Сандвик България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Сандвик България ЕООД

Моля някой да сподели заплащане за различните нива счетоводни позиции в Shared Service центъра.
Аз имам информация за позиция Financial Control Analyst - 2.5k net.
Моля споделете и вие.

Отлична фирма, изключителни професионалисти. Като цяло трудно се намират свободни позиции в "Сандвик". Аз преди време изпуснах свободно място и... Познавам фирмата и служителите само като клиент, но впечатленията ми са повече от добри. Ако имат свободно място не се замисляйте!

Изключително добра фирма!

В компанията се работи лесно и приятно, работната атмосфера е повече от добра, колегите-също. Мениджърът на компанията в България има прекрасен подход към хората и това мотивира повечето от тях да работят ефективно. Сандвик има добра фирмена политика, в социален аспект също. Не са много компаниите в България, които предлагат лукса да работиш спокойно.

Много приятна работна среда. Сигурност до колкото е възможно в условия на глобална криза. Добър потенциал за развитие особено в търговското направление(field sales) позиции. Определено във фирмата се възприемат по добре мъжете е са с по-добри переспиктиви за развитие от колкото жените. Предполагам,че това се дължи на бранша в които работи SMC като най-голямата част от Сандвик България. На този етап топ мениджъра за България се опитва и успява да подържа една професионална и приятна за работа среда. Благодаря за което.

Много добър колектив, стабилно и навременно заплащане, добри условия за работа. Проблем е понякога отношението на мениджърите към персонала. Относно потенцила за развитие: развитието става бавно, като може на една позиция да работиш няколко години без да има изгледи за промяна. Фирмата не винаги се старае да промотира собствените си служители, без значение от техните качества и способности.

Българско представителство на шведска фирма.
Много социални придобивки, приятни колеги и добра среда за развитие
във фирма с глобално присъствие.