Лирекс БГ /img/frontend/nomap.png"

Лирекс БГ

Миналата година бях кандидатствал при тях. След няколко дена последва обаждане за интервю и след 10 минути ми се обаждат да ми кажат, че интервюто се отлага за неопределено време и до сега нищо. Много непрофесионално от тяхна страна.
Името на тази фирма я свързвам с издънките с поддръжката на Търговският регистър преди години.

Преди време се разделих с Лирекс, като в сравнение с годините на някой служители, мисля, че моите са доста скромни.
Средата за първоначалния стаж и развитие е идеална, след това имах лек застой, после пак беше интересно, но като цяло съм доволен от опита си в Лирекс.
Най-доброто може би е екипа в който бях, мисля че намерих добри приятели в тяхно лице.
Мениджърите ми бяха готини, усмихнати хора, които се вслушваха в мнението на екипа и винаги са се застъпвали за нас пред клиенти или пред г-жа Илиева.
Заплащането е средно за индустрията, съдейки по заплащането на позициите на които кандидатствах след Лирекс.

Фирмата, както можете да видите всяка седмица или през седмица има едни и същи обяви в jobs, защото имат толкова кандидати, но не могат да си намерят подходящ. Което само по себе си означава, че мениджмънта е изграден от некадърници. А какъвто е мениджмънта такава е цялата фирма. Както се казва рибата се омирисва откъм главата. Препоръчвам на всички, които имат уважение към себе си да подминат тази смешна фирма. В нея няма да намерят нищо хубаво.

Търсят хора, които да им работят за жълти стотинки ..
В днешно време заплати за ит специалисти под 1500лв нето (за гр.Варна) не би трябвало да има, но фирмички като Лирекс явно не са съгласни.

Тази фирма още ли я има? Ако не си току-що завършил и просто ти трябва да стартираш от някъде, за да покажеш едни 2 години стаж, за да започнеш работа на читаво място, нямаш друга причина да започнеш работа там. Макар, че не знам с каква референция ще се погледне, работата ти точно в Лирекс, имайки предвид колко се компрометираха, както в София, така и в регионалните им офиси в страната, като последните са само фигуративни, ефективно- нищо не се случва в тях.

Толкова сте смешни а уж сте написали "Всеки кандидатствал по тази обява ще получи обратна връзка."

Е защо няма обратна връзка мишки ...

Виждам че има мн отрицателни мнения за фирмата , не знам до колко са реални обаче.Кандидатсвах за стажанската им програма ама се притеснявам , че няма никаква сигурност за последващо наемане.Някой да има наблюдение относно стажанската им програма?

Няма такава помия никъде по света!
По-добре касиер в кауфланд или лидл примерно

Лирекс и всички други фирми под шапка на тази компания са на хора, стартирали с едни мъгляви пари... може да не са от червено куфарче, но връзките им с бивши доносници от ДС и разни пребоядисани политици, а и начина по-който печелят обществени поръчки е ясен показател колко са читави.
Мниалата година не успяха да осигурят машини за електронното гласуване, сега са в огромен гаф със срива на Търговския регистър. Вероятно вината е и на предишната фирма, поддържала регистъра, но и тези "специалисти" трябваше да се информират какво поемат да поддържат.
Относно Мария Божилова, абсолютно прави са коментиращите. Тя не е нова, от една година го играе Търговски директор, но като се види през кои фирми е минала и как са на загуба, става ясно какъв кадър е. Но дъщерята на шефовете се е впрегнала да си назначава нейни познати. Може да са неспособни, но наши хора.

Описаните по-долу мнения са актуални. Не става дума за "развитие", а за нормални условия на работа - текучеството е огромно, цари пълен хаос. Привилегии - нула, даже кафе няма (всъщност има ДЗО). И за липсата им ще получите малоумно обяснение как това е във ваша полза.

НЕ си губете времето с тази фирма