Главболгарстрой АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5&markers=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5

Главболгарстрой АД

Работя във фирмата от скоро .
Вижданята ми са съвсем различни изглежда от вашите .
Млад работник съм , най- младия от бригадата /Ел Монтиори/
Взаимоотношение и колегиалност - такива каквито си ги направиш!
Разбирам се с всички , пререкания няма въпреки , че работя с подизпълнители от които има турци.
Пак ще повторя - Който как си го направи.
Въпреки , че съм най - млад от всички около мен независимо 30 50 60 годишен , колегиалност . разбирателство и подкрепа има .
Началника който ми е в момента ни защитава , може да ни юрка на моменти , но е разбираемо .От горе юркат него , той юрка нас.
Отностно заплащането : работиш - взимаш , не работиш - не взимаш.Всичко е въпрос до колко показваш и се доказваш .
Ако шефа види , че можеш те пуска сам и нямаш проблеми , ако ли не опитва да ти помогне , но откажеш ли да изпълняваш те режат финансово
Който каже , че в ГБС не плащат да иде да работи някаде другаде да го видя колко ще взима за същата работа .
Това от мен , които както иска да ме разбира !

Господа от ГБС СОФИЯ платете си на хорта които ви вадят премиите които получавате в края на годината.комунизма отдавна сварши ама маи не и за вас все оште.

Фирма, в която се цени и стимулира инициативността и себераздаването. С упоритост, професионализъм и лоялност може да се стигне много високо в йерархията. Повечето от горните мнения са израз на манталитет от типа "искам нищо да не върша, но да ми плащат царски". Е приятели, комунизмът отдаван си отиде.

Значи да разкажа за моята работа в ГБС.Първо искам да кажа,че съм инженер-геодезист и работих там като чертожник,което беше най-малкото обидно.Второ началника ми беше с по ниско образование от мойто направо смешно.Трето съм жена и понеже там жените или са роднини на шефовете или любовница,и понеже аз не съм нито от едните нито от другите просто реших че няма смисъл

Кумунистическа структура в началото на 21век - нестава нали. Управители - ама най дивите селяндури изобщо. Просто смешни отвсякъде, а на всичко отгоре и със самочуствие

В тази фирма работя от 8 месеца никакво уважение работодател - работник. Колкото по голямо желание имаш за работа и развитие, толкова повече те мачкат. За колеги, работно време и заплащане не е нужен коментар, текучеството е доказателството.

заплащане-води се на заработка, но не е реално
привилегии-само за някой
уважение-как да ги уважавам след като те нямат подход към работниците
фирм.сиг.-не мота да разчитам на нищо от тях
съотн.-бива
пот.-няма накъде
местоп.-зависи къде е обекта
колеги-едни работят-други гледат.Кой как се уреди
раб.среда-неподсигурени материали,инструменти,машини

Не мислех че такова място в България може да съществува. За млад човек това е най-демотивиращата обстановка - екип, началници, заплата, работно време... и т.н., в която може да попадне. Тук времето е спряло и хората си живеят в миналия век. Дори и "глобалните" промени които направиха, а именно да сменят ръководството не промениха НИЩО. Затова и във фирмата има голямо текучество на хора, а младите се задържат най много 3 месеца, героите - 6. Но това е максимума. Няма никаква гъвкавост в структурата. За да направиш нещо елементарно, като например да се закачиш на принтер се изискват минимум 5 подписа от различни началници. Да не говорим за компютърната грамотност на "специалистите", средната възраст на които е около 65. Мисля че достатъчно добре обрисувах картинката на тази соц. структура от бивши величия и роднински връзки.

много лицемерие.........