Валда ЕООД / Валда ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Валда ЕООД / Валда ЕТ

Така аз работих в завода на футболистчето в В.Търново.По смешна фирма и началници небях виждал.Заплащането е минимална заплата и в плика квото хрумне на шефа.Да спомена и за една много атрактивна личност като началник на цех :-)Става въпрос за Тихомир Чобанина.Е там вече нещата са сериозни понеже селянина се мисли за бог данеговорим че се напива ппо време на работа а обноските му са взаимствани от меко казано някоя махала.Неправете грешка да почнете работа там

Работех по обява в фирма Валда срешнах се за интервю за шофьор КАЗАХАМИ 1300ЛЕВА 12ЛЕВА КОМАНДИРОВЪЧНИ И ЗАПЛАЩАНЕ НА ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД ДА АМА НЕ А СЕ РАБОТИ ВСЯКА СЪБОТА И АКО НЕ ДОЙДЕШ ТИ СПИРАТ ПАРИ ОТ ЗАПЛАТАТА КОЯТО ТИЕ ДАВА В ПЛИК ХОРА МАХАЙТЕ СЕ ОТ ТАМ

Здравейте,искам да изкажа разочарованието си от фирма Валда 90 никаква организация,тотален хаос,няма ръководители и подотчетни лица.Натоварването е на макс а заплащането е подигравка,нает си за една длъжност ,а вършиш още 100 различни неща от това за което си нает.Подписваш се на минимална заплата и това ти се оказва и основната ти заплата,която се превежда по карта ,а остатъка е по усмотрение,получаваш го в плик като оправдание ,че това ти е аванса.Пълни глупости- един перфориран плик със написана сумата с молив -нито ведомост за работните ти дни ,отпуски или болнични и работни съботи-пълна пародия .Наемат бивши затворници ,хора с психични отклонения ,неадекватни,под упойващи медикаменти-пълни некадърници.Очакванията на сем. Николчеви са огромни ,а всъщност какво ще е качеството на готовата продукция когато новите работници са просто неквалифициран персонал,старите работници,нямат грешка ,те си вървят в едни коловози,като кон с капаци и явно са се премирили.Не започвайте във Валда!!!

Като бивш служител казвам ви хора не работете за НЕ уважаващи, крещящи и НЕ мислещи рационално хора. Единственото нещо в главите им е пари за тях. Обградени са с 5 души и не чуват мнението на другите. Не плащат на време и имат пошлата практика да те водят на минимална заплата, а останалото в надписан плик, но сумата там е по усмотрение на Николчеви. Много народ не си взе последната заплата, включително и аз. Колегите, останали там: около 3-ма души са ОК. Другото - клюкари, интриганти, пияници, наркомани и за съжаление гъзолизци!!!

Г-н Николчев се е обградил с “да шефе” хора и всичко останало е черногледо. тези които са останали там 10-20 години са кастрирани, скопени ,безхарактерни и безгръбначни насекоми. Викат те в офиса му да се изяснят нещата и се започва един монолог с думите -“така ли е?” - така е. - отговаря плешивата му “лява ръка”
Не случайно му викат “чайката” -идва кряка , кряка ,изсира се и заминава. Или шефа на бъркотията. Това му е специалитет. Навсякъде да се намеси. Унижение и подигравка са отношенията които получаваш. НЕ ВЯРВАЙТЕ НА НИЩО ОБЕЩАНО, защото девизът им е , че обещаното не е като даденото.

Здравейте. Нека и аз като вече бивш служител на фирма ВАЛДА с 3годишен стаж с най-различни длъжности в нея да обновя малко информацията към днешна дата и да споделя колко още по трагично е положението.Първото е че тази фирма е станала като сериала Дързост и красота. ВАЛДА СЪБИРА - ВАЛДА РАЗДЕЛЯ. Не е толкова фирма за дограма колкото фирма за любовни драми изневери и прочие. Шегата настрана. Всички старши работници и специалисти вече ги няма. 80% от работниците са скоро завършили ученици които се сблъскват с живота урголишката. Идват нахъсани и с желание и с хиляди предварителни уговорги от страна на началниците и шефа и всичко приключва до там.Назначават те на една позиция с определени за нея задължения, но автоматично ставаш всичко друго. Работник в производството,склададжия,сервитьор,шофьор,механик,товарач,стъклар и т.н че и чистач. Няма желаещи и за най-мръсната работа.Толкова вече няма кой да дойде да работи, че всеки ден първите работни минути са в метли,лопати и парцали та тогава почваш останалите задължения по реда си и не говорим за нормалното освежаване и поддържане на работното място на всеки служител,а за основно почистване. По незнайно каква причина всеки нов работник е психично болен, емоционално нестабилен, тотално изтрещял,криминарен,наркоман,бивш затворник или пълен малоумник. С конкурс да ги избираха, е нямаше да ги намерят такива индивиди. И познайте как се върши работа с 80% нещастни малоумници и 20% що годе нормални хора. Аз ще ви кажа .. абсолютно никак. Не работиш а се смееш. Тази фирма
върти мръсни пари и игри като всяка - нормално за нашата държава. И идва момента в който някой е ощетен и това винаги е в заплатата си или в личния си живот. Така протича работата в фирма Валда. Хора не си губете времето, уважавайте себе си и труда си.

Бягайте от тази фирма,големи обещания и един куп празни приказки.Заплащането се бави с по 10-15дни,по договор под минимална заплата,целта ако напуснете да ви приберат парите под масата които ви дават.Пълно унизително отношение от ръководните хора,с една дума не започвайте в тази залязваща фирма....Г-н Николчев се мисли за недосегаем защото има много пари,но всеки знае че парите не решават всичко,особенно документалните издънки на некомпетентните лица а и други такива подобни.

заплатите са добри, но атмосферата е ужасна.

Мнението ми за фирмата е без думи !! НЕ УВАЖАВАТ ХОРАТА имало е дни дето съм ходил без една стотинка и съм гладувал само за да покажа че съм сериозен и искам да се науча и развия и накрая какво получавам ? викане в лицето и една заплата обезщетение в полза на фирмата, защото не мога да търпя да ми викат и да се разтрепервам от нерви. пълно с хора който пият спиртни напитки на работа бивши затворници и какви ли не още клоуни не си заслужава да си тровите нервите с психично болни началници и хора от други раси който гледат само да си седят и да си чешат тестисите а вие да им вършите работата !!!!! КОЙТО ЧЕТЕ ТОВА И МИСЛИ ЧЕ Е НОРМАЛНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО ПИЧ НЕ СИ ЗА ТАМ !!

Единадесет години не стигнаха на сем. НИКОЛЧЕВИ поне да стиснат ръка на полезен работник и достоино да кажат, едно БЛАГОДАРЯ. Парите ще ви погубят има и други по хубави неща, някой ден ще го разберете. Успех в потъването на кораба