Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Към ЖСЖ от м.08.2009г и естествено към тези, които се интересуват от положението към 2011г. То продължава да бъде трагично. Управленската култура от нулата е преминала в минусовите граници, робовладелското мислене на управителите си съществува /и няма как да се е променило/. Хората продължават да се тъпчат и тъпчат ....  "Те са просто работници"-изразът, който често се чува. Заплаща се винаги навреме, но  момента на изненадата /колко по-малко ще има в пликчето/ те гъделичка всеки път.

това което пишат са пълни глупости дограмата е добра аз я правя и мога да кажа че това което чета не е вярно

стига сте плюли , дограмата рехау е хубава , за обкова защо говорите лошо той е мако и мога да кажа че е много качествен

Положението там е трагично, липса на управленска култура.....малкото нормални хора там , почти не издържат.Шефовете имат крепостнически и робовладелски манталитет. Демонстрира се лукс , но хората се тъпчат много здраво........

безкрайно некоректно отношение.цените са им ниски,но главоболията след това... !аз лично -НЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЧВАМ!

Конкурнетит на Валда явно се дразнят много,че техните фирмички не вървят.И май са изкукали от злоба.

Съжалявам,че фирмата е сертифицирана по ISO 9001. Не го заслужава. Некоректно поведение, некоректно отношение към партньори. Липса на уважение към хората, които разботят за защита на интересите им.

Работим там лятото,когато сме ваканция.Бате Вальо,собственика е много добро момче.За 1 месец работа с брат ми взехме пари за които хората работят 3-4 месеца.Всички дето плюят тук,явно са от конкуренцията.Дядо почина вчера от 8г-работи в тази фирма,така че не пишете лъжи за Валда.Това е прекрасна фирма.

iskam samo da kaja 4e vsi4ki tezi komentari po adres na firma VALDA za men sa laja az si napravih i ka6tata s tqh i apartamenta i moga da kaja 4e sa edna mnogo dobra firma mladi i dobre podgotveni mom4eta az sam mnogo dovolen ot tazi firma i za napred 6te prodalja da rabotq s tqh

Валда - тези измамници. някой по горе беше писал чее поръчал при тях и е доволен ХА ХА. Това го е писал собственика на фирмата или изкукалата му жена. Избираите по малки фирми те са и по отговорни. Късмет и НЕ- ВАЛДА никога там, Ще направят така да съжелявате, че не сте се родили в Албания или Сомалия или...........