Jimmy`s /img/frontend/nomap.png"

zna4i to se izpisaha vsqkakvi istini!i nqma kakvo da dobavq! Samo deto vla6ev (reviziora) si izmislq nekvi cifri! Nai-se kefih kogato kajat 4e nqma dadeno produkt, a vsu6nost nego go ima samo i edinstveno na egg-lake city i nikude drygade! ili kato kajkat 4e lipsva 100 kg sladoled a sme polu4ili 70 da re4em! Syper be6e! a za drygite mizernici kato vlado danov, pavkata i o6te kup drygi lainari nqma smisal da kazvame! vse pak horata na dostav4icite ne si pla6tat kamo li na personala~!

В джимис се подиграват с хората !За мизерното заплащане(1,09-2,70-в зависимост от позицията ти)изискват от теб прекалено много:чистиш като луд всяка сутрин и вечер(в чистенето влиза-сутрин:всички дървении,картини,парапети се забърсват,метеш отвън,почистваш wc-to,бършеш като луд маси и столове + рекламите;вечер:пускаш прахосмукачка,миеш с парцал,прибираш столове)..Като това се отнася само за сервитьорите!Барманите си почистват зад бара и тяхната работа е малко по-малко,но все пак Ние НЕ сме наети за чистачи ,а за други длъжности....Всяка седмица идва човек ,които проверява абсолютно всичко за прах ,мръсотия и т.н.И записва къде какво не е почистено или не е подредено както трябва!И на тази основа за всеки месец се изготвя оценка на обекта.Ако оценката е под 4,70 за чистота, на абсолютно всички служители(няма значение барман,сервитьор,управител)се сваля от ставката с 20ст!!И представете си ако една новопостъпила сервитьорка взима по 1,09лв/час и и се отрежат още 20ст!!..Така тя целия месец ще е работила за по 0,89ст на час...Хитреци големи сте !!
За 9часова смяна ти се полагат 15минути!!почивка...През работно време не можеш да седиш,ядеш и пушиш...Ами тези 15минути мислите ли че стигат да ходиш да си купиш ядене,да си отпочинеш малко,защото и от желязо да си работата е много и се изморяваш,и пък ако си и пушач...15минути не стигат за нищо!!!Подигравки си правите вие!!!

Супер мизерно заплащане - (сервитьорки -1.70/час,обучаващи се сервитьорки -1.09/час);бармани -2,60/час...Няма никаква колегиалност-колегите те плюят зад гърба...Особено новодошлите-хич не ги обичат тези дето са по-старичките управителки и сервитьорки...Не се захващайте с Джимис..пари няма да изкарате...Въпреки че на интервюто ти говорят за някакви измислени суми,а дори и не си направиха труда да споменат,че докато си обучаващ взимаш по 1.09/час...

Това е най-ужасното място, на което може да си избереш да работиш. Заплатите са под всякаква критика, работното време също. Управителите са комплексирани малоумници, а работата е супер напрегната, супер много се изисква. Плащаш си чашите и чиниите които счупиш или някой открадне на безбожно високи, нереални цени. Няма чистачки, затова всички служители чистят след края на работно време без да им се заплаща за това. Има много още абсурдни неща, не съветвам никого да работи там, защото по никакъв начин не си заслужава.

Tazi firma prosto e pylna skryb! Edinstveniqt na4in da ti se stori dobra e ili da si nqkakva 14 god. pikla koqto da se svalq s 21 god. si 6ef i vsi4ki ostanali,ili da si nqkakyv slaboumen 4algar...zapla6taneto prosto e neopisuemo,kakto i da raboti6( a rabotata izob6to ne e balansirana,obiknoveno vsi4ko ostava da se pravi ot 1-2 4oveka) nakraq polu4ava6 3 pyti po malko pari i to za6toto nqkakyv tapak qde ot hranata i sladoleda...rabotata e mnogo i e do prekaleno kysno vreme...do 1-2 4asa prez no6tta,6efovete sa pod vsqkakva kritika i nikoi ne si izpylnqva zadyljeniqta kakto trqbva! Edinsveniqt plus e 4e ima mnogo zavedeniq na razli4ni mesta v grada....qvno zloto e navsqkyde.

Това лято имах нещастието да работя в Джимис и не знам откъде да започна да се оплаквам!Заплащането беше под всякаква критика,за 8-9 часови смени 5-6 дни в седмицата за 1 месец се взима около 120 лв,заради "липси" Бях бясна!Скапвах се от работа за никакви пари.Колегите ми бяха отвратителни-понеже бяха гъсти с шефовете( които се лигавеха през цялото време) си позволяваха да мързелуват през цялото време и всичката работа оставаше за 1-2 човека. Но това не им пречеше да взимат всичките "привилегии" -Джимис долари.Работната среда-ужасен стрес,който донякъде се дължеше на недобре разпределената работа.Местоположението беше ок и това май беше единственото хубаво нещо :D Като цяло-много зле

Zdraveyte,
Rabotila sum tam kato servityorka i smqtam che ima vuzmojnost za razvitie, ako se raboti sus staranie i ne se skatava. Mnogo moi kolegi biaha povisheni i opredeleno si go zaslujiha.
Viarno e che rabotnata sreda e stesova i trqbva da se misli i deystva mnogopistovo, no kude ne e taka? Az lichno moga da napravq supostavka s McDonald's i KFC. Navsiakude e gurch.
Tova zaradi koeto si zaslujava da se raboti na miasto kato tova e che se sreshtat mnogo priateli i se dobiva opit za rabota v ekip. Sled takava shkolovka vsiaka druga rabota mi se e struvala pesen. Osven tova izkarah tam purvi i vtori kurs ot sledvaneto si i imah vuzmojnost da go suchetavam s rabotata. Nikoy ne mi e pravil problem za tova.
Otnosno zaplatata sum suglasna che bi mogla da se vdigne.
Vsiaka rabota ima plusove i minusi. V krayna smetka vie si reshavate nikoy ne vi zadurja nasila.

Kakto sa kazali bratushkite "pa vkus i cvet tavarishi net".
Az puk ne moga da kaji nishto losho, da rechem che tova e firma v koiato mojesh da se pensionirash...
A ne moga da razbera kolegite, koito sa Tolkova nedovolni kakvo praviat tam...
Smiatam che e tova e Mnogo stabilna firma s mnogo dobri vazmojnosti za razvitie, Svobodnoto vreme... e vseki sam si organizira rabotata nali. Mestopolojenieto e samo na top mesta v grada. kolegite sa sladuri a rabotnata sreda smiatam che e se pravi vsichko vazmojno.
I nikoga niama da razbera horata koito sled kato ne im haresva prodaljavat da rabotiat tam.
Celufki na vsichki

Наистина смешна фирма.Персоналът е роб на самовлюбени хора.Заплащане...?А има ли такова?! Работиш за минималната работна заплата плюс бакшис,но трябва наистина да си късметлия,за да изкараш повече от парите за таксидо вкъщи.Ставаш нещо само ако умееш добре да облизваш задници.А тези,които успеят да се издигнат обикновено са хора,които за нищо не става,но са в някаква много близка връзка с някой висшестоящ.
Млади хора,не се унижавайте да работите за хора,който не заслужават грам уважение.

Goreposo4enite mneniq sa absolutno verni!Samo koito ne e rabotil tam ne znae 6to za gur4 stava vapros.Osven 4e usloviqta na rabota sa ne4ove6ki lipsva i vsqkakva korektnost ot strana na upravitelite.''Visokata'' higiena lipsva!Hubavo e 4e ima nqkvi iziskvaniq kum dobro otno6enie kam klientite,no vse pak ,pabotodateli, ne zabravqite 4e personala se trepe za da osiguri va6ata prehrana!