Арбитраж ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арбитраж ЕООД

Аз също се свързах с Агенцията по обява в jobs.bg, изпратиха ми толкова броя анкети, с колкото си мислех, че ще мога да се справя и след малко по-малко от месец, си получих хонорара за свършената работа чрез пощенски запис. Не мисля, че са некоректни, нали има и граждански договор....Отново бих работила за тях, хем и аз да си помогна финансово, макар и с малка сума.

Здравейте на всички!!Бях сътрудник на тази фирма 2 пъти!Възлижиха ми задачите с анкетите,извърших си дейността,върнах им ги за обработка.Казаха паричките след 1 месец,защото трябва  да ги обработят-/все  пак не са с вълшебна пръчка нали??/Всичко точно .Платиха ми .За мен са супер коректни!!Адмирации!!Дано пак да се обадят!!За мен ще е удоволствие да работя за  пак тях!!

Преди шест месеца изпратих попълнени 3 различни партиди анкети на въпросната фирма. Звъняха ми почти през ден, бяха много мили и отзивчиви.....до момента, в който трябваше да ми платят. Сега само аз звъня да се моля и търся заплащането си. Отговорът е един и същ "другата седмица, след две седмици, след два дни" и т.н и т.н до безкрай.
Хора, не се лъжете! Абсолютни мошеници!

Написаното от Христина, за "Арбитраж", е напълно ВЯРНО. Вече четири месеца чакам да ми изплатят хонорара за анкетите и нищо. Телефоните им или дават заето или никой не отговаря.  Веднъж се свързах и казаха, че до 2 седмици ще ги изплатят, но оттогава минаха 2 месеца.

Напълно лъжливи обещания се дават от тази агенция Арбитраж. Вече 3 месеца чакам да ми изпратят хонорара от попълнените анкети. Многократно им се обаждах и те все ме отлагат за следващата седмица. Излизат с извинението, че на тях са им забавили плащането. Вече не вдигат и служебните си телефони. Накрая ще се обърна към Господари на ефира и ще станат смешни за някъкви си 33 лв. Дала съм им срок от 3 дни, ако записа с парите не бъде при мен, ще предприема други мерки.

ПОРЕДНАТА НЕКОРЕКТНА КОМПАНИЯ В БЪЛГАРИЯ!!!
Просто не се захващайте, дори и да имате нужда от средства и да ви изгежда добре, като ви казват, че ще ви плащат по 2,3, 5 лева на анкета и си казвате - Чудесно!
Това е пълната лъжа... изключително некоректни, непрекъснато си измислят причини да не зачитат реално направени анкети, затварят служебния телефон в офиса(мега професионално). Непрекъснато отлагат плащанията и като цяло всичко около тях е пълен фарс!!!
Не се занимавайте, просто отминете тяхните обяви в джобс, като на всички други некоректни компании!!!

Напълно съм съгласна с писаното от Весела.
Работих за Арбитраж една година. В началото, макар и със закъснение от 4 месеца, платиха част от направените анкети. Следващите обаче -не.
Обявиха ми, че са фалшиви, и толкоз
А аз си бях загубила един месец, почти по 4 часа дневно, да моля хора и да попълвам анкети.
Моля Ви, не им се доверявайте!

ВНИМАНИЕ НЕКОРЕКТНА ФИРМА,НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ!!!
Бих искала да изразя своето мнение,относно некоректността на фирма АБИТРАЖ ООД.Преди един месец и половина,бях потърсена от служител на име ВЕСЕЛА ,за изготвяне на анкета.Уговорката за заплащане бе ,че след предаване на анкетата ,уговорената сума ще се изплати.При занасяне на попълнените анкети - общо 11 на брой  не получих договореното.Беше ми казано да изчакам две седмици, за да  обработят анкетите."Елате, след още две седмии ,всички са в отпуск."Направете си извод сами.Все още не ми е изплатена малката уговорена сума!
С уважение към всички имащи намерение да откликнат на тяхната обява!

дали работата е под формата на таен клиент? дали Арбитаж са коректни, мадявам се- ДА Обявата е в JOBS и като заплащане е упоменато 3 - 8 лв./ час.

Имам намерение да се включа за някой допълнителен лев!

Изключително некоректна фирма ,обадиха ми се за позицията анкетиор ,изпратиха ми ги и всичко беше до там ,след като ги попалних започнах да им звъня за да им ги пратя но .....вече втори ден никои не ми вдига ,а само ми затварят ,силно съм разочарована от тях ,не се захващайте