Главболгарстрой АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5&markers=София,Район р-н Витоша, ул.ДАМЯНИЦА, 3-5

Главболгарстрой АД

Под всякаква критика. Говорим едно, правим друго. Човек започва на някакъв надник около 70 лева. Колкото повече работи, толкова по- малък му става надника. Ако има пълен месец 30/30, заплатата му е 1800 лева. Единственото хубаво е, че осигуровките са на цялата сума, което обяснява защо хора работят там. Отношението също го няма. С горивата машиниста е принуден да точи ако иска да пътува до вкъщи, защото първоначалните обещания не отговарят на реалността и задължително колата трябва да е дизел, защото бензин не се изписва. Поддръжката на машините е нулева, като се сменя нещо когато машината грохне. Хотелите обикновено са най- евтините и мизерни в района, и т.н. много други неща, които са работят за фалирането на това предприятие.

Работя по строителството от 15год.
Майстор съм най вече за ремонт на покриви хидроизолация битумни керемиди американски безшевни улуци навеси веранди барбекюта.
Чувал съм много доволни колеги дето са работили в Главбулгарстрой
И ще съм много благодарен ако някой ме свърже с началника им.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

ako ste reshili da zapocvate rabota v baza KRIVINA kato shofiori montiori na betonoviat vazel armaturisti jelezari vobshte otkazete dokato e VIKTOR ZOROV nacalnik baza ZOROV e takav nekadarnik toi propasti takava hubava baza izgoni kadarnite hora dovede takiva kato nego nekadarnici koito ot nishto ne razbirat kato nego ot cylata baza samo dvama coveka sa na top nivo STILYN I KRASI drugite sa tolkova nekadarni ce si nymate naprestava kogato byha g n KALISTRATOV G N SHENDOV leka mu pras HARALAMPI KOLEV g n RACOV bazata sveteshe ot vsykade i gradina si imahme obekti imahme ful zaplatite byha dobri rabotata varveshe kolektiva beshe strahoten s kef hodeh na rabota a toy nekadarnik ZOROV dovede murgavite ot SAMOKOV I POTROSHI CYLATA BAZA ot tolkova mnogo kamioni lekotovarni koli koito byha zdravi toy nekadarnik gi precaka

Бих искала да започна работа във вашата фирма.Завършила съм Университет по архитектура строителство и геодезия, специалност Хидротехническо строителсто. В момента работя като проектант- с опит една година и половина.
Бих се радвала за започна работа в престижна фирма като вашата.

Лицемерие, шуробаджанарщина и всеки се прави на директор.Не може да се проведе нормален разговор с работещите там.

чувал съм само хубави  отзиви за Глав Булгарстрой ,и се интересувам от работа  в русия като строител вътрешни ремонти  , фаянс теракота гранитогрес - гипсокартон окачени тавани преградни стени   знам какво узначава  качество  ,ако имате нужда от такъв  като мен обадете ми се  може и  да погледнете в саита ми  remonti-varna.net

Като цяло не знам мнogo за фирмата   ГЛАВБОЛГАРСТРОЙ но близки и познати ми са говорели само добри неща за нея и затова бих искал да опитам и аз да работя в нея и по точно работа в русия с  ГЛАВБОЛГАРСТРОЙ и бих искал да разбера дали има някакви обекти там .

Много съм доволен от Главболгарстрой. Къде мога да проверя в кой град в Русия има обекти на Главболгарстрой.

Здравейте!Казвам се Теодор Димитров на 25 години съм и в момента съм студент в Университета по Архитектура,Строителство и Геодезия в магистърска програма Конструктивно Инженерство.Много бих искал да започна работа във вашата фирма.Нямам претенции към заплащане.Ще чакам да се свържете с мен.