Главболгарстрой АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5&markers=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5

Главболгарстрой АД

ako ste reshili da zapocvate rabota v baza KRIVINA kato shofiori montiori na betonoviat vazel armaturisti jelezari vobshte otkazete dokato e VIKTOR ZOROV nacalnik baza ZOROV e takav nekadarnik toi propasti takava hubava baza izgoni kadarnite hora dovede takiva kato nego nekadarnici koito ot nishto ne razbirat kato nego ot cylata baza samo dvama coveka sa na top nivo STILYN I KRASI drugite sa tolkova nekadarni ce si nymate naprestava kogato byha g n KALISTRATOV G N SHENDOV leka mu pras HARALAMPI KOLEV g n RACOV bazata sveteshe ot vsykade i gradina si imahme obekti imahme ful zaplatite byha dobri rabotata varveshe kolektiva beshe strahoten s kef hodeh na rabota a toy nekadarnik ZOROV dovede murgavite ot SAMOKOV I POTROSHI CYLATA BAZA ot tolkova mnogo kamioni lekotovarni koli koito byha zdravi toy nekadarnik gi precaka

Бих искала да започна работа във вашата фирма.Завършила съм Университет по архитектура строителство и геодезия, специалност Хидротехническо строителсто. В момента работя като проектант- с опит една година и половина.
Бих се радвала за започна работа в престижна фирма като вашата.

Лицемерие, шуробаджанарщина и всеки се прави на директор.Не може да се проведе нормален разговор с работещите там.

чувал съм само хубави  отзиви за Глав Булгарстрой ,и се интересувам от работа  в русия като строител вътрешни ремонти  , фаянс теракота гранитогрес - гипсокартон окачени тавани преградни стени   знам какво узначава  качество  ,ако имате нужда от такъв  като мен обадете ми се  може и  да погледнете в саита ми  remonti-varna.net

Като цяло не знам мнogo за фирмата   ГЛАВБОЛГАРСТРОЙ но близки и познати ми са говорели само добри неща за нея и затова бих искал да опитам и аз да работя в нея и по точно работа в русия с  ГЛАВБОЛГАРСТРОЙ и бих искал да разбера дали има някакви обекти там .

Много съм доволен от Главболгарстрой. Къде мога да проверя в кой град в Русия има обекти на Главболгарстрой.

Здравейте!Казвам се Теодор Димитров на 25 години съм и в момента съм студент в Университета по Архитектура,Строителство и Геодезия в магистърска програма Конструктивно Инженерство.Много бих искал да започна работа във вашата фирма.Нямам претенции към заплащане.Ще чакам да се свържете с мен.

Здравейте,много бих искал да започна работа във вашата фирма,защото съм чувал само хубави отзиви за нея аз съм професионален шофьор на 35 г.имам стаж като такъв 10 години- 3 години съм работил в строителна фирма като шофьор на извънгабаритен товар със специализирани ремаркета като 1 година от тези 3 съм бил към същата фирма командирован в Русия и там съм превозвал извънгабаритен товар,имма голямо желание да започна при вас като шофьор на тежкотоварен автомобил,притежавам всички необходими документи за позицията.

Здравейте! Казвам се Недялка Димитрова и тази година завършвам следването си в университета по Архитектура, Строителство и Геодезия. Специалността ми е Строителство на сгради и съоръжения. Харесвам Вашата фирма много, само хубави неща съм чувала за Вас. Харесват ми проектите, който изпълнявате. Харесва ми това, че сте голяма фирма и все си мисля, че ще се намери място и за мен. :) Силно се надявам за което и ще се радвам да се свържете с мен.

Как мога да кандидатствам за работа? Занимавам се с вътрешно строителство от 7 години (шпакловка, боядисване, гипсо-картон, мазилки, изолации). Благодаря ви за отделеното време.