ЛИА Трейдинг /img/frontend/nomap.png"

ЛИА Трейдинг

Уважаеми недоволен служителю,
ще коментирам написаното от теб така:
„Смешници!!!” – явно това е нарицателно за хора, които в тази криза се опитват да продължат да работят и да запазят работата си. Жалко, много жалко!
„Няма йерархия” – ами фирмата не е толкова голяма, че да има високопарни наименования на длъжностите. Има собственик и достатъчно на брой служители, които обхващат всички отговорни звена, така че да организират работния процес. Явно на недоволния служител не му е било удобно, че не влиза в числото на „ръководителите” или в желанието си да се покаже е предпочел да прескочи колега, изпълняващ тази функция.
Относно „отношението ” и „уважението” мога да кажа, че ги има към всеки служител във фирмата. Човешко и колегиално отношение и професионално уважение към всеки доказал се служител – това може да намерите при нас. Друг е въпроса какво „отношение” и „уважение” търси недоволния служител.
Забавените заплати ги има, както в почти всяка БГ фирма в частния сектор, но касае малък брой служители. И за собственика и за служителите е неприятно, че има забавяне на заплатите, но с общи усилия и смислена работа, е въпрос на време да се изчисти този проблем. За съжаление с подобни служители е трудно да се постигнат поставените цели, които биха довели до приключване на споменатия проблем.
„Змийското гнездо” и „липсата на колектив” са производни на самите служители. За съжаление много хора се самозабравят и смятат, че на работното си място могат да се държат както се държат вкъщи, а това е неуместно.
Редно е да отбележа, че фирмата се занимава с търговия на подови настилки, което предполага тяхното прекупуване и препродаване. Тя не е производител, за да държи огромни количества на склад, както е и правила в едни по-добри години….
Устатата на вечно недоволните хора няма как да бъде затворена. Ако се научим да бъдем малко по-човечни в отношенията си и да вършим работата, за която сме наети бихме си спестили много негативи.
И ако всичко, което е написал „недоволния служител” е вярно идва въпроса: „Защо работи още там?! И защо не излезе с истинското си име?!”

Аз лично съм доволна..и не съм съгласна че обучението от 2 месеца трябва да се пропусне аз работя в тази фирма от половин година и мога смело да заявя че има още толкова много неща който мога да науча.
Заплащането е добре двойно над първоначалната заплата ми е...искаш ли да се развиваш и работи ли ти се не смятам че някой ще има проблеми.
Шефовете са строги,коректни и много държат на правилата.
Ако вие сте коректни и те ще са такива към вас.
Единственото което мога да заявя като минус и то не на фирмата а колектива с когото се работи е че има доста лицемерие и завист и заблуда на определени хора от колективаче фирмата е на баща им ;)

Няма нищо лошо в цялата работа, освен това, че осигуряват на минимална заплата, а тези два месеца, през които се обучаваш - даже на никаква. Ако това е малко - всичко друго е идеално. В нормалните държави за подобно поведение се пати яко, ама тука няма да доживеем такова нещо. През тези два месеца каквото и да се случи, ти си никой. Ама кой ни е виновен, като се съгласяваме на подобни договорки - още като ти кажат тия работи, ставаш и отиваш където му е мястото, ама ние не сме тези хора, за съжаление.

Смешници- викат те на интервю за работа (продавач-консултант): първо- момата Младенова не е прочела CV-то ти и трябва да и разказваш всичко, второ- след като ти обясни смешните условия-заплата, раб.време и привилегиите по левче за обяд казва че ще се обади еди кога си, но звъни след няколко дни. Трето- звъни и казва: ми ние търсим хора с опит - демек хора които са продавали ламинирани паркети (понеже е голяма философия това)! Чудесно госпожице, ми ти защо не прочете CV-то ми, аз за какво ти го пратих?! Защото там пише че нямам опит като продавач на ламинат и можеше да не ми губиш времето!

Известна фирма, аз за други паркети не се сещам.... но оттам нататък се излагат жестоко. За продавач- цели два месеца обучение (т.е. яко работа за смешните 350 лв.) , 6 дни в седмицата. И ако след тези два месеца си успял да научи всичко (а то трябва да си малоумен за да не го научиш), заплатата скача на цели 420лв. казват имало и бонуси (я има я няма, сега с тая криза...). А, и си чистач освен това.

Имам въпрос свързан с работа във фирма "Лиа Трейдинг" ЕООД.
Има обява за набиране на персонал за длъжност: ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ. Ако някой може да ми каже повече за условията за тази длъжност и какви са условията изобщо във фирмата!? Предварително Благодаря!

Аз лично съм доволна.Работя на супер работно време имам време за себе си и за сем. си,заплащането е добре и се чувствам чудесно!Смея да твардя че това е една от най приятните ми професий!Разбира се че навсякаде си има плюсове и минуси но тук, поне за мен ,плюсовете са повече!

Коментирам от погледа на човек, с годишен стаж в фирмата. Стига да искаш да се развиеш и да се опитваш да правиш нещата както трябва, имаш перспектива за развитие. Моята заплата е 100% над първата, която получих. (е разбира се човешко е да искаме още и още) Шефовете са добри, компетентни и справедливи. Както на всякъде има и ще има проблеми и спорове - но все пак фирмата е достатъчно голяма, за да има и своя богат набор от ВСЯКАКВИ хора.

Прочтох предишните коментари и искам да ви кажа, че при мен няма такова нещо. Служител съм на фирмата вече от 2год. и заплатата ми се е повишила със 100% като не вкучвам процента защото вземам и такъв. Имам достатъчно време за себе си и за близките си, тъй като почивните ми дни са колкото и работните. Но разбира се всичко това си е мое лично мнение. Разбира се не винаги нещата вървят по мед и масло, но няма работа, при която всичко да е безпогрешно, нали!?

не препоръчам тази фирма пълна шуробаджанащина. обещания много-дела никакви. много са зле. напрежението е невероятно решиш ли да изкажеш мнение си вънка ВСИЧКИ СТАРИ РАБОТНИЦИ СА КЛЮКАРИ А ТЕ ОСТАНАХА МАЛКО РИБАТА МИРИШЕ ОТ ГЛАВАТА КАКВО ДА ВИКАЖА ЗА ШЕФОВЕТЕНЕ НЕЕЕЕЕ ЗАСЛУЖАВАТ ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО