НИТЕК ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИТЕК ЕООД

1 точка от 4 мнения

Тая фирма трябва да я закрият.
поработих една седмица и напуснах когато долапа ми каза че не мога да си взема отпуска когато искам аз, защото цялата фирма излизала една седмица отпуска когато той реши посредата на лятото и това е :))))))))))))))
долапа е пълен палячо

Привет,

Аз съм бивш служител на фирма НИТЕК ЕООД (Nitec Filters с адрес жк. Левски-Г бл.46 бл.47 1836 Sofia) длъжност - търговски представител.

Работих в тази фирма в продължение на цял един месец, който нямах търпение да свърши, за да си получа трудовото възнаграждеие, и да напусна.
Искам да започна от най-позитивните отзиви и ще завърша коментара си с описание на лицето Николай Долапчиев – МОЛ.

Служебните коли бяха нормални – Peugeot Partner. Работното време беше стандартно.
Екипа с койот трябваше да работя беше съставен предимно от млади хора, енергични момчета и момичета с чувсто за хумор и добро отношение. Регионалният отговорник който ме обучаваше се казваше Галин, наистина разбран и търпелив човек, с желание да си върши съвестно работата. Колегите от склада и разносвачите също бяха приятни хора и до тук се изчерпва всичко.

Колегата от другата смяна беше братовчед на лицето Долапчиев, и следователно беше назначен за да му тече трудов договор, не за да работи. Това го разбрах от 1вата седмица когато трябваше сам да си поема района, и в която въпросният братовчед не се яви цяла седмица, и трябваше да поема и неговия. Така се случи и още веднъж за скромния период от време което прекарах там.
Заплатата беше нищожна (500лв нето град София 2012 г.) като се разчиташе на процент от брой продажби по район. Района ми беше София – Запад + околните местности (Требич, Мировяне тн.) и град Перник, като процента се формираше само за продажбите в София Град, защото Перник си бил отделен град, не част от София – подигравка.

Самият работодател – Николай Долапчиев е олицетворение на всичко, което не трябва да бъде един работодател. Отношението му към хората е снизходиелно сякаш говори с по-нисши същества, винаги поучава и изтъква себе си, дребнав, надменен, меркантилен човечец, който цели да унижи, не да поощри. В периода когато бях на работа при него, дойде нов колега работил за фирма произвеждаща известна марка напитки, бутилираща в Костинброд, като Долапчиев успя да го изгони дори по –бързо от мен с неадекватното си поведение и тотален отказ да приеме чуждо мнение.

Нямаше нито един работен ден, в който да не ни задържа след работно време (18:00 по договор) за да обяснява от къде е тръгнал навремето и как трябва всичко да се стремят да бъдат като него. Държеше ни (търговските представители) до късно след работа за да коригира буква по буква записките и текущите бележки които сме си водили през деня (!!!) под предтекст че така щяло да бъде по-лесно когато четеш после.

Неадекватна личност на чело на цялата фирма може да затрие всички позитиви които може да донесе една работа и лицето Долапчиев е жив пример за това.

Моля Ви, стойте надалеч от него.
Има много по-качествени фирми , в които отношението и заплащането е къде-къде по-добро.

За труда, който се полага, заплащането е просто СМЕШНО!!!

Някой може ли да каже нещо за тази фирма?