Теразид ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Гара Искър ул. 5004&markers=София,Гара Искър ул. 5004

Теразид ЕООД

фирмата.е много хубажа и отно6ението на 6ефожете  кам работниците е приателско но какв стана за6того измислихте  тов два на два отидоха си добри работниц.6те си отидат и тези които са останали и 6те останат тези коит незнаят откаде се влиза в фирмата.което не е добре за фирмата.

невероятно вредна среда некоректни работодатели при тях криэа няма но се въсполэват максимално от нея и го отнася проиэвотството.

Работя вече 6 години във фирма Теразид, от самото начало на създаването и освен управителя има и едно момче Бисер, всички работещи в Теразид знаят за кой говоря, та мисълта ми беше, че без него и неговата работа нещата нямаше да бъдат толкова добре развити. Да си кажем истината в очите!Както Росен Станков обича да казва:"Право куме в очи!"

Добър колектив.Средно ниво на заплащане.

Нищо лошо не мога да кажа за фирмата,бивш служител съм.Нормално работно време,добро заплащане,добро отношение на управата към работниците,само лошото беше че нямаше готини колешки за ебане,то колегите ставаха повече за ебане от колешките,поне да имаше педерасти а то и това нямаше.Общо взето фирмата е добра,добри условия,готини шефове и хубави тоалетни за акане.Мнението ми за Теразид е че е много готина фирма.

Хората са казали "на крива ракета и коскоса й е крив". От 3 години съм във фирмата и лоша дума нито за шефа нито за колегите мога да кажа.

Работа като работа...общо взето по-малкото зло в този бранш.

Здравейте,бивш служител съм на Теразид.Много добра управленска структура, отношението на управителя към всички служители е еднакво.
Радвам се, че имах възможността да бъда част от екипа на Теразид, и сега, когато работя в друга фирма, доброто отношение си остава!Рядко срещана практика по принцип!

Imat ofis i v Sofia. Otnoshenieto i i uvajenieto kym rabotata na vsichki e neveroqtno. Jalko, che riadko se namirat takiva firmi.

Сигурна и компетентна фирма много добро отношение на управителя към работниците хубави условия на труд,мн добро заплащане яка фирма това сие :)) пожелавам на всеки да има късмет като нашият с колегата :)))