Готмар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Готмар ЕООД

Ще бъда благодарен ако получа по-актуално мнение за компанията.
По-точно за административната позиция "Специалист Логистика и Транспорт". Заплащане, условия, екип?
Ако не се бъркам от няколко месеца търсят човек или някой се е отказал вече, тъй като е пусната наново?

Благодаря предварително!

Първо да почнем с + и той е един на всяко число си получаваш парите макар я с 50 я с 30 по малко зависи ако си хазартен човек на края на месеца ще ти е забавно а сега с - никакви социални придобивки наемат те за примерно като мен общ работник но се оказва че съм оператор,техник,отк-а,товаро разтоварач познавах двама-трима такива терминатори но са заети с завладяването на Марс та аз се отзовах там да работя(до днес).Отношението на началниците смяна е като на надзиратели в концлагер и докато сме на тази тема те обгазяват като еврейн в газова камера с пластмаса и не включват изградената за тази цел аспирация.Зареждал съм 7 работни места/машини/бункери както искате ги наричате с 5 различни материала следователно се изкарва готова продукция фулира се и се следят и поправят други два автоматизирани острова и след 12 часова смяна те навикват като куче и то за абсолютно нищо единствено за да може комплексарите да си вдигат самочуствието.Напускам не заради работата а заради отношението все пак от начало знаех за какво отивам да си продавам задните части но на беден човек вземеш ли му достойнството не му остава нищо др та аз реших да си запазя моето.На тях им трябват глупави хора или тези преди пенсия за да могат да си развяват атрибутите над главите на работниците.Неприятната част е когато вършиш работата на тези на които им се плаща в пъти повече от колкото на теб и в момента в който ти писне и откажеш или човека не се появява и спира производството или почват да те линчуват защото нали уж ти си виновен ако ви се наложи да раждате да влезнете в болница за промивки да чупите крак предварително трябва да си намерите заместник от др смяна (който няма да дойде или ще ви тегли майната)два примера :преди работа ме захапва питбул за пениса след два часа звъни началник смяна и ме навиква без дори да мога дъх да си поема след два дена съм с отворена рана между краката и бачкам но не са задоволени от моята саможертва,или получавам бъбречна криза следователно на др ден отивам на работа пак с бъбречна криза и съм посрещнат с мъмрене и изказване от сорта не ме интересува че нямаш пари за лекар и че не можеш да си вземеш болнични трябва да си намериш заместник и тн и тн стига толкова оплакване от мен придобихте представа за работната атмосфера в готмар аз не съм единствения всички освен тези които носят пастички на началниците са на моето положение да са ми живи и здрави и дано не им свърши текучеството от гладен народ да има кой да им работи

От 1 месец съм работник там и просто съм отвратен, от колегите, разоговори зад гърба. Обиди. Дори заплашвания с БОЙ.
от началниците ти си новобранец всичко ще правиш последен ще се обличаш последен ще ядеш последен, на някоя почивка я дойдат да те сменят я не.
Страшна жега е вътре
Заплащането за сега е ок.
Ама заради тяхното отношение към новобранците никой няма да седи в тая фирма.
Да знаете

Някой знае ли какво е заплащането на шофьорите. Гледам че всеки месец пускат обяви че се търсят шофьори категория CE.

Фирмата е много стабилна и се радвам, че съм служител в нея. Честно казано - голяма фирма, където можеш да научиш много от колегите, които наистина много работят и си вършат работата съвестно. Да, напрежение има, но който не работи, той няма напрежение... Наистина се мисли за развитие на персонала и да, ако покажеш качества, това ще бъде забелязано и имаш шанс за развитие. Относно заплащането то е много добро и редовно на 15-то число всеки месец си получаваш изработеното за предходния месец, а не като в други фирми 2 месеца назад...

Не е точно така както го описват в предишните коментари.Последните 2-3 години много неща са се променили и според бившите колеги към значително по-добро.С някой от тях сме добри приятели и аз им вярвам.

Тези пък Готмар така и не се научиха да правят бутилки. Преформите им пък са много по-зле от на Ретал и Терахим.

Сега и готвач търсят като че ли някой би стоял там по 14 часа от понеделник до събота за 1000лв.И да обслужва цялата фирма буквално от всички видове шефове а те са 100 на брой до претенциозните чистачки. То там и чистачките са на почит всеки там е шеф.А шефовете (100 на брой) постоянно си канят гости под претекст за да се налйопат те безпари.Заплащане колкото толкова за 1000000000000 задалйения уважение никакво от никой привилегии да угаждаш на другите никакви други, ангажираност на 1000% потенциал на развитие ние сме те взели за тази позициа така чи стой на мястото хаха жалка история.

Работиш 12 часа,осигуряват те на 8 часа.Минимална заплата.Навикват те като куче.Ромите-циганите са най-добре заплатени във фирмата.Не може един човек,който е дългогодишен работник да взима по-малко пари от новоназначен!Плащат,когато на тях им е удобно.Условията на работа при високи температури са без коментар.Никаква климатична система,а водата,ако си носи от в къщи или по-добре да си налеем от друг водоизточник!
Проивеждат изворна вода "Бачково",на нас  във фирмата я продават по 35 стотинки,а на потреблението е 29 стотинки.Смятайте!

Днес бях на интервю за работа в тази измислена фирма , отвратена съм от относхението на една проста секретарка , която едва ли има провомощие да изваршва подбор на персонал и да провежда интервюта. не са ли я учили да има усет и такт при такива неща. в момента уча за мениджър човешки ресурси и никаде в учебниците не пише . че по този начин се провежда събеседване. да се научи на отношение или да си подава молбата за напускане .