Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Валда - тези измамници. някой по горе беше писал чее поръчал при тях и е доволен ХА ХА. Това го е писал собственика на фирмата или изкукалата му жена. Избираите по малки фирми те са и по отговорни. Късмет и НЕ- ВАЛДА никога там, Ще направят така да съжелявате, че не сте се родили в Албания или Сомалия или...........

Имах ужасната възможност"да работя с това блато. А именно ВАЛДА. Но това нее важно , кои се минал минал. По лошото е че краините клиенти, винаги са прецакани. Рабори се с Турски профил RUHAU. Не се слага метална армировка или тя е с дебелина 0.5 ако изобщо я има. Механизмите са от братска Турция а вече и от Китаи. Стъклото е Китаиско а се казва чее.... Е на печелившите ЧЕСТИТО. Евтиното винаги озлиза скъпо.

goi

ti si golem tapak

Обадете ми се и елате в нас да видите как са ми монтирали вратата.
тел 0890155130

Това е фирма за Ал и ПВЦ дограма. Започевам с това, че мн време след като започнеш работа си без ТД(защото текучеството е голямо), продължавам с некомпетентните и ужасно злобни колеги, заплащането е равносилно на мизерстване, никакви привилегии и социални придобивки. Имаше една смешнеца (ще си позволя да й напиша имито)..... ..... която редовно забравяше да си пие успокоителните!!! Мн нерви и недоволни клиенти!!!
Ако сте търпеливи и преглътнете:заплащането, ТД, Осигуровки, Нерви, Змиярника(централния офис), Вътрешната неорганизираност,Липсата на елементарен софтур за подпомагане на работата и мн. др. то ще се пласирате мн добре там!!!