Солис ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176&markers=Пловдив,ул. Брезовско шосе 176

Солис ЕООД

Сега вече напълно разбирам неспазването на срока за бездарно извършената работа.

P.S. Солис ЕООД доказаха научно: Рибата се вмирисва откъм главата.

Първо да кажа голямо ЕВАЛА на Кирил И Захапалата, познавам ги и двамата ;). И сега ако мога да съм полезен на хората търсещи работа. Не са високи заплатите в Солис, даже клонят към средни или ниски. Работното време за монтажник е средно 10 часа на ден от понеделник до петък, събота се работи 4 часа, а ако имате късмет може и да почивате. В София няма съблекалня за монтажниците и сутрин се преобличат в склада до рафта с щорите, вечерта след работа това става на паркинга до автомобила или на кой където му е удобно. Изключение е когато се приберете и засечете Коце в офиса. Всички които смятат да работят там трябва да знаят едно нещо (ВЪЗМОЖНО Е ДА ПЛАТИТЕ ЗА ЧУЖДИ ГРЕШКИ) лично аз съм плащал. Лично, смятам че си загубих времето с тази фирма, но всеки знае себе си. Мнението ми е, не работете там ако уважавате себе си и искате другите да ви уважават. Успех на търсещите!!!!

Ами писмото ти говори идеално за качествата ти на човек. Хората от Солис са ти предложили възможност за работа, а ти явно си ги прецаквал през цялото време. Пиявици като теб свършват в една и съща канавка.

Мили хорица, вижте ми коментрите и вижте какво съм обяснил там! И пак ще повторя че тази фирма е толкова долна пропаднала гнила алчна и просто дори не мога да намеря думи с които да я поругая! Всичко е един голям SHIT! Ще ви кажа една случка! Това малко преди да напусна! Аз и Коцето от софия сме на Самоков и по точно на Боровец да оправяме една гаражна врата( Коцето предполагам много хора го знаят човек от които съм видял толкова много неща. Помагал ми е обяснявал ми е и всичко хубаво) та Коцето е преди мен горе а аз патувам с един от разбитите камьончета Киа а пътя е заледен и сняг има също. Та по пътя за на горе ще ви кажа че 1во бях с летни гуми 2ро задните ЛЕТНИ гуми нали са чифтета и представете си буквално гумите на пистовите мотори какви са ? Сетихте се нали ? Е на камиьончето бяха още по зле! И какво да стане по пътя на горе камьона ми поднася не мога да спра и излязох от пътя и добре че се спрях в една бабуна иначе в дерето! Правете си сметка и извод! Друга случка същата Киа връщам се от Сандански същите гуми някъде от симитли се пука едната гума от що е изтъркана дори а дори не разбрах че е спукана докато не се прибрах в Блг... Бе можете да си представите каква икономия се прави от качествени части оборудване и кво ли не. Винаги всичко да е най евтиното да не говорим за тъпотията че с дачията да не карам повече от 110 км по магистрала.... И най тъпото да дигна 120 или 130 140 и да те глобят а да и кво един път дигнах 170 180 по нанадолно разбира се след 12 13 часа работа и пак както обикновенно прибирайки се по никое време и да ме глобат 50 или повече лева хах това е малоумно така че правете си изводите! О и още нещо г.н Петров или там които шибаняк чете само да ви информирам че тъй като не ми се плащаха извънредни командировачни и работех като куче за вас както и за шибаните солени глоби аз с голям кеф ще ви кажа че доста често през дните дори понякога по половин гравих съм си работил за себе си и съм си прибирал парите в моя джоб а не в вашия и разбира се по графици и отчет всичко е било точен просто аз съм си намирал начини просто си използвах колата ;) благодаря все пак хаха шибаняци ол и още нещо много важно 1 или 2 пъти си бях по софия с една от колите даже 2 или 3 пъти точно така и си бях с приятелчета и мадами и да ви светна или най вече коя беше онази там дето ми философстваше че gps-сите работили хахаха ако са работили до ся да ме бяхте видяли че съм ходил и да бе бяхте уволнили до ся :д а вие и до ден днешен не разбрахте глупаци :д не знам защо си мислите че сте много умни и че като ебавате хората няма хора бивши или настоящи служители които ебават вас ;) аз бях един от тях защото знаех кви мошенници измамници и боклуци сте ;) Изгубихте си ценните кадри и още малко и ще фалирате ;) откакто съм напуснал поне 50 човека са ме питали за щори дограми и т.н понеже ме познават и знаят къде съм работил и да ви кажа ли какво просто на всички съм казвал да не се занимават с вас ! И ще продължавам да го казвам говоря и кво ли оше не ;) And now i wish you nice night and FUCK YOU!

И Д-р Фройд ли е на заплатка ..... и колко взима????? Или това е коментарче на некое от собственичетата или съсобственичетата..... Червенки???? Направихте още по зашеметяващо отношението ми към вас(с малко в ) и на надрасканите по ДОЛУ от мен думи описаните пилеищи енергията ми пиксализиращи Фройдови думи....са като откъснат и пилееш вашата енергия процес, щото няма да се научите да куминикирате и да уважавате служителите си, а ще ги мачката и унизявате по всяко едно време.Това не говоти за литсата на каквато и коминикация с мен(моите купом-ни и филни), а дезградивното ви болно себелюбие и его .Наздраве от мен!!!! и ми е все така драго да ви болят дупките, щото изпуснахте читави хора между мазните си пръстчета. Достатъчно и нека сивото да е все така ваш нюанс....

Ох, колко мило, колко сладко е девойчето на батко! :)
"Захапала змията", имаш ценен литературен талант - богато въображение, патос, епичен стил, хиперболичен речник, безконечни сравнения, метафори, букет от изразни средства.
Достоен съперник на автори на сензитивни и имагинерни романи като " 50 нюанса сиво" например.
Важно е обаче да използваш таланта си в плодоносни и успешни инициативи, вместо да пилееш енергията си в алкохол, партита и фентъзи филми.
Уилям Шекспир беше казал: "Нищо не е добро или лошо, само мисълта ни за него го прави такова".
Та ... важно е ти как искаш да виждаш нещата: дали чашата е наполовина пълна или наполовина празна...

Ох колко мило и колко сладко ми е извън тази фирма братко!не си и помисляй Българино.....да ставаш част от този драматичен театър.ТОВА Е ЗАГИВАЩА ФИРМА без потенциал и какъвто и да е капацитет . Нищожни мекотели в обвивката на собственици.А така наречените служители от 10 години доволни и предоволни НЯМА------и никога не е имало----- Поредната им подиграва----Не скъсвай с живота си отивайки там--- приеми предизвикателството и просто ги подритни по тъча....В змийски дупки се завират и теб ще бутнат там НЕ НЕ НЕНЕНЕНЕНЕЕН НЕ СЕ ВПУСКАЙТЕ В КАКВИТО И ДА Е ДОГОВОРНИ ОТНОШЕНИЯ

Здравейте! Попаднах случайно тук и се зачетох из мненията,които са страшното многооо

как стоят нещата с фирмата в хасково.заплата,отпуск,болнични и работно време

Преди да поискаш, помисли какво си дал!