Motorola Bulgaria / МОТОРОЛА БЪЛГАРИЯ ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Триадица, Патриарх Евтимий, 82&markers=София, Триадица, Патриарх Евтимий, 82

Motorola Bulgaria / МОТОРОЛА БЪЛГАРИЯ ЕАД

на 14.07.2011.година закупих моторола defy от магазин мултирама в гр.пловдив на 7-8 ден от закопуването му започна да забива на различни видове приложения растартиршесе сами дори и по време на разговори наи често като забие дава смо черен екран и така окло 2до3 минути и после се оправаше до след малко, какво може да се направи и какви са алтернативите които предлагате като телефона е в гаранция двугодишна

A коя агенция използват? от доста време търся някаква връзка с тях и нищо не откривам :(
Поне някои някакъв маил на човешките ресурси знае ли???

Европейски условия на труд и приятна среда за работа.

В Капитал от тази седмица има тяхна обява. По принцип използват агенция за персонал.

Може ли някой да каже, къде публикуват обявите си за работа или използват агенция за подбор на служители?
Благодаря!

Някой може ли да сподели как е сега положението в Моторола? Благодаря Ви предварително.

Прекрасно място за работа. Заплащането е много добро и осигуровките са на реалната заплата. Уважението е на високо ниво. Привилегиите са много - телефон, ноутбук, купони за храна, допълнително здравно осигуряване и още. Съотношението работа/свободно време е най-доброто, на което съм попадал, важното е да си свършиш работата в необходимия срок. Местоположението за едни е прекрасно, за други не толкова. Колегите общо взето са много разбрани и отзивчиви и приятни хора. Работната среда е чудесна, въпреки че е горе-долу в общо помещение не е натоварващо.

Голяма корпорация с всички екстри. Компанията се грижи за служителите си, има и програмисти, има и доста инжинери по мобилни мрежи. Заплащането е добро дори и за неопитните. След това се увеличава, но основният недостатък е това, че нещата или са с граждански договор или през фирма.

Някои не харесват, че е в бизнес парк софия.