МТМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

питам гн.Колев ние сами ли се осигуряваме защото гн.Йорданов всеки месец ни удържа по 67лв. на човек .Каде отиват тези пари за личните нужди на Йорданов ли?

До преди няколко години работих в "МТМ" ЕООД и да си призная отначало работата ми се струваше тежка, но след като привикне човек даже е приятна.Заплащането беше достатъчно добро, бих казал дори доста над средното ниво за него време.Фирмата винаги е плащала навреме, никога не ми се е случвало да не ми платят или пък да закъснее заплата с повече от ден.Относно шефа - много съвременен човек, разбран, способен да ти влезе в положението когато има някакъв проблем.Нямам спомен да е бил вечно нервен и да крещи, както четох в някои коментари малко по-долу, в крайна сметка пък нормално е да си вдигне нервите човека когато някой който е във фирмата от самото и начало и има претенции че е голям "майстор" не си е свършил работата.Относно колегите...повечето са хора на ниво (с няколко изключения), малко самочуствието им хвърчи повече от необходимото, но като цяла стават.Единия от бригадирите обаче не струва - не стига че не пипва почти нищо по работата но и обича да вика все едно сме говеда там, но като се изключи това обстановката е поносима.Не бих имал (почти) нищо против да се върна на работа отново в "МТМ" ЕООД макар да знам че няма кои знае каква възможност за "израстване" във фирмата.

Всичко е що годе на ниво но има един бригадир дет нестава, много нервен, сприхав, звери се като чели работи с цигани, болен мозак - грубиян.
Ненавиждаме го всички кой ли ден нема издаржат нервите и.
Такива хора не са плюс за бригадата.

Имайки в предвид настоящата криза мисля че атмосферата на работното място е сравнително добра и спокойна при нас.
Даже смея да кажа че с мерак си ходя на работа - е, поне за сега де :) .
Колегите са готини, и някой от тях дори и точни.
Прекият ни началник е готин човек -солидарен към всички, което е голям плюс в една фирма.- рядко се срещат такива.
Бригадирите също са добри и разбрани хора.
ШефЪт не го познавам дали е нервак или не, затова не го коментирам, въпреки че работя във фирмата вече 5 месеца само веднъж съм го засичал.
Надявам се да не го засека нервен - камоли да вика.
Не е добра картинка викащ шеф, не сме овци а преди всичко хора които му правят пари имаше една такава точка някаде.
Важното е работата да върви и да има кинти за всички.
Това е в мой поглед, други биха ме опровергали но всеки има различно виждане на нещата.
Дано след кризата заплатите се оправят че ми идва малко зор напоследак.
Другите проблеми са си като във всяка фирма с голям персонал.
Дали шефа е разпилян зависи от положението на фирмата -има работа има кинти и добри условия за всички.
Няма кинти и нещата се стягат.
Е, данеби пък трябва да е скруч маг дак и да не спи спокойно и все пари да са му в главата.-има ги и такива ламтурници ма те до хубаво не са стигнали.
Пак казвам това са нещата в мой поглед на този етап, ако някой има да каже нещо нека пише.
Единственото което не ми харесва са командировките из страната и честото отцъстване но няма как, дано има някакво развитие и удовлетворение за всички в бъдеще.- било то и финансово :) .
Бай и успех на фирмата ни.
И дано не ме разочарова и занапред.
П. П. Сори за грешките но вече съм си пийнал - наздраве на всички които четоха.

шефа е голям нервак,много разпилян, груб и агресивен, екип..някакви наченки - повечето са доста алчни и доста ограничени и гледат да си прехвърлят топката един на друг. Не съжалявам че се махнах от тази фирма, откакто напуснах и всичко тръгна добре.

На мен ми харесва...

Въпреки всичко е много над средното за страната, но има какво още да се желае

ако искате да си получавате обещаната заплата на време,да получавате допълнително възнаграждение за положения от вас труд,да работите с млади и амбициозни колеги-елате при нас в МТМ ЕООД

Млад и сплотен колектив.Много добър социален пакет.Добро зоплащане в уговорените срокове с мотивираща бонусна система

Заплащането е много над средното за страната.Уговоренато РЗ се получава на време.Много добър социален пакет.Млад и амбициозен колектив