Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Здравейте,искам да изкажа разочарованието си от фирма Валда 90 никаква организация,тотален хаос,няма ръководители и подотчетни лица.Натоварването е на макс а заплащането е подигравка,нает си за една длъжност ,а вършиш още 100 различни неща от това за което си нает.Подписваш се на минимална заплата и това ти се оказва и основната ти заплата,която се превежда по карта ,а остатъка е по усмотрение,получаваш го в плик като оправдание ,че това ти е аванса.Пълни глупости- един перфориран плик със написана сумата с молив -нито ведомост за работните ти дни ,отпуски или болнични и работни съботи-пълна пародия .Наемат бивши затворници ,хора с психични отклонения ,неадекватни,под упойващи медикаменти-пълни некадърници.Очакванията на сем. Николчеви са огромни ,а всъщност какво ще е качеството на готовата продукция когато новите работници са просто неквалифициран персонал,старите работници,нямат грешка ,те си вървят в едни коловози,като кон с капаци и явно са се премирили.Не започвайте във Валда!!!

Като бивш служител казвам ви хора не работете за НЕ уважаващи, крещящи и НЕ мислещи рационално хора. Единственото нещо в главите им е пари за тях. Обградени са с 5 души и не чуват мнението на другите. Не плащат на време и имат пошлата практика да те водят на минимална заплата, а останалото в надписан плик, но сумата там е по усмотрение на Николчеви. Много народ не си взе последната заплата, включително и аз. Колегите, останали там: около 3-ма души са ОК. Другото - клюкари, интриганти, пияници, наркомани и за съжаление гъзолизци!!!

Г-н Николчев се е обградил с “да шефе” хора и всичко останало е черногледо. тези които са останали там 10-20 години са кастрирани, скопени ,безхарактерни и безгръбначни насекоми. Викат те в офиса му да се изяснят нещата и се започва един монолог с думите -“така ли е?” - така е. - отговаря плешивата му “лява ръка”
Не случайно му викат “чайката” -идва кряка , кряка ,изсира се и заминава. Или шефа на бъркотията. Това му е специалитет. Навсякъде да се намеси. Унижение и подигравка са отношенията които получаваш. НЕ ВЯРВАЙТЕ НА НИЩО ОБЕЩАНО, защото девизът им е , че обещаното не е като даденото.

Здравейте. Нека и аз като вече бивш служител на фирма ВАЛДА с 3годишен стаж с най-различни длъжности в нея да обновя малко информацията към днешна дата и да споделя колко още по трагично е положението.Първото е че тази фирма е станала като сериала Дързост и красота. ВАЛДА СЪБИРА - ВАЛДА РАЗДЕЛЯ. Не е толкова фирма за дограма колкото фирма за любовни драми изневери и прочие. Шегата настрана. Всички старши работници и специалисти вече ги няма. 80% от работниците са скоро завършили ученици които се сблъскват с живота урголишката. Идват нахъсани и с желание и с хиляди предварителни уговорги от страна на началниците и шефа и всичко приключва до там.Назначават те на една позиция с определени за нея задължения, но автоматично ставаш всичко друго. Работник в производството,склададжия,сервитьор,шофьор,механик,товарач,стъклар и т.н че и чистач. Няма желаещи и за най-мръсната работа.Толкова вече няма кой да дойде да работи, че всеки ден първите работни минути са в метли,лопати и парцали та тогава почваш останалите задължения по реда си и не говорим за нормалното освежаване и поддържане на работното място на всеки служител,а за основно почистване. По незнайно каква причина всеки нов работник е психично болен, емоционално нестабилен, тотално изтрещял,криминарен,наркоман,бивш затворник или пълен малоумник. С конкурс да ги избираха, е нямаше да ги намерят такива индивиди. И познайте как се върши работа с 80% нещастни малоумници и 20% що годе нормални хора. Аз ще ви кажа .. абсолютно никак. Не работиш а се смееш. Тази фирма
върти мръсни пари и игри като всяка - нормално за нашата държава. И идва момента в който някой е ощетен и това винаги е в заплатата си или в личния си живот. Така протича работата в фирма Валда. Хора не си губете времето, уважавайте себе си и труда си.

Бягайте от тази фирма,големи обещания и един куп празни приказки.Заплащането се бави с по 10-15дни,по договор под минимална заплата,целта ако напуснете да ви приберат парите под масата които ви дават.Пълно унизително отношение от ръководните хора,с една дума не започвайте в тази залязваща фирма....Г-н Николчев се мисли за недосегаем защото има много пари,но всеки знае че парите не решават всичко,особенно документалните издънки на некомпетентните лица а и други такива подобни.

заплатите са добри, но атмосферата е ужасна.

Мнението ми за фирмата е без думи !! НЕ УВАЖАВАТ ХОРАТА имало е дни дето съм ходил без една стотинка и съм гладувал само за да покажа че съм сериозен и искам да се науча и развия и накрая какво получавам ? викане в лицето и една заплата обезщетение в полза на фирмата, защото не мога да търпя да ми викат и да се разтрепервам от нерви. пълно с хора който пият спиртни напитки на работа бивши затворници и какви ли не още клоуни не си заслужава да си тровите нервите с психично болни началници и хора от други раси който гледат само да си седят и да си чешат тестисите а вие да им вършите работата !!!!! КОЙТО ЧЕТЕ ТОВА И МИСЛИ ЧЕ Е НОРМАЛНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО ПИЧ НЕ СИ ЗА ТАМ !!

Единадесет години не стигнаха на сем. НИКОЛЧЕВИ поне да стиснат ръка на полезен работник и достоино да кажат, едно БЛАГОДАРЯ. Парите ще ви погубят има и други по хубави неща, някой ден ще го разберете. Успех в потъването на кораба

Reshih i az da napisha mnenieto si otnosno bivshite mi rabotodateli nai veche zaradi obqvite za rabota koito publikuvat,ta iskam da prizova horata koito gi pishat da budat malko po chestni i obektivni v nastoqshtata situaciq tam i da ne obqsnqvat na kandidatite za rabota za navremenno zaplashtane korektno otnoshenie i tem podobni gluposti,zapochvate rabota tam i poluchavate rabotno mqsto na 20 km ot centyra na sofiq,ako vi kajat za transport da znaete che vi lujat nai otkrovenno,zaplashtaneto se opredelq po neznaen nikomu nachin,suchineniq po kartinki,kato doide zimata shte vi izpratqt da si pochivate mesec neplaten otpusk i shte vi napravqt na 4 chasovi osigirovki,samiq fakt che vsichki stari rabotnici napusnaha e krasnorechiv,nai vajnoto neshto ako vse pak zapochnete rabota tam e ne da rabotite a da kazvate kak rabotite poveche ot ostanalite i trqbva da go povtarqte postoqnno,vsichki ostanali sa nekadyrnici samo vie stavate i togava moje da se izdignete dosta v ierarhiqta,prosto trqbva da izdyrjate na selqniq prostotiq da vi se kreshti kato na goveda i drugi podobni i shte ste dobre,uspeh na jelaeshtite da si probvat kusmeta i ne zabravqite che kato trygnete da napuskate po kakuvto i da e nachin nqma da vi izplatqt nisbto osven tova koeto ste vzeli do tozi moment...

до като има от по-по старите работници,работата ще върви.Те си знаят машините много добре как работят-След като набират съвсем неопитен персонал където не знаят какво правят ще има и общаци!