Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

Всеки път пътувам с 24 виждам нередности виждам едни уморени кондуктори нa 24 всеки път се държат грубо и всеки път не пцоват и обиждат. Като заговорят по мобилните телефони нямат пирачки казват че имат проблеми.Като ги слушаш от стани само мислят как да развалят семейставата на техните колеги и как да оплюят невини колеги пред началниците които си намят хал хабер за какво става въпрос.До кога ще гледаме старци и груби хора на тази линия.Молим ви досподин началник ако може да смените кондуркорите на тази линия с лъчезарни хора на възраст от 20 до 30  а не със стари пенсионери.Това ви е най дългата линия  и пенсионерите се уморявят на нея.Мисля че младия колектив няма да се уморявя чак толкова на линията те имат сила да издържат.Пак ще следа и пиша.

Здравейте!
Аз работя във Вашата фирма от няколко месеца и искам да изкажа своето мнение относно работата. Правя всичко възможно и давам всичко от себе си за да бъда коректна, дисциплинирана, да се грижа за хигиената в автобуса, старая се пътниците да се чувстват комфортно, като ги каня най-учтиво да седнат, усмихвам се когато ги обслужвам, но не разбирам защо ни натоварвате с това разписане в графиците?! Има толкова безработни хора, които очакват с нетърпение да намерят някаква работа, а Вие с малък колектив искате да постигнете много, като някой са принудени да работят повече от 8 часа на ден и само с един почивен ден... да но този ден не е никак почивен, тъй като и ние си имаме семейства и трябва да се погрижим за близките си и дома в който живеем. Ето сега Ви пиша и не мога да си легна спокойно да заспя, а вече е почти 2 часа през ноща, защото съм се прибрала от 2-ра смяна, а след малко трябва да се стягам за работа защото в съботния ден съм цял ден. Краката ми треперят и се чувствам сякаш съм излязла от центрофуга... пътуването изтощава, а и не съм само аз. Знаете ли и шофьорите как се чувстват, а това е толкова отговорна работа, все пак отговарят за живота на толкова хора. Помислете малко по въпроса, моля Ви... ние не сме роботи! Все пак един или два пъти месечно да се почива два дни си дава положителния резултат и организма поне малко се възстановява. Надявам се това което написах, да даде някакъв положителен резултат... ако пък не, това означава че няма да издържа дълго във Фирмата Ви и ще бъда принудена да напусна. Мисля че не голяма гордост за една фирма в която има непрекъснато текучество на служители, гордост е ако тя успее да ги задържи.
Суважение и най-добри пожелания: Иванка

Днес просто бях възмутена и потресена от отношението на кондуктора!Платих си билета със стотинки,от които10  ми бяха на жълти по 2,а останалите по 10 и 20. Когато ги видя кондуктора ме погледна и ми каза че, съм била нагла и се подигравам с него, и започна да ме кълне цял живот да съм имала такива пари!!! Потресена съм!

Редовно пътувам по линия № 4 и непрекъснато се натъквам на нарушения от страна на шофьорите. Най-честите са разговори по мобилни телефони и ПРОПУСКАНЕ на спирки. Когато няма чакащи пътници на дадена спирка, тя веднага се отминава и хората които трябва да слязат са принудени да се разправят с шофьора. Все пак те са  според мен те са задължени да спират, независимо дали има за слизане или качване.

Браво, Симпатяга!
Опитът ти да кажеш някои истини на г-н Дошков заслужава адмирации. Но какво от това? Това ще се прочете евентуално на сбирките им ...и толкова. Проблема е в цялата роднинска паплач и техните протежета. Съвестните и интелигентните ги уволняват, а остават "нашите" хора, които се чувстават "недосегаеми" и си правят какво си пожелаят. Искрено
пожелавам просперитет на фирмата, но никога, ама никога не бих се качила на техен автобус. В тази фирма се пести от ремонти и поддръжка, а се разхищава за невероятни глупости.

Живея до 1РУ и от есента пътувам с линия 24.Миналия четвъртък чаках близо 30мин,но днес чаках на студа от 7,05 до 7,50.Графикът е 15мин.Защо не се спазва?Кой носи отговорност?

Уважаеми г-н. Дашков, не е редно точно тук да се коментират вътрешно фирменни разпоредби и прочие... ,но просто не виждам по какъв друг начин, (освен тук)дадена информация може да достигне до Вас, без тя да бъде скрита или преиначена от ръководния състав който ви заобикаля. Да! Точно така! По данни (които не им е тук мястото да се коментират) назначавате лица на длъжности на който въобще не им е там мястото, и със своята некомпетентност от тяхна страна не допринасят за спокойствието и добросъвестното изпълнение на възложените задачи от страна на по-долните стъпала в иерархията.  И само още един въпрос, (не ,че очаквам отговор).
   -   Защо допускате , че (така да се каже най-приближените ви хора около Вас) на всяка оперативка Ви казват истината и не скриват немалък брой нарушения от тяхна страна?
Та естественно кой ще каже "- ела вълчо изяж ме!"
Не е ли време да назначите контроли който да наблюдават и тях. НЕ Е ВЯРНО ЧЕ ВСИЧКИ ШОФЬОРИ И КОНДУКТОРИ СА КРАДЦИ! Има не малък брой от тях който си вършеха съвестно работата но бяха пренудени да се махнат, но има и такива които останаха и въпреки всичко се опитват да си запазят работата. Но това е тема на дълга дискусия на която доста неща могат да се изпишат.
1.(Защо със служебните леки втомобили се правят частни екскурзйки в почивните дни за сметка на фирмени разходи?)
2.(Злуопотреби с положение във фирмата от рода на ЦАРЯ ДАВА ПАДАРЯ НЕ! и ШЕФА МИ Е КУМ, СЛЕДОВАТЕЛНО ФИРМАТА Е МОЯ!)
3.( Принуждаване за присъствие на събрания в почивни дни последствано от парична санкция за не явяване на същото)
4.(Не заведена книга като ОФИЦИАЛЕН ДОКУМЕНТ в която да се вписват възникнали проблеми и даказването на такива, че са вписани в  сащата.
И още , и още, може да се продължи доста!
Бяха принудени кадърни момчета да напуснат за да не пречат и да не застрашават сегашните подмазвачи!
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!

Познавам двама шофьори в тази фирма. И се чудя защо не им плащате, та хората работят ангария там, просто не знам до къде трябва да я докараш, за да станеш шофьор или кондуктор в тази фирма. Безобразие!

Вече не зная за кой ли път автобус с номер РВ 6848 по линия 37 не спира на спирките, макар, че шофьорът вижда, че чакаме! Дори и не намалява скороста........
Ето тази вечер пак не спря на спирката до Университета по хранителни технологии в 19:56 часа.
Няколко пъти на момента, когато не е спирал съм звънял в автоколоната, но без никакъв резултата! Дори по зле- диният път ми казах да съм отишъл на последната спирка на улица "Орфей" точно в определено време за"очна" ставка с шофьора, като служителката с ковто разговарях сама се възмущаваше, че мойто обаьдане било второто за деня за сищият шофьор!!!!!
Надявам се, че ако наистина някой от "Хебросбус" чете тук ще ми отговори с някакъв смислен текст!

Омръзна ми вече, едни и същи хора правят вечерните и карат черните курсове, а другите кадето лежат по пейките и носят чували с чушки и домати, ВИНА, РАКИИ И СВИНСКИ МЕЗЕТА. Взимат повече пари от тези дето им вършат работата.Г-н Дошков, кога ще вземете мерки най-накрая за тези динени кори, и изкореняването им. Винаги ли трябва да даваме подаръци на СТАНЕВА за да може да отидем на екскурзия и да сме кадърни шофьори? Защо за нея на всяка совалка и екскурзия е коледа, а за нас 1ден в годината и ВИЕ НИ ГО ОТНЕХТЕ? И ние на Автогара Север празнуваме коледа. Да си пожелаем поне 2012г. да си спазите обещанията, които давахте на банкетите.