Епо-Нова България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тулча 15&markers=Русе,Тулча 15

Епо-Нова България ЕООД

ЕПО НОВА България е една фирма, защитила името си с доста труд и качествен продукция.
Работата на моменти е много и е нужно да се потрудиш здраво, но труда и усилията ти винаги ще бъдат забелязани.
Управителката е изключително интелигентен и приветлив човек, който се грижи за служителите и работниците. Такива работодатели се броят на пръсти.
Така, че всеки, който има честа да работи там, трябва да е много щастлив.

здравейте искам да попитам набират ли спомагателни работнички и как мога да кандидатсвам за работа във Епо Нова

Интересува ме заплащането, благодаря предварително.
Надявам се, че ще отговорите искрено. Ако сумата от 300 лв на месец задоволява служителите, то мисля, че предходните мнения просто не са реални.

Pi6a do tezi koito si mislqt,4e poznavat firmata i upravitelq,a vsa6tnost dalboko se lajat.Firmata EPO NOVA e mnogo,mnogo ama mnogo qka.A kolkoto do Upravitelq po to4no Nadia Ruseva tq e 4udesen 4ovek.Mnogo umna,to4na,ambiciozna,uverena,spravedliva,na kratko ''SHEF MECHTA''taka 4e koyto iska da kaje i pi6e ne6to za nas (epo nova)da znae 4e nie sme LIDER,I SME EDIN ZA VSI4KI I VSI4KI ZA EDIN.

управителката на ЕПО НОВА е наи-страхотния шеф,който е имало досега,а относно първия коментар искам само да кажа,че който го е написал или не познава управителката или е пълен комплексар и неграмотник...просто казано стана смешен/а

Аз искам в страни от темата (Епо Нова)- да обърна внимание на първото мнение..... Да се върнем малко в училище:
Кога пишем кратък и кога пълен член?- ех ама трудна работа бяха тия членове значи......а за тези, които не са разбрали втората част на изречението- пояснявам: "... и подбива реномето на фирмата с (petdesetgi6no) петдесетгодишно име"
Е как да приемем оценка от Вас?!

mojete samo da si me4taete za takava upravitelka i tia i firmata sa super vseki koito ne go razbira i ne go oceniava e IDIOT

Не мога да взема отношение по всички от посочените характеристики, но съм имал бизнес отношения с Епо Нова България. Мога само да кажа, че познавам управителя на фирмата като голям специалист и изключително точен, и коректен човек!

Не мога да оценя по посочените показатели- нямам наблюдения. Изключително високо качество на произвежданите подплънки- много професионални предложения.

nie imame nai gotinata 6efka i epo nova e nomer 1