Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Мнението ми за фирмата е без думи !! НЕ УВАЖАВАТ ХОРАТА имало е дни дето съм ходил без една стотинка и съм гладувал само за да покажа че съм сериозен и искам да се науча и развия и накрая какво получавам ? викане в лицето и една заплата обезщетение в полза на фирмата, защото не мога да търпя да ми викат и да се разтрепервам от нерви. пълно с хора който пият спиртни напитки на работа бивши затворници и какви ли не още клоуни не си заслужава да си тровите нервите с психично болни началници и хора от други раси който гледат само да си седят и да си чешат тестисите а вие да им вършите работата !!!!! КОЙТО ЧЕТЕ ТОВА И МИСЛИ ЧЕ Е НОРМАЛНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО ПИЧ НЕ СИ ЗА ТАМ !!

Единадесет години не стигнаха на сем. НИКОЛЧЕВИ поне да стиснат ръка на полезен работник и достоино да кажат, едно БЛАГОДАРЯ. Парите ще ви погубят има и други по хубави неща, някой ден ще го разберете. Успех в потъването на кораба

Reshih i az da napisha mnenieto si otnosno bivshite mi rabotodateli nai veche zaradi obqvite za rabota koito publikuvat,ta iskam da prizova horata koito gi pishat da budat malko po chestni i obektivni v nastoqshtata situaciq tam i da ne obqsnqvat na kandidatite za rabota za navremenno zaplashtane korektno otnoshenie i tem podobni gluposti,zapochvate rabota tam i poluchavate rabotno mqsto na 20 km ot centyra na sofiq,ako vi kajat za transport da znaete che vi lujat nai otkrovenno,zaplashtaneto se opredelq po neznaen nikomu nachin,suchineniq po kartinki,kato doide zimata shte vi izpratqt da si pochivate mesec neplaten otpusk i shte vi napravqt na 4 chasovi osigirovki,samiq fakt che vsichki stari rabotnici napusnaha e krasnorechiv,nai vajnoto neshto ako vse pak zapochnete rabota tam e ne da rabotite a da kazvate kak rabotite poveche ot ostanalite i trqbva da go povtarqte postoqnno,vsichki ostanali sa nekadyrnici samo vie stavate i togava moje da se izdignete dosta v ierarhiqta,prosto trqbva da izdyrjate na selqniq prostotiq da vi se kreshti kato na goveda i drugi podobni i shte ste dobre,uspeh na jelaeshtite da si probvat kusmeta i ne zabravqite che kato trygnete da napuskate po kakuvto i da e nachin nqma da vi izplatqt nisbto osven tova koeto ste vzeli do tozi moment...

до като има от по-по старите работници,работата ще върви.Те си знаят машините много добре как работят-След като набират съвсем неопитен персонал където не знаят какво правят ще има и общаци!

Познавам някой от по дългогодишните работници в цеха и смея да кажа че те вършат работата на такива хора като вас и ви изкарват заплатите,затова си се озовал на двора,,защото мястото ти е там и явно не можеш да работиш на темпо,,и се започва едно мрънкане,няма какво да очакваш освен да подреждаш материялите на двора.За персонала в цеха нямаш право да хулиш че точно по дългогодишните работници колко заплати са изкарали ти нямаш толкова дни в живота....Извод:"Трябва да дадеш за да получиш" ;)

Ще започна с атмосферата в цеха,под всякаква критика там е змиярник.Както казваше един наш колега за първи път работя с толкова много наркомани,затворници и селяни на едно място.Към новите работници се отнасят с пренебрежение старите сл. се смятат за големи майстори все едно там сглобяват совалки и ракети а не дограма.Началниците смени и други колеги постоянно снасят всичко на другите началници (топят за всичко) заплата се определя по симпатия а не по това как си вършиш работата и дали си точен и коректен.Когато дойде време за съкращения зимата последните назначени работници се изкарват на двора под претекст че трябва да се подредят и сортират профилите и почва една война на търпението кои до кога ще издържи.Който не му изнася отива горе и напуска сам те няма да те махнат защото трябва да ти изплатят 2 заплати.Ако си инат ще те оставят цяла зима на вън на по-малка заплата разбира се защото вече си общак а напролет ще те приберат вътре тъй като вече ще имат нужда от теб в цеха.Ето така седят нещата в тази "прекрасна" фирма който смята или мисли че там може да оцелее или работи НОРМАЛНО с нормални хора и отношение нека се пробва.Както ми каза един техен служител когато аз почнах там ( точно тук ли намери на дойдеш да работиш,толкова ли нямаше кой да питаш преди да дойдеш тук) та за това пиша това мое мнение за да преценят бъдещите работници сами за себе си дали си заслужава.Ако сте пиянка,наркоман или пушите трева и обичате да портите,тогава може и да ви хареса там и останете за по-дълго.ПС само моля да не ми коментирате мнението от сорта на (това е някой от конкурентна фирма или че не съм работил достатъчно и за това са ме махна ли) всички които го прочетат и са работили там или в момента работят там знаят много добре че всичко това е истина.Желая Ви успех.

В тази фирма работника е никой..а ако си кандидат за работа,изобщо и не те броят...разиграваха ме месец по пътищата с обещания за трудов договор и минимална заплата и после си пуснаха нова обява за работното място....разбира се разходите от удоволствието да търсиш работа при тях са за сметка на работника...трудовите договори си ги подписват на килограм и ги прекратяват без обяснения..отпуската ти се казва,че можеш да ползваш -ден два ако се наложи ,а болничните не се признават...който има време и пари за губене,може да се пробва да работи при тях..

Здравейте! В джобс бг постоянно имат по много обяви. Някой знае ли защо е така?

Явно там положението е същото и става все по зле и по зле. С внушение на страх не се управлява, и въпреки безработицата хората не търпят и напускат.

Положението във фирмата спрямо персонала е трагично. Отношението на управленските кадри цели да насади страх, а за заплатата си трябва да се молиш. Толерират напускането по свое желание, като при започване подписваш бланки за предизвестие, отпуски без дата. Силно се съмнявам, че това е в рамките на закона. Ако имате първоначална уговорка за определена сума, то тя ще бъде оспорвана и намаляна с оправдание за лош оборот на офиса. Вярно, има и дългогодишни служители, но отношението към тях не е като към масовката. Недобра трудова атмосфера!