Готмар ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Готмар ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Ще започна с плюсовете за мен понеже са само два и се губят на фона на безкрайните минуси – точна дата на изплащане на трудовото възнаграждение и реални осигуровки. Всичко друго са минус след минус...Ако имате малко разум никога няма да започнете работа в Готмар ЕООД!!! Спестете си тези мъки! Не случайно за нея се разказват вицове от сорта,че е фирма " роднина,милиционер,роднина,милиционер" ,което е чистата истина! Ако не си израснал от дете със собственик,не си му роднина,не си ял и пил с него на една маса или правил нещо друго не те очаква светло бъдеще в нея!На ръководни постове са сложени хора без никакво образование и грам възпитание като г-н Аргелашки и редица други членове на ръководното тяло.Клюкарстването и интригите са на голяма почит в тази фирма! Имат се за велика и голяма фирма,а организацията на работа им е много остаряла и лоша! Все още се намират в миналия век по отношение на организация и начин на работа!В много по-малки фирми има много по-добра организация ,а да не говорим за доста по-доброто заплащане…Не обичат хора със собствено мнение,искат всички да мислят еднакво,а всеки знае че там където всички мислят еднакво явно никой не мисли достатъчно!Явно затова и са с такава лоша организация на работа –просто на мислят и не искат да я подобрят!

Лично мнение. Фирмата е добра ако сте с правилна нагласа и можете да играете в отбор.

Ще бъда благодарен ако получа по-актуално мнение за компанията.
По-точно за административната позиция "Специалист Логистика и Транспорт". Заплащане, условия, екип?
Ако не се бъркам от няколко месеца търсят човек или някой се е отказал вече, тъй като е пусната наново?

Благодаря предварително!

Първо да почнем с + и той е един на всяко число си получаваш парите макар я с 50 я с 30 по малко зависи ако си хазартен човек на края на месеца ще ти е забавно а сега с - никакви социални придобивки наемат те за примерно като мен общ работник но се оказва че съм оператор,техник,отк-а,товаро разтоварач познавах двама-трима такива терминатори но са заети с завладяването на Марс та аз се отзовах там да работя(до днес).Отношението на началниците смяна е като на надзиратели в концлагер и докато сме на тази тема те обгазяват като еврейн в газова камера с пластмаса и не включват изградената за тази цел аспирация.Зареждал съм 7 работни места/машини/бункери както искате ги наричате с 5 различни материала следователно се изкарва готова продукция фулира се и се следят и поправят други два автоматизирани острова и след 12 часова смяна те навикват като куче и то за абсолютно нищо единствено за да може комплексарите да си вдигат самочуствието.Напускам не заради работата а заради отношението все пак от начало знаех за какво отивам да си продавам задните части но на беден човек вземеш ли му достойнството не му остава нищо др та аз реших да си запазя моето.На тях им трябват глупави хора или тези преди пенсия за да могат да си развяват атрибутите над главите на работниците.Неприятната част е когато вършиш работата на тези на които им се плаща в пъти повече от колкото на теб и в момента в който ти писне и откажеш или човека не се появява и спира производството или почват да те линчуват защото нали уж ти си виновен ако ви се наложи да раждате да влезнете в болница за промивки да чупите крак предварително трябва да си намерите заместник от др смяна (който няма да дойде или ще ви тегли майната)два примера :преди работа ме захапва питбул за пениса след два часа звъни началник смяна и ме навиква без дори да мога дъх да си поема след два дена съм с отворена рана между краката и бачкам но не са задоволени от моята саможертва,или получавам бъбречна криза следователно на др ден отивам на работа пак с бъбречна криза и съм посрещнат с мъмрене и изказване от сорта не ме интересува че нямаш пари за лекар и че не можеш да си вземеш болнични трябва да си намериш заместник и тн и тн стига толкова оплакване от мен придобихте представа за работната атмосфера в готмар аз не съм единствения всички освен тези които носят пастички на началниците са на моето положение да са ми живи и здрави и дано не им свърши текучеството от гладен народ да има кой да им работи

От 1 месец съм работник там и просто съм отвратен, от колегите, разоговори зад гърба. Обиди. Дори заплашвания с БОЙ.
от началниците ти си новобранец всичко ще правиш последен ще се обличаш последен ще ядеш последен, на някоя почивка я дойдат да те сменят я не.
Страшна жега е вътре
Заплащането за сега е ок.
Ама заради тяхното отношение към новобранците никой няма да седи в тая фирма.
Да знаете

Някой знае ли какво е заплащането на шофьорите. Гледам че всеки месец пускат обяви че се търсят шофьори категория CE.

Фирмата е много стабилна и се радвам, че съм служител в нея. Честно казано - голяма фирма, където можеш да научиш много от колегите, които наистина много работят и си вършат работата съвестно. Да, напрежение има, но който не работи, той няма напрежение... Наистина се мисли за развитие на персонала и да, ако покажеш качества, това ще бъде забелязано и имаш шанс за развитие. Относно заплащането то е много добро и редовно на 15-то число всеки месец си получаваш изработеното за предходния месец, а не като в други фирми 2 месеца назад...

Не е точно така както го описват в предишните коментари.Последните 2-3 години много неща са се променили и според бившите колеги към значително по-добро.С някой от тях сме добри приятели и аз им вярвам.

Тези пък Готмар така и не се научиха да правят бутилки. Преформите им пък са много по-зле от на Ретал и Терахим.