Търговска Верига ЕВРОПА /img/frontend/nomap.png"

Търговска Верига ЕВРОПА

Очарована съм от персонала на филиала до 20-та поликлиника.
Браво! Продължавайте в същия дух!

Аз лично съм много доволна от магазин Европа в квартал Банишора. Клиент съм и персонала е на добро ниво, не знам за заплатите нищо, може и да са ниски. Знам, че работят наистина по 12 часа, да много е! Готвачката Любка също е много добра, има страхотна кухня наистина, отидете и ще се убедите!

незнам как може да има такива работодатели все още уж сме в европа да се работи по 12 4аса а да ти се плаща за 8 и  да не се по4ива по цели седмици къде е държавата къде са инстетуциите които отговарият  за това смешна работа

Здравейте на всички,
Доста изрази прочетох,хубаво е всеки да изкаже мнение,клиент да се оплаче няма лошо.Обаче никой не пише какви заплати е взимал в магазините и от прочетеното разбирам,че Европа АД не е лоша фирма дори и със заплащането си към работниците.Защо ли?Ами ако работите във Максима България или т.нар.Т-маркет ще разберете.Също се работи по 12часа,почиваш по 15мин.за деня,по принцип 1час е почивката.Не може една касиерка да взима заплата от 240-290лв.Главната касиерка взима по 310-340лв,ако е работила към 200часа на месец ще вземе 450лв най-много(но се е изгърбила от работа и ще работи ако евентуално колежката й е напуснала и не се намира човек)Заместниците също взимат малко пари до 500лв.Тези хора какво да кажат?!А също за това ако клиент счупи нещо,също си го заплаща.Ако го хванат в кражба- троен размер.При нас също има несъответствие в цените,просто персонала не успява да смени етикетите.И е човешка грешка.Не е проблем ако е сгрешен етикета клиента да се откаже от покупката си и да му се върнат парите.Една касиерка отговаря освен да седи на каса и за отдели и на един такъв служител не му оставя време всички етикети да смени-но клиентът това не го знае.Най-лесно е да се вдигне скандал.Българска работа

Започнах пробно работа във въпросната верига и издържах на арогантното държание и унижение от страна на управителите скромните 2 дни,които бяха кошмарни за мен.Работния ми ден завършваше с рев можете да си дадете сметка сами как се отнася с подчинените си въпросната управа. Искам да се обърна към тези които се чудят дали да започнат работа за тези фирма отидете,ако имате достатъчно смелост и се пробвайте аз го направих след като бях чувала от мои познати за какво става въпрос,може да попаднете случайно в по-добра среда .За заплащането разбрах от моите тогавашни колеги,че е смешно,и че работят само за липсите на продукти от магазина.Аз лично не бих се върнала на работа там,а и не желая да си спомням преживяното.Само да вметна факта,че няма дори и един стол на който да можеш седнеш през "почивката" 10-12 часа се чувстваш като в ада.За жалост няма нищо хубаво което мога да кажа за верига магазини "Европа".

Здравейте!Искам да попитам някой може ли да ми каже нещо за длъжността Продуктов Мениджър? Какво е нивото на заплатите в Административния сектор, има ли забавяне на заплатите, изплащат ли се редовно? Разбирам, че има недоволство от стана на клиентите на магазина, но смятам че НЕ Е тук мястото на подобни коментари, тук влизат хора които искат да разберат нещо повече за това какво е да работиш за Европа, а не какво е да си им клиент! Това не е сайт за потребителски оплаквания!

Магазина е под всякаква критика. Отношението на персонала също. Освен, че гледат недружелюбно и са постоянно сърдити като, че ли ще им вземеш залъка от устата. Храната е развалена и изглежда като, че е приготвена миналата седмица. Колбасите също са развалени. Млякото е с изтекъл срок на годност.
Моля не пазарувайте от този магазин!

Работех за тази фирма около 2 години и наистина пропуснах това цялото време прекарано там отколкото да работя на място където ти е спокойно.Там общо взето си като общ работник.Уж те назначават като "отговорник"на даден сектор(но тичаш ту на каса,ту да сваляш стока,ту миеш камери,ту чистиш двора на магазина...общо взето правиш всичко което ти кажат) и следователно би трябвало да взимаш повече пари....но хората под теб взимат повече!!!Не съжалявам че съм работела там,сега както се казва си имам обица на ухото и то доста голяма за да знам че трудът на човека трябва да се уценява и да се разплаща добре!!!

Исках да намеря някакъв мейл, за да напиша това директно, но не успях. От скоро живея в София, в Младост 1, посещавам магазина до бл. 44. Нямам думи да опиша всичко, което ми направи впечатление! Гтовата храна изглежда отвратително, цените са много по-високи отколкото в други ввериги магазини, но всичко това може да се преживее по някакъв начин (не си купувам готова храна, например), но ОБСЛУЖВАНЕТО Е ОТВРАТИТЕЛНО БАВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! По принцип пазарувам в такива супермаркети и това НИКЪДЕ го няма!!!!!!!!!!! Да, вярно е, че много често баркодовете на стоките не се отчитат и трябва да се минава една стока по 100 пъти или да се набере, но за това НЕ СМЕ ВИНОВНИ КЛИЕНТИТЕ!!!!!!!! Всичко е под всякаква критика! Има един POS и се прехвърля между касите. Чака се УЖАСНО много време, работят 4 каси, а клиентите са като за 1 в някой друг супермаркет! Ако толкова си могат - ами сменете персонала! Нямам нищо лично към никой, не съм посещавала друга верига, за да знам как е там, но обслужването в магазина в Младост 1 наистина е потресаващо бавно!

Просто съм отвратена от тази верига.
Пусна ли са промоция на олио за 2.18 лв. - от 11.04. до 17.04.2011 г.
Ходя по 3 пъти на ден и до днес все няма олио. Когато и да отида.
Като няма изобщо да не пускат такива оферти.
Явно са си го изкупили техните служители и за клиентите нама.
Друго обяснение не виждам! БЕЗОБРАЗИЕ!!!
Това го няма никъде по другиде вериги магазини.
Бясна съм.