Амилум България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Амилум България ЕАД

Щастливец, не знам дали си в момента тук и дали ще прочетеш моето мнение, което напълно, ама напълно съвпада с твоето. Аз също съм работил с чужденци и когато после дойдат българи на власт става ужас. Жалко е за хората, които работят там

Мили хора, ь ьнд знаете какъв комплексар идва на работа при Вас и то най-вероятно на мениджърска позиция. Този човек си е намерил мястото, но ми е жал за Вас и за завода. Той е точно от типа ръководители, които явно Ви управляват сега. И при нас, докато завода в който работех, се управляваше от чужденци беше удоволствие да се работи, въпреки че имаше много работа. После дойде Бай Ганьо и собствениците - чужденци затвориха завода. Този човек беше завзел власта и с типичния си комплексарски манталитет създаваше интригир на принципа разделяй и владей, абсолютен плужек - хлъзгав и безотговорен

ако някой иска да види БЪЛГАРСКА ПРОСТОТИЯ нека почне работа в този завод,ма то и балами не останаха вече

Не ходете да работитте там!Млади хора, не вярвайте на обявите, който пускат от този завод! Всичко, що е написано за работа в колектив го няма - там няма колектив. Вярно е само че работата е много и се работи под стрес, и то под голям стрес! Ръководството само демагогства по повод колектива и в същото време прави всичко да няма колектив - Разделяй и владей - много стар принцип... И това се толерира на най-високо ниво - от директорите до началниците на отдели. Никаква комуникация между отдели и звена - всеки гледа за себе си.. И ако на другият му е зле, потрива доволно ръце....

Беше добър завод, докато се управляваше от чужденци. Сега, когато на власт са българите - не е добре. Държи се на отминала слава, и на това че няма други работещи заводи наоколо...Директорите се ограждат с хора, изпълнителни, без собствено мнение, роднини, способни да юркат работниците и да се гордеят с това... То това се и оценява от вишестоящите... Никаква възможност за развитие - ти си там не да мислиш, а да правиш каквото ти кажат, за мисленето има кой да се грижи... Една камара народ с папки се разхожда, после докладва на горе кой не си е свършил работата или какво направил, това се оценява и ти гарантира сравнително добро съществуване там - "Ти днес докладва ли?".
Абе - пази боже, сляпо да прогледа....