и го раздухай, ако са ти подслушвали телефона и и-мейла или е имало и други издевателства. Ето от тук можеш да подадеш сигнал до тях и да ги дават по телевизията, за да видят хората за какво става дума. http://gospodari.com/signals/send_signal
За всяко нещо се плаща в тоя живот. Някои хора явно не могат да го разберат.

Здраевейте,

Като вече бивш служител на Юнифай, искам да кажа, че съм съгласен с повечето неща казани тук.

След година и 2 месеца бях уволнен от фирмата.

Смятам да търся правата си, и ще помоля бившите служители, които са били премахнати по същия нащин да се свържат с мен.
Тел: 0888837377

Благодаря Предварително,

Поздрави,

Защо се уволнява персонал? Доколкото знам този shared service center функционира от скоро и тепърва набира служители. Не им ли е малко рано за уволнения?

1 точка

Ама ти остави възнаграждението. Ще го вземаш няколко месеца и ще те махнат. Фирмата не е наред. Трябва да си избираш работодатели с дългосрочни намерения за задържане и развитие на служителите. Фирма като тази с политика наемай и уволнявай незнам доколко ще ти помогне в кариерата и развитието.