ЦЕРБ АД / Централна Енергоремонтна База АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, София 1220; Локомотив 1&markers=София, София 1220; Локомотив 1

ЦЕРБ АД / Централна Енергоремонтна База АД

Здравейте, как са нещата след като продажниците продадоха Енергоремонт на Дитсманн? Защо маса народ се завъртя през фирмата и не се задържат много в човешки ресурси, снабдяване, ценообразуване и т.н.? Защо постоянно търсят инженери, конструктори и ЗБУТ отговорници?
Интересувам се от фирмата и се интересувам от положението - фирмена обстановка, бонуси, заплати, работно време, по-добре ли е впредвид мащабните проекти, които изпълняват? Благодаря предварително.

Ти като си работил в базата разбиршшш ли
2 пъти,това говори колко си бил оценен на другите работни места!!Не Коментирай глупости а си работи за минималната заплата + некъкъв бонус и капони за стола да пълниш гушата на Бащицата!!

Голямо писане - голямо плюене и от бивши служители и от настоящи. Само едно не разбирам. Като почвахте работа нали Ви казаха колко ще получавате? Като не Ви отърва защо се съгласихте и защо почнахте? Към настоящите служители, ако толкова не Ви харесва в ЦЕРБ защо още работите там? Има няколко варианта - Или сте мазохисти, или не Ви искат никъде другаде, или на другите места се налага да работите, а ако е последното - значи парите в ЦЕРБ не са малко за нищо работа.
Два пъти съм работил в ЦЕРБ, заплащането не е най-голямото, което съм получавал, но на фона на това, което се е искало от мен е било ОК. Хората които плюете лично ги познавам и лошо от тях не съм видял. Щом отношението към Вас е такова, помислете си - каквото повикало, такова се обадило е казал народа.

Има ли пари в ЦЕРБ, да се връщам че 1200 лева са малко????А и купони....

Няма Пари,Няма Пари,Няма Пари!!В Базата Няма Пари.... пари нема..нема!!!!!Ха-Ха-Ха...

Интервю за работа в ЦЕРБ:
Александър Мавродиев: -И защо решихте да работите тъкмо в нашата фирма?
Веселин Мавродиев: -Тате стига задава тъпи въпроси!

Тази фирма е велика, заедно с пътешественика дето я управлява. Печеленето на евро проекти е на лице, кадрите от ЗЕМ са ценени и особено важни. Нека работят хората,да има големи проекти, Гърция, Албания, Стомана Перник, Мини Марица да може човека да произвежда екстра ракия в Дупница,а на другия синът му да учи в Холандия. Успех колеги, дано бог да ви пази живи и здрави/ за да работите де / !!!

Здравейте, важно да споменем за ЦЕРБ е привилегията да обядваш в стола за 3,50лв. което е основополагащо нещо е разбирасе след фирмената градина за чаавета. Останаха малко хара там, не спецялисти но важно е да кипи безсмислен труд. Желая на всички там спорна седмица дано камбаните непадат и всички да работят по трансформаторите онези от Гърция.Старите кадри има 5-6 добри професионалисти, останалите се борят да стане като със ЗЕМ.Има мастодонти дето рупат салати и готвеха доскоро или дето идват на работа в 9 и заспиват до 16,25ч. Има вещи изпитатели силно сВЪРЗАНИ в рацете и мозъка. А помня кокво беше пред 5 години, опитни професионалисти, еродити.Важно е чи кипи дейност без капка умисъл. Дерзайте дами и господа гората може и да се разлисти догодина. Искрено ваш бивш служител, опитал и с винкел и с новите кадри.Заплата средна, натоварване не голямо, потребност от мисъл по-малка от 0, колеги - да те пази господ от тях.

Любимият въпрос на интервю за работа на Димитър Белелиев, ЦЕРБ
Какъв въпрос обича да задава той на кандидатите и какво цели с него?
Повечето HR мениджъри и бизнес ръководители имат любим въпрос, който обичат да задават по време на интервю за работа и с който целят да научат нещо повече за кандидата извън обичайните и клиширани въпроси. Economy.bg попита HR професионалисти и ръководители във водещи компании в България: „Кой е любимият Ви въпрос, който задавате на интервю за работа, и защо?“.

Вижте какъв въпрос обича да задава инж. Димитър Белелиев, председател на Съвета на директорите на „Централна енергоремонтна база” (ЦЕРБ), и какво цели с него:

„Моят любим въпрос е: Кой от бившите си работодатели (преподаватели) бихте посочили за препоръка и каква би била тя?

Може би си мислите, че това е един съвсем обикновен въпрос, но определено ще сгрешите... Изправени пред този въпрос, повечето кандидати за работа се оказват неподготвени да дадат отговор. Причината се корени в смисъла на заданието. Обикновено кандидатът за работа посочва работодателя, при който смята, че е показал най-добри резултати и те са били оценени като такива. Това е обвързано с процеса на самооценка, т.е. собствената гледна точка и от друга страна с процеса на външното оценяване, или гледната точка на работодателя. Две гледни точки, базирани на различни позиции, опитност и очаквания. Добрата препоръка означава съвпадение на гледните точки т.е. съвпадение между самооценката и външната оценка. Кандидатите, чиято самооценка съвпада с оценката на техен работодател, без затруднение могат да посочат неговата препоръка като добра атестация за професионални качества и компетенции. Точно такива кандидати за работа са ценни за работодателя, защото те имат развито умение за анализ, самокритика и самоконтрол, качества, които са базови параметри при разпознаването на правилния кандидат.“
Е.ати и ДЕМАГОГА.
Да задам и аз моят любим върпос?
Кой даде препоръки за Веселин Мавродиев и Лидия Симеонова?
Може би за Веселин Мавродиев, баща му лицето Александър Мавродиев,
а за Лидия Симеонова нейният баща докато ходите на лов заедно.