Ди Пи Ес България ООД / DPS /img/frontend/nomap.png"

Ди Пи Ес България ООД / DPS

Бях при тях на интервю. Офиса е близо до метрото, което е много удобно. Малко се наложи да изчакам управителя, но служителите ме поканиха любезно и ме предразположиха. Условията изглеждат добри, надявам се да ме поканят да стана част от екипа.

Екипа е готин, няма интриги. Шефа е печен, шеф, но печен...

Да работодателя никога няма време, но за глупости.Когато е нещо важно, винаги ще ти обърне внимание.Ако не те кефи нещо, по време на интервюто за работа ти обясняват и ти оставят време да си помислиш дали ти изнася.
"Като не те кефи - чао"
На мен ми харесва и съм доволна.Общо взето ако дадеш, ще получиш.

В тази малка фирма(4до5 човека със управителя),ако има някои от колегите да те научи на нещо ще е добре, иначе няма как да стане по друг начин!Управителя винаги забавя плащанията и отношението му към работниците е изкл.незаинтересовано.Управителя няма никога свободно време за да се опита да направи добри неща за да върви фирмата напред.Секретарката му е приятелка и само те двамата си се угаждат.Забранено е ползването на интернет.Заплащането също е зле.