Радио Романтика / Омъ 99 ООД /img/frontend/nomap.png"

Радио Романтика / Омъ 99 ООД

1 точка от 9 мнения

Прочетох внимателно коментарите на всички и само една мисъл ми идва: "Вие, за същата фирма ли сте работели, за която и аз!?!?". Нали знете поговорката: "Намери си работа, която да обичаш, за да не рабиш нито ден".
Мога да Ви споделя, че това беше работата, която ми даде много повече от това да е "просто" работното ми място. Това бе и семейстото, и приятели и т.н. Това работно място не е за всеки! Там трябва да работят хора със сърца. Правете си сами изводи що за хора работели по няколко седмици могат да имат адекватно мнение. Аз съм работила там дълги години, с любов.

Преди една година работех в радио Романтика, задържах се едва 3 месеца с много мъка. Въпросната Пиарка, Изпълнителна директорка или каквата там вече е станала - Калина Николава е най-неподходящия човек, който може да ти бъде шеф, тъпи въпроси от сорта на "Ама мн бързо свърши тоал. хартия, как така?" и подобни, мисля че са без коментар. Никаква компетентност, никакво разбиране, никакво осигуряване, никакво заплащане. И безумни оперативки, всяка седмица, които никой не разбираше защо се провеждат. Не се залъгвайте, понеже е медия, там е изключително неподходящо за работа, само Калина и Киро (собственика на Омъ-99)...ще си останат един ден в радиото.

Работила съм в няколко фирми и за всичките мога да кажа по доста положителни неща. За съжаление Радио Романтика не е сред тях. Базата е гадна да, но това се вижда и при няколкото интервюта. По-гадното е, че ти обещават едни пари, крайно малко, но с идеята след 3-тия месец да се увеличат многократно... Какво се оказва обаче, че и обещаните малко пари, всъщност са още по-малко, а ти все не си разбрал, а след 3-те месеца увеличение пак няма и ти отново не си разбрал. Осигуряват те на минимална работна заплата. Извънредното работно време не се заплаща. Плащаш си дори и задължителния служебен мобилен телефон. Но какво да говорим търсачката на гугъл е по-красноречива. Форумите за работа преливат от недоволни служители и бивши служители на радиото.
Как ви се струва 250-300 лв. за секретарка, на пълен работен ден, изпълняваща и други длъжности, защото просто няма луди, дето да се хванат вече в радиото. Споменах ли за удръжките?

Като цяло радиото е яко. Естествено има какво да се желае. Колегите са симпатяги, има и комплексари между тях, но...в общи линии се ядва. За парите - ако си търсите работа за кинти, то това не е вашето място, защото парите са меко казано МИЗЕРНИ! Базата е същата гадория, ама това е. Толкова може шефът им, толкова прави. Щастлива съм че се махнах от там. Писна ми някакви тъпанари от рекламния отдел, начело с Калина Николова да ми правят забележки за оставена чаша или кутия на масата. И все да се чуди въпросната госпожа с какво да те обиди и унижи. ....

Съгласен съм с предишното мнение - Радио Романтика - некадърници №1 в София! Мога да добавя още много. Примерно за малкото подскачащо джудже, което се гордее с титлата Ипълнителен директор, а всъщност е .. ... и нищо не разбира нито от ПР,нито от реклама, още по-малко от администрация.Просто, като я погледнеш и първото нещо, което ти идва на ум, е да започнеш да се хилиш неистово.Едва успявах да се въздържам. Всички й се присмиват, а тя се мисли за оригинална. Всъщност е ... .... ..., която благодарение на широко ... ..., все още се подвизава в мизерния офис. Апропо, офиса смърди отвратително.Смешното е, че на около 15 човека екип, се падаха 5 директора.Постоянни безумни оперативки с The Boss, който е меко казано лаик в сферата на мениджмънта и не вдява нищичко.
Общо взето радио Романтика е друга планета. Тук българското законодателство не се признава,все едно си попаднал в селска кооперация, където селския големец коли и беси, пък агрономката се грижи за краставицата му :о)
Трудови договори и осигуровки забравете,последните си ги плащате от джоба в пълен размер, за ваша сметка.Ще ви глобяват, защото примерно ... ... ...
И накрая, който иска да изживее романтичен Сървайвър - №1 в София! да заповяда на бул. Климент Охридски 16, ет.11! Ще ви помачкат, ще ви овикат, ще поработите за благу шефа и подлогата му, ще ви орежат парите и накрая ще излезе, че им дължите.
Късмет!
:о)

Ужас!Ако някой желае да бъде унижаван от некадърници,ето това е работното му място.Единствените хора,които са се задържали в тази "медиа", са хора без лично мнение и себеуважение.Собственик,без никакъв хабер от мениджмънт,некадърна изпълнителна директорка, без образование.Работи се общо взето за семейството,защото от тук идват доходите на собственика.Бартера е издигнат в култ.Цари простащина и непрофесионализъм,типични за зората на демокрацията.
Ако започнеш работа там, следва да се простиш със свободно време,ще те притесняват и в 22 часа,както и в събота и неделя.Ще те правят на глупак,ще те обиждат,ще те лъжат в заплащането,ще те глобяват,но въпреки всичко трябва да си щастлив,че работиш в Дупка №1 в София.
Кадърните хора с образование и стаж си тръгват, след като разберат, с какви идиоти си имат работа.
Спирам до тук,защото няма да ми стигнат символите.В заключение:
Радио Романтика/Омъ 99 ООД - некадърници №1 в София!

За съжаление не мога да напиша нищо по-различно от предишните две мнения. Всъщност единствените хора, които могат да напишат нещо позитивно за радиото са шефовете, ако разберат за тези коментари - а те това много добре го умеят, да си се самохвалят и да навиват познати да ги отчетат като номер 1!
Жалко е, че в днешно време, когато диалогът между работодател и служител е общо взето на едно и също ниво - в Романтика се работи в негативно напрежение, страх и унижение.
Текучеството е най-голямото доказателство! Пред него всички можем да замълчим.

Po-dobre ne se zahvastaite. Polojenieto tam e kritichno. Reguliarnoto im tursene na kadri za edna i susta dlujnost e osnoven pokazatel. Kakvo da govorim, sled kato ne mogat da zadurjat slujitel za poveche ot 2-3 meseca?

Не мога да не изкажа щастието си, че вече не съм част от екипа на Романтика. Работата е много интересна и динамична, поне за моя светоглед. Заплащането е под всякаква критика - то и в самото начало ти обещават малко, а на заплата става ясно, че не си разбрал както трябва и ти плащат още по-малко. Тръгнеш ли да напускаш - с 300 зора ти изплащат парите, а тези от не ползваната отпуска - никога. И ти броят до стотинка. Ужасно унизително. Изискванията са високи, а дори няма удобна материална база за всеки. И всеки ден ти се карат за нещо... Колегите са страхотни, готини и разбрани. Винаги услужливи. И рядко задържащи се за повече от 3 месеца. Текучеството е абсурдно. Това е накратко.