Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Ох колко мило и колко сладко ми е извън тази фирма братко!не си и помисляй Българино.....да ставаш част от този драматичен театър.ТОВА Е ЗАГИВАЩА ФИРМА без потенциал и какъвто и да е капацитет . Нищожни мекотели в обвивката на собственици.А така наречените служители от 10 години доволни и предоволни НЯМА------и никога не е имало----- Поредната им подиграва----Не скъсвай с живота си отивайки там--- приеми предизвикателството и просто ги подритни по тъча....В змийски дупки се завират и теб ще бутнат там НЕ НЕ НЕНЕНЕНЕНЕЕН НЕ СЕ ВПУСКАЙТЕ В КАКВИТО И ДА Е ДОГОВОРНИ ОТНОШЕНИЯ

Здравейте! Попаднах случайно тук и се зачетох из мненията,които са страшното многооо

как стоят нещата с фирмата в хасково.заплата,отпуск,болнични и работно време

Преди да поискаш, помисли какво си дал!

Здравейте!По отношение на заплащането за длъжност-монтажник в София.....какво да кажа,ако се скъсаш от монтажи без обедна почивка и при пълен график с 9-10часов ден-ДА!Като гледате как пускат обяви в Джобс.Бг,дали се взимат добри пари?Условията са под всякаква критика!Изисквания много,а насреша-нищо!В провинцията номерът минава,но в София малко трудно!Заработката е толкова ниска,че трябва денонощно да монтираш,за да си докараш прилична заплата.Да не говорим за постоянните глоби,които неизменно присъстват за всяка грешка.Много зле е положението!Бягай далеч-това е моя съвет!

Някой може ли да ми каже в София монтажниците взимат ли хубава заплата

Аз в момента работя във фирма Солис. Г-н Петров е точен човек. Отнася се с уважение към служителите си. Колегите са на ниво. Рядкост са фирмите с толкова добра поддръжка на автопарка си.

Иванка Йорданова Моля ? Ти нормална ли си бе ? Кво не съм си спазил предизвестието бе а ? Отивам в понеделника на работа 9ти февруари и колежката Танчето ми казва че Христо е казал че може и понеделника да ми е последен ден макар че имам предизвестие до 15ти февруари и ми каза колежката това че приключвам по рано от предизвестието няма да ми се спира удържа и т.н ? Май нещо си в грешка ? Знаеш ли хич не ми е на дедовия защото преебахте толкова много хора и включително и мен искате ли Благоевград и областта да ви станат най слаби а ? Прекалено много хора има оплакали са се от тая смотана фирма и на почти цял град съм казал да не ходи при тая фирма и другото което е аз останалите пари може да не си ги взема но определено си сложихте трън в гащите и хич не ме е*е фирмата колко е голяма кой колко хора познава и т.н разбираш ли и още нещо ще ти кажа което ти никога няма да бъдеш сигурна ! GPS-СИТЕ в половината коли да не кажа всичките не работеха сега може да работят но вече не и откъде съм толкова сигурен ли еми няма да ти кажа причината е повече от основателна и достоверна така че не ми пей празни приказки ами се замислете всички които още работите там защото някой ден може би ще дойдете на моето място както и на мястото на повечето колеги бивши и ще плюете дори някой сега да искат да си изкажат негативното мнение просто не могат защото още са служители в Солис ;)

Кико, Кико,
Честита Баба Марта!

Много драма вкара!

GPS системите на Солис са лицензирани! Ти изключи стария GPS и си отиде в с.Покровник, и реши, че никой не е разбрал, но не е така – технологиите са доста по-напреднали от теб.

Можеш да съдиш, който си искаш. Само,че ти много добре знаеш, че пишеш простотии.
Ти не си спази предизвестието – там са ти парите - това е отговора на въпроса.

Хайде, бъди здрав и поздрави на дискотеките в Англия!

P.S. А на всички гладки камъни пожелавам да си намерят по-бързо работа!

Браво,М.Дачева!Много хубава поговорка,която обаче може да се тълкува двуяко!Зависи от коя страна е погледнато!
Кажете сега-Вие (визирам управлението на Солис),колко "ГРОБА" изкопахте...т.е. колко хора оставихте без изработените от тях с честен труд пари?В тоя ред на мисли....Голямо падане ВИ чака,от високо!

P.S Да Ви питам,явно обичате поговорките,знаетели тази:
Скъп на триците,евтин на брашното!?