Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Искам да споделя моето мнение,аз съм бивш служител на фирмата и мога да кажа,че няма нищо общо с по долу написаните неща,първо всичко се изплаща на време и до стотинка колкото се полага,второ никога не ми е отказана отпуска когато ми се е налагало,шефовете на фирмата са много коректни работодатели,годините които съм работила там нямам нито едно лошо впечатление,нито от тях,нито от колегите.Това,че има некадърни хора,които не  си вършат работата и после някой друг им е виновен ги има навсякъде,във всяка фирма.

Фирма валда 90 еоод, освобождават хората без предизвестие, шефът е изключително арогантен, най-меката дума която може да го определи, осигоряват работниците на минимална работна заплата,отпуската е 5-работни дни за цялата година, използват и изтискват до безобразие. Колегите са от провинцията, повечето, клюкарстват, топят и сплетничат.Не искам да злобея ,но пожелавам на шефа на валда да фалира и да живее с минимална сума на месец като своите работници. Преди назначаване на работа се подписват празни бланки за какво ли не: за предизвестие за напускане, за платен отпуск всичко това е незаконно и подсъдно......Помислете си добре дали искате да работите , в тази фирма, ангарията и робството там са легализирани. Заплащането е по усмотрение на шефа все по малко и по малко

Останах много предубеден четейки много от мненията на колегите по-горе.Какво беше учудването ми, когато преди седмица посетих офиса на фирмата в Габрово и там приветлива млада дама ми обясни подробно условията които предлага фирмата.Сключихме договор за доставка и монтаж на дограмата платих 50% от цената и това беше.Точно в уреченият срок момичето ми се обади като се поинтересува ще бъде ли удобно да ме посетят монтажниците за следващия ден и се договорихме.Момчетата дойдоха, бяха доста експедитивни като според мен който през цялото време бях в помещението където монтираха,се справиха доста добре.Нивелираха дограмата опениха я качествено без пропуски регулираха отваряемите прозорци и си тръгнаха като бяха много любезни и разговорливи.Не знам на какви служители на фирмата са попадали горепишещите , но за мен работата беше свършена перфектно и отношението към клиента в случая мен, бе същото.Пожелавам на собствениците и служителите на фирма ""Валда" весели коледни празници и щастлива Нова Година!!!

Некоректни работодатели.Не внасят пълни осигоровки.Не изплащат обезщетения на съкратените работници.Освобождават работници без предупреждения.Изобщо за тях не съществува кодекс на труда.

Към ЖСЖ от м.08.2009г и естествено към тези, които се интересуват от положението към 2011г. То продължава да бъде трагично. Управленската култура от нулата е преминала в минусовите граници, робовладелското мислене на управителите си съществува /и няма как да се е променило/. Хората продължават да се тъпчат и тъпчат ....  "Те са просто работници"-изразът, който често се чува. Заплаща се винаги навреме, но  момента на изненадата /колко по-малко ще има в пликчето/ те гъделичка всеки път.

това което пишат са пълни глупости дограмата е добра аз я правя и мога да кажа че това което чета не е вярно

стига сте плюли , дограмата рехау е хубава , за обкова защо говорите лошо той е мако и мога да кажа че е много качествен

Положението там е трагично, липса на управленска култура.....малкото нормални хора там , почти не издържат.Шефовете имат крепостнически и робовладелски манталитет. Демонстрира се лукс , но хората се тъпчат много здраво........

безкрайно некоректно отношение.цените са им ниски,но главоболията след това... !аз лично -НЕ ВИ ГИ ПРЕПОРЧВАМ!

Конкурнетит на Валда явно се дразнят много,че техните фирмички не вървят.И май са изкукали от злоба.