Телелинк ЕАД / TeleLink /img/frontend/nomap.png"

Телелинк ЕАД / TeleLink

Здравейте!

Искам да кандидатствам за длъжността Management Accounts Assistant. Дали някой може да ми каже две думи за нея - заплащане, преки ръководители, социални придобивки?

Предварително благодаря на тези, които ми обърнат внимание! Ако има такива, разбира се!

Искам да споделя мнението си за тази фирма. Ако решите да кандидатствате, много добре се замислете дали сте склонни към доста извънреден труд, който разбира се не се заплаща, да ви търсят постоянно-независимо дали сте в отпуска, болничен и т.н…важното е работата да върви! ;)
Отделно отношението на някои индивиди от “мениджмънта” е покъртително- викат, крещят и се отнасят с теб като с куче, ако са те набелязали. Разбира се там нищо не може да се направи, щото нали шуробаджанащина :)
Да не говорим, че е имало случаи в които може да изхвърчиш от днес за утре, ако случайно решиш да си изкажеш мнението.
За бонусите- те са просто един мираж, към който всеки се стреми, ама никой не го взема (освен ако вместо да спиш, не решиш да работиш). Дори и да се пръскаш от работа, пак може да не го вземеш (а работата въобще не зависи от теб дали ще я има или не) .
Повишенията- трудна работа, бюджетите се планират цяла година и общо взето си чакаш…. обикновено нещата стават по-бързо, ако си човек на НЯКОЙ, иначе си никой. :)

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Изключително некоректен HR. С подобна методика на привличане на кадри ме съмнява някой читав да се занимава с тях.

Искам да споделя опита си интервю процеса в Тelelink Business Services

1. Hr-ката е от мелмак( Задава неадекватни въпроси не разбира отговора им, защото чака шаблонен отговор)!
2. Не е ясно каква е заплатата. :D
3. Изрично казват, че ще дадат обратна връзка ама това не е вярно!

Та ако кандидатсвате да си знаете!

това ми се случва за 2-ри път

Здравейте, преди няколко дни кандидатстват за позиция счетоводител. Някой може ли да даде мнение как е в отдел счетоводството? От към работа,заплата и тн. Благодаря!

Здравейте, забелязвам че от 2 години на сам няма нито 1 мнение за тази голяма на пръв поглед фирма.
Виждам, че напоследък често се пуска обявва за: Ръководител проекти - системи за сигурност, нека някой сподели мнение било то настоящ или бивш служител, защо тази обява се пуска през 1-2 месеца в продължение на 1 година и половина ?

Искам да попитам толкова ли цените служителите си щом пияни нападат обикновени граждани по дискотеките и бъдят осъдени и все пак продължават да работят при вас за Георги Клисурски питам който ме нападна в Пазарджик надявам се да получа отговор .

Архитектите им напуснаха! Защо ли ? Сигурно е много хубаво ..... ама в някоя друга фирма :D :D

Преди да дам коментар ще кажа, че съм настоящ служиътел на фирмата с 5+ години стаж в нея и не изпълнявам мениджърски функции. Натоварването ми е над средното(по мое усмотрение). Работната среда в която се намирам е млада , амбициозна и интелигетна.
Дълбоко съм убеден и вярвам, че всички хейтъри които пишат тук го правят защото:
- не могат да преглътнат личните си неуспехи и смятат, че трябва да ги споделят с останалите във фирмата. Разбира се мениджърите са най виновни.
- пропуските им в комуникацията, както вертикално така и хоризонтално в компанията си е техен проблем и водят до чувство за недоуцененост у самите тях.
- преди да пишете глупости помислето колко работни места сменихте през последните 1-2-3 години и дали вашите негативни коментари не важат за поредното място от което напускате сега!?!
От моя опит в компанията съм виждал много промени и трябва да Ви кажа че това допълнително налива масло в огъня на хейтърите, които си обичат зоната на конфорт и всеки който ги извади от нея е лош, респективно некадърен мениджър и връзкар. Лично аз смятам че е имало добри и лоши промени в компанията но факт е че баланса е в полза на добрите, защото компанията се развива и увеличава своите служители, включително компетенции в различни областти. Факт, е че има нови пазари на, които работим.
Да има още какво да се иска за подобряване, като например заплати, възможност за израстване на служителите, допълнителни стимули като бонус performance и други. Вярвам че и това ще се случи но вместо да се мрънка трявба да се заяви позиция от служителите и нещата рано или късно се случват.
За всички мрънкала ще кажа че супер щаствлив че колкото и добри специалисти да сте Телелинк не се страрае да заържа хейтъри, напротив вратите са широко отворени. Избора е Ваш, скачайте в поредния работодател и действайте както сметнете за добре.