Пътстрой ООД

Фирмата го е закъсала много. Тоя Желязков само тормози работниците си като не дава на бедните хора никакви пари и само обещаваше докато бях там. От колеги които още работят там знам че не са получавали заплати от 5-6 месеца. На интервюто имаше много обещания и приказки от хиляда и една нощ които не бяха спазени. Този господинчо настройва работниците си едни срещу други за да ги командва по хубаво и по лесно. Когато мму трябваш те хвали и ти говори благо пък зад гърба ти казва на другите да правят така че да ти пречат. Дължи пари навсякаде и лъже наляво и надясно колко му върви фирмата, пък тя не става за нищо. Не приемайте работа там! Не се плаща с месеци, Управителя само крещи псува и обижда работниците даже и началниците в фирмата. Обещава големи пари и ред и накрая нищо, ни пари ни ред. Сега там работят трийсетина огрихани човека скимтящи от глад. Не ставайте един от тях даже да ви кандърдисват или да ви говорят друго.

Не ви трябва да работите тука. Бях достатъчно дълго там за да Ви посъветвам откровенно. А на бившите си колеги дето се черпят след работа мога да кажа.."мишкии и преди за нищо не ставахте и сега сте така.Поне не лъжете и другите"  А на господина Желязков съм му обещал нещо като му дойде времето. мой човек ;)

Всичко зависи от очакванията за работа и нагласа, както и за личностните качества на служителите. Строителството е труден отрасъл, а това че работиш в България става още по трудно.Несгодите и напрежението съпътстват всяка фирма.В Пътстрой имаше на моменти много напрежение но общо взето всичко си зависи единсвено от личностните качества на човека.Никъде лесно няма и никой няма да ви даде просто така.Строителството не е за всеки.На който не му оттърва да ходи на пазара да продава.Така, че въпрос на гледна точка.

Всичко е коректно. Заплати се изплащат навреме.Коментарите които се пускат в публичното пространство, са от хора който нищо общо не са имали с фирмата.

Работя от години във фирмата и мога да споделя,че всичко е коректно.Доволен съм от заплащането и колектива.Това което ми разправяха за фирмата се окза клевета.Фирмата е работеща с изградена организация на работния прецес.

Работя от години във фирмата и мога да споделя ,че всичко е коректно.Доволен съм от заплащането и колектива.Това което ми разправяха за фирмата се оказа клевета.Фирмата е работеща с изградена организация на работния процес.

Аз също съм бивш служител на Пътстрой ООД, но мога да Ви кажа че отношението на прекия ми ръководител и ръководството на фирмата е било положително към мен и към колегите ми.Грях им на тези който пишат всичките тези лъжи.До напускането ми в началото на 2014г. всичко си вървеше нормално и заплатите се изплащаха навреме, а доколкото знам от бившите ми колеги и към момента няма закъснения.Защо сме такива мръсни и зависливи хората,тези който са писали всичките тези клевети,мога да Ви кажа че най-вероятно никога не са били наши колеги.Бившия ми шеф е много точен и коректен човек.Напуснал съм по семейни причини,но решали си проблемите пак в Пътстрой ООД ще си потърся работа.

КОЛЕГА,НЕЗНАМ КАК РАБОТИШ В НАШАТА ФИРМА И НЕ СИ ПОЛУЧИЛ ОТ ТРИ МЕСЕЦА ЗАПЛАТА ЯВНО НЕ СИ НИКАКАВ КОЛЕГА,НИЕ СИ ПОЛУЧАВАМЕ РЕДОВНО ЗАПЛАТИТЕ И СЕ ЧЕРПИМ КОГАТО НИ Е КЕФ.

Лъже се, мами се, овърта се всеки бяга от отговорност стане ли въпрос за пари, аз от 3 месеца несъм получил стотинка, отговорат им беше ти на тези пари ли разчиташ. А защо работя и на кои пари да разчитам, това е смешно те се подиграват с хората. Стане ли въпрос за пари само ме прехвърлят. Още нямам 1 ва заплата, а така много исках да почерпя като я взема. Кажете ми това нормално ли е ? Знаех за лошата слава, че неплащат е вече се обедих все се надявах, че няма да е така при мен е май няма изключения.

Искам да предупредя всички кандидати за работа в тази фирма. ВНИМАВАЙТЕ МНОГО! Заплати не се дават с месеци. Отношението на работодателя към всички работници във фирмата е много лошо. Всеки се оправдава когато работата не върви и овикването и обидите са налице, да не говорим, че ако искате да напуснете нищо няма да ви се плати, но вие ще си платите за огорченията и месеците на изнемогване докато си чакате заплатите. Кодекса на труда се нарушава постоянно, но пак вие ще сте виновни за това, а не работодателя.