Соколец-Боровец АД /img/frontend/nomap.png"

Соколец-Боровец АД

1 точка от 3 мнения

ами какво,да Ви,кажа работих в ккАлбена и знам за какво,става въпрос ужас Ви,казвам хора голям страх е с тия мутри който изп.Директор е наел.Просто ад под небето Ви,казвам проверки проверки заплахи на персонала ужас ама безработицата?????????????
Аперсонала там е само ученици и копанарки те прогониха кадърните хора господата Директори!

Да се работи във въпросната фирма в момента и през настъпващият сезон
е наистина кошмар.Новият Прокурист е в пъти по-зле от предишният.
Той изобщо нищо не разбира от туризъм - сегашният начин на работа в тази област няма нищо общо с тогавашният когато той е работил в Комитета по туризъм.Заплатите там са ниски но на работниците а неговата.............
Дай Боже от АИХ да се опомнят и преди сезона да си отиде горкичкият а с него и сегашните му подчинени та дано работата в тази фирма да тръгне.Апелирам - не ходете на работа в това дружество - ще бъдете разочаровани.......

Не работете във въпросната фирма стопанисваща хотелите Бор и Еделвайс на Боровец.
изп.директор е ....., псува и обижда персонала,заплатите са ниски,без възможност за стимул, нито на развитие.