Арбитраж ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арбитраж ЕООД

По-измислени условия за работа не бях виждала при дългогодишния ми опит с маркетингови агенции. Зарибяват те с анкети, ползват ги, и след 6 месеца ако решиш да си потърсиш хонорара ти заявяват, че "интервютата са фалшиви и нищо няма да получиш!" Първия път може и да се излъжат да ти платят частично, докато намерят други балами! Това се случи и с колеги от много други градове, с които поддържам връзка. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТЯХ!

аз също си имах работа с "арбитраж" . Отнесоха се с мен абсолютно коректно. договорената сума за извършената проверка ми бе изплатена веднага.

Аз също се свързах с тази фирма, по-точно Агенция, във връзка с обява за анкетьори за нашия град; изпратиха ми анкети и граждански договор; плаща се по 2 лв на анкета; не знам на кого да вярвам като чета тук написаното,но ми се стори,че всичко е наред. Предстои ми да изпратя анкетите,които направих и след това ще видя какво ще се случи...

Въпропсната фирма имат обява за анкетьори.Някои знае ли нещо повече за тях?

Благодаря за информацията. Тъкмо пратих имейл до тях. И реших да разбера не6то за тях. И попаднах на това. Радвам се, че има хора да казват изтината, а не да гледат сеир

ТОВА НЕ Е ФИРМА-ТОВА Е МАШИНА ЗА ОГРАБВАНЕ НА ХОРАТА.ТАМ РАБОТИШ БЕЗ ДОГОВОР БЕЗ НИЩО А НАКРАЯ НЕ ТИ И ПЛАЩАТ-УДЪРЖАТ ТИ ДОД А ТИЯ ПАРИ НЕ СЕ ВНАСЯТ В БЮДЖЕТА ЗАЩОТО НЯМАШ ДОГОВОР.КАЗВАМ ГО ЗА МЛАДИТЕ ХОРА - НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ДА РАБОТИТЕ ЗАЩОТО НЯМА ДА ВИ ПЛАТЯТ А САМО ЩЕ ВИ МОТАЯТ.

ноу комент просто нямам думи
там е някакъв ужас!
аз работих там 3 месеца и не издържах повече

плащат на анкета по 0.30 ст, карат те да правиш всичко и да вършиш работата и на другите на месец с много труд и работа през weekenda може да искараш около 300 лв. лудата шефка постоянно е в лошо настроение и само крещи по персонала, там работи и племенницата й която е наркоманка, живее в бардак с малолетната си дъщеря и няма пари дори и за хляб. пълно е с млади загубени хора, мислили си че ще искарат пари, ужас е не ходете в тоя бардак.