Главболгарстрой АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5&markers=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5

Главболгарстрой АД

Здравейте!Казвам се Теодор Димитров на 25 години съм и в момента съм студент в Университета по Архитектура,Строителство и Геодезия в магистърска програма Конструктивно Инженерство.Много бих искал да започна работа във вашата фирма.Нямам претенции към заплащане.Ще чакам да се свържете с мен.

Здравейте,много бих искал да започна работа във вашата фирма,защото съм чувал само хубави отзиви за нея аз съм професионален шофьор на 35 г.имам стаж като такъв 10 години- 3 години съм работил в строителна фирма като шофьор на извънгабаритен товар със специализирани ремаркета като 1 година от тези 3 съм бил към същата фирма командирован в Русия и там съм превозвал извънгабаритен товар,имма голямо желание да започна при вас като шофьор на тежкотоварен автомобил,притежавам всички необходими документи за позицията.

Здравейте! Казвам се Недялка Димитрова и тази година завършвам следването си в университета по Архитектура, Строителство и Геодезия. Специалността ми е Строителство на сгради и съоръжения. Харесвам Вашата фирма много, само хубави неща съм чувала за Вас. Харесват ми проектите, който изпълнявате. Харесва ми това, че сте голяма фирма и все си мисля, че ще се намери място и за мен. :) Силно се надявам за което и ще се радвам да се свържете с мен.

Как мога да кандидатствам за работа? Занимавам се с вътрешно строителство от 7 години (шпакловка, боядисване, гипсо-картон, мазилки, изолации). Благодаря ви за отделеното време.

вик специалист вътрешни и външни мрежи !търя си работа!работил съм по строителни обекти вик -6 год стаж  вик!0878392442!на 27год. съм!

Здравейте!
На 35 години съм и си търся работа като шофьор.Имам категория С но до сега не съм работил на тежкотоварни автомобили.Имам доста опит като шофьор на лекотоварни автомобили,бусове и т.н.
Бих искал да попитам имам ли шанс за работа при вас?
Благодаря предварително!

Здрасти аз съм на 24 години, търся си работа в екип за Русия ако е вазможно званях във Варна казаха ми да се обърна към София за да ми дадете информация какви са условията и така на татак.Работил съм гибс картон,кофраж,арматура зидария,боядисване и покриви. Благодаря ви предварително за вниманието :)

здравеите аз съм ВиК техник с опит над 20г встроителството интересува ме фирмата има ли нужда от ВиК специалисти в бг или чужбина

Съгласен съм с предишните мнения, че за да успееш в ГБС ти трябват много връзки или нещо друго..., но има и няколко  изключения.
Имаше един енергетик-младо момче, вярно имаше роднинска връзка с шефовете, но това беше един от най-свестните ръководители които съм срещал в работата си, а аз имам вече 20 години стаж в строителството.
Та това момче със зъби и нокти защитаваше работниците си, беше им извоювал едни от най-добрите заплати и те много го уважаваха.
Проблема му беше, че не си "траеше" когато вишестоящите не бяха прави, а това на тях не им харесваше. Стигна се дотам, че той в крайна сметка си "взе шапката" и се махна.
Това и лошото на тази фирма, не успява да задържи свестните млади хора.

Колегата е напълно прав, ако не си от горе изброените четири неща работиш и си траеш. Един пример имам си колежка която идва на работа да си говори по телефона КПД-то и е под всякъква критика едно нещо го върши със месеци, уж щяха да я уволняват ,но не я уволниха защото покрива някой нормативи, но на друго място. И това стимула за работа е нищожен, някой цял ден си клатят краката.