Point 2 Point ЕООД / ПОЙНТ ТУ ПОЙНТ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Point 2 Point ЕООД / ПОЙНТ ТУ ПОЙНТ ЕООД

Изключително съмнителна фирма. След като бях поканена на интервю и пристигнах на уговореното място, от компанията отказаха да си вдигнат телефона или да ме посрещнат ( бяха ме инструктирали да звънна). В резултат чаках напразно половин час пред сградата им. Съветвам да не си губите времето да кандидатствате при тях, а още повече да отменяте други ангажименти заради интервюта с тях. Изключително непрофесионално отношение. Също така, обявата им в Джобс.бг е копирана от друга фирма и най-вероятно не отговаря на реалността.

Уникални хора и работна среда. Заплащането е добро

Накратко - чисти 520лв. накрая на месеца (може и всеки ден по 10лв. и накрая ~220 по избор на техника), осигуровки, трудов договор, уважение от страна на шефовете, изключително гъвкаво работно време, възможност за развитие, служебна SIM-карта (поема се от фирмата до 50лв. сметка), с колегите лесно ставате много-добри приятели.