Готмар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Готмар ЕООД

Здравейте,ето какво ми е мнението за фирмата.Доколкото съм информирана там положението не е никак розово.
Ето и моят опит какво показа -пусна ли си хората обява за наемане на персонал -не говоря за обикновенните служители в производството ,а за служителки в офис-секретарки,офис сътрудници и т.н.
Понеже съм наясно къде се намира фирмата т.е. в Град Съединение на около 15км от Пловдив ,реших да звънна за допълнителна информация относно работно време,работна седмица и заплащане ,ако е възможно разбира се защото времето на всеки е доста скъпо .Естествено никаква информация не получих ,а жената с която говорих сто пъти сбърка думата "опълномощена ". Нямах др избор освен да рискувам времето си и да отида на спирката с/у тримонциум и да чакам мерцедес с регистрация В....,чаках 15 мин през това време две момичета си тръгнаха ,на 15 мин и аз си тръгнах... Сами си направете извода колко са сериозни ,дори като звънях на телефоните им никой не ми вдигна. Как може толкова безотговорно отношение ?!Нима нямат средства да звъннат и да кажат -няма да се проведе интервюто ,поради технически проблем или нещо др. ?!Звънях да ги обидя лично ,но никой не уважи обаждането да вдигне слушалката.. И за да няма недоразбрани казвам се Десислава Русекова ,живея в Пловдив ,но съм от съседно село близо до Съединение.
Опитвам се от два месеца и повече да си намеря работа,но Вие кажете как да стане това ,когато работодателите са станали доста по-безотговорни от кандидатите за работа?!
И тук също,ще вметна един др. проблем :що за смешни заплати предлагат тук в Пловдив какво е това 220лв заедно с осигуровките ,за длъжност в Офис -смях голям лошото е ,че вече ме избива на рев.Прибрах се В БГ за да работя за държавата си и тя да използва работния ми ресурс който предлагам ,акакво се оказва..Държавата ни буквално не я интересува дали младите ще останат тук или не ...
Благодаря ,че го публикувахте!

zapla6taneto vav firmata e nisko,ponqkoga se slu4vat "gre6ki"svarzani s nego.nqma po4ti nikakvo uvajenie sred kolegite,za6toto vseki gleda da precaka drugiq,na koi kakto mu e udobno..klukarstvoto i zlobata sa navsqkade!za privilegii da ne govorim,za6t nqma i 1 ma6ina za kafe!:(xraneneto se osa6testvqva po skladovete za6t masata opredelena za qdene se namira do toaletnata...NE SAM DOVOLNA OT USLOVIQTA!

Никакво отношение към работника -ниски заплати, много работа и постоянно навикване

можат още да се постараят

лоши условия на работа
няма дори вентилация в цеховете
една тоалетна се ползва от над 50 работника

експлуатация на евтина работна ръка и неуважително отношение!!!!!!!!

Фирмата има огромен ресурс, придобит чрез добре познатия за България начин. Управлението се основава на аристократично-фамилен принцип, т.е. колкото "по-синя кръв", имаш толкова по-големи права имаш.
По-скоро биха наели трима некадърници за 500 лв на месец, вместо един професионалист за 1500 лв.
Клюкарството и завистта са добре развити и трябва да внимаваш какво показваш на околните.
Затова пък ако се скатаваш и си вършиш работата можеш спокойно да си вегетираш от 8:30 до 17:00 с обедна почивка 12:00-13:00. Извънредния труд не е на почит и не е добре заплатен.
Не се осигурява на реалната заплата. Транспорта е с автобус в период на полуразпад.

Неблагодарност. Това е характерно във фирмата от началниците на почти всички отдели.