Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Съжалявам,че фирмата е сертифицирана по ISO 9001. Не го заслужава. Некоректно поведение, некоректно отношение към партньори. Липса на уважение към хората, които разботят за защита на интересите им.

Работим там лятото,когато сме ваканция.Бате Вальо,собственика е много добро момче.За 1 месец работа с брат ми взехме пари за които хората работят 3-4 месеца.Всички дето плюят тук,явно са от конкуренцията.Дядо почина вчера от 8г-работи в тази фирма,така че не пишете лъжи за Валда.Това е прекрасна фирма.

iskam samo da kaja 4e vsi4ki tezi komentari po adres na firma VALDA za men sa laja az si napravih i ka6tata s tqh i apartamenta i moga da kaja 4e sa edna mnogo dobra firma mladi i dobre podgotveni mom4eta az sam mnogo dovolen ot tazi firma i za napred 6te prodalja da rabotq s tqh

Валда - тези измамници. някой по горе беше писал чее поръчал при тях и е доволен ХА ХА. Това го е писал собственика на фирмата или изкукалата му жена. Избираите по малки фирми те са и по отговорни. Късмет и НЕ- ВАЛДА никога там, Ще направят така да съжелявате, че не сте се родили в Албания или Сомалия или...........

Имах ужасната възможност"да работя с това блато. А именно ВАЛДА. Но това нее важно , кои се минал минал. По лошото е че краините клиенти, винаги са прецакани. Рабори се с Турски профил RUHAU. Не се слага метална армировка или тя е с дебелина 0.5 ако изобщо я има. Механизмите са от братска Турция а вече и от Китаи. Стъклото е Китаиско а се казва чее.... Е на печелившите ЧЕСТИТО. Евтиното винаги озлиза скъпо.

goi

ti si golem tapak

Обадете ми се и елате в нас да видите как са ми монтирали вратата.
тел 0890155130

Това е фирма за Ал и ПВЦ дограма. Започевам с това, че мн време след като започнеш работа си без ТД(защото текучеството е голямо), продължавам с некомпетентните и ужасно злобни колеги, заплащането е равносилно на мизерстване, никакви привилегии и социални придобивки. Имаше една смешнеца (ще си позволя да й напиша имито)..... ..... която редовно забравяше да си пие успокоителните!!! Мн нерви и недоволни клиенти!!!
Ако сте търпеливи и преглътнете:заплащането, ТД, Осигуровки, Нерви, Змиярника(централния офис), Вътрешната неорганизираност,Липсата на елементарен софтур за подпомагане на работата и мн. др. то ще се пласирате мн добре там!!!