Готмар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Готмар ЕООД

Сега и готвач търсят като че ли някой би стоял там по 14 часа от понеделник до събота за 1000лв.И да обслужва цялата фирма буквално от всички видове шефове а те са 100 на брой до претенциозните чистачки. То там и чистачките са на почит всеки там е шеф.А шефовете (100 на брой) постоянно си канят гости под претекст за да се налйопат те безпари.Заплащане колкото толкова за 1000000000000 задалйения уважение никакво от никой привилегии да угаждаш на другите никакви други, ангажираност на 1000% потенциал на развитие ние сме те взели за тази позициа така чи стой на мястото хаха жалка история.

Работиш 12 часа,осигуряват те на 8 часа.Минимална заплата.Навикват те като куче.Ромите-циганите са най-добре заплатени във фирмата.Не може един човек,който е дългогодишен работник да взима по-малко пари от новоназначен!Плащат,когато на тях им е удобно.Условията на работа при високи температури са без коментар.Никаква климатична система,а водата,ако си носи от в къщи или по-добре да си налеем от друг водоизточник!
Проивеждат изворна вода "Бачково",на нас  във фирмата я продават по 35 стотинки,а на потреблението е 29 стотинки.Смятайте!

Днес бях на интервю за работа в тази измислена фирма , отвратена съм от относхението на една проста секретарка , която едва ли има провомощие да изваршва подбор на персонал и да провежда интервюта. не са ли я учили да има усет и такт при такива неща. в момента уча за мениджър човешки ресурси и никаде в учебниците не пише . че по този начин се провежда събеседване. да се научи на отношение или да си подава молбата за напускане .

Ще ви разкажа за моя горчив опит с "Готмар". Преди няколко години, в усилено дирене на работа, най-накрая някой ме хареса - "Готмар". Преминах "успешно" интервюто за работа (административна позиция), съгласих се с оскъдното заплащане. Остана да си изкарам документи, необходими за стартиране на трудовите взаимоотношения. Не знаех колко време ще се забавя с осигуряването на медицинско свидетелство, затова се разбрах с интервюиращите да ми се обадят на следващия ден. Изрично ме предупредиха да не звъня аз. Направих необходимото. Попълних медицинското с името на фирмата. Целият процес ми струваше средства, които отидоха на вятъра (а повярвайте - тогава левчетата при мен бяха кът). На следващия ден не получих обаждане. Нито на по-следващия. Слушам аз - не звъня. Така минаха 3-4 дни. Накрая се изнервих и прозвъних на известния мене телефон. Нищо. Пуснах и СМС с молба, ако са размислили за моето наемане, поне да ми кажат, да не стоя в неведение. Пак нищо.
С годините се добрах само до критични мнения за тази фирма. Едно добро нещо не чух. Дори изпъкваха думи като "мафия", "сива сектор" и тем подобни.
Радвам се, че нещата не се получиха. Да са живи и здрави!

Не е чак толкова зле колкото описвате заплати кат в цял пловдив максимум 500 лв глоби има нормално кат има грешки отношение спрямо секи както е заслужил  интриги има за тези дет се вразват и клюки  НО подчертавам кат си варшеш задачите няма кои ти вика е няма и кои браво ти каже ма не сме там за похвали а за работа всеки плуе штот е изгонен не за друго кат не ви харесфа намерете си по хубава работа штом мислите че има все  пак с риск да се повторя СИ Е РАБОТА НЕ  СПА ЦЕНТАР ИЛИ ХОТЕЛ 5 ЗВЕЗДИ ДА СЕ СПИ И ДА СЕ ПУШИ ПО 3 ЧАСА ПЛАШТА СЕ ЗА РАБОТА СЯ ЧЕ КАТ СЯКА ФИРМА СИ ИМА КУСУРИ Е ТАКА НО НЯМА ИДЕАЛНА ФИРМА В .БГ. ОСФЕН НЕМСКИЯ ЛИБХЕР НО ТАКА КОИТО Е ЧЕЛ ША ЗИМА ПАРИ КОИТО НЕ ША ЗИМА КАМ МАКСИМУМ 550 ЛВ И ТОВА Е !!!

идеалната фирма ако си вършиш работата както трябва въобще не е страшно и противно на всички мнения заплащането е много добро

Безобразие,психично болни хора , чието място е в психиатрични клиники . Питам се няма ли кой да им покаже , че мястото им е точно там? Безобразно отношение към работниците,клюки,лицемерие , подмазвачество и мръсотия. Самозабравили се началници на цехове,некадърни клюкари и психари, които мислят само за себе си и си избиват комплексите  върху обикновения работник. Директори/ки - кандидати за психиатрия това е накратко Готмар.Унизително заплащане, глоби , 12 часа работа, дори цигара не можеш да изпушиш,без да те проследят и оклюкарят.И ние сме хора и имаме нормални човешки потребности... ХОРА, не започвайте работа в тази фирма!

Какво да кажем за тази фирма, още от входа се вижда на челата на хората е изписано "НАДЕЖДА ВСЯКА ТУКА ОСТАВЕТЕ".
 Фирмена сигурност??? боже опази параноици от класа, фанатизирала се директорка със висока самооценка която би трябвало да е равна на 0.
 Крясаци, викове, омраза, ниско заплащане, уважение, че работиш там абсолютно никакво дори ги е яд едва ли не, че разбираш повече от тях.
 Там виреят само клюкарите и цапачите който се гордеят, че ще те изкажат и, че ще ти направят мръсно.
 Абсолютно десподство!

zaplashtaneto v got mar za sega e dobro i se nadqvam da e taka i za napred
uvajenieto e malko po dolu zashtoto kato bqh tam ustanah s vpechatlenieto che ciganite s po goqma privilegiq ot nas balgarite.
previlegi nqma.
sigornosta e mn dobra ohranata si varshat rabotata mn dobre .
em svobodno vreme nqma osobeno za tezi deto sa na smqni
te rabotqt 12 chasa bez prekasvane
a za redovna smqna ima 3 pochivki netrqbva da e taka s tova nesam saglasen.
znachi firmata ima mn dobro nachalo za na pred i tva e hubavo. grad saedinenie. s kolegite se razbirah mn dobre i imah dosta . em dobra e no trqbvalo da se pomisli za ventilaciq.i drugoto koeto mi napravi vpechatlenie v nqkolko ceha imashe banq a v drugi ne ako ima shte ima na vsqkade.drugoto koeto e ako mojeshe da se napravi i staq za pushachite !!!!!!!!!

ходила съм на интервю за технически секретар, интервюиращата се държеше прилично, направи ми добре впечатление, обстановката не прилича на работна среда,едни ''Гошки'' се разхождат и викат като чобани, условията за работа според мен не са прилични, да се работи през ден от 7 до 7 за 500 лв. плюс събота и неделя нещо не се връзва, много работа имало, Е като има хубаво ама да възнаграждават служителите си, Абе не мога да си обясни уж големи производстени фабрики пък не си ценят кадрите.
Еми как ще бягат младите хора и това е.