Теразид ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Гара Искър ул. 5004&markers=София,Гара Искър ул. 5004

Теразид ЕООД

Схемата е следната. Хитра е и е в полза на фирмата. Назначават се хора когато има дни с повече работа. Назначават всеки който е що годе грамотен. Назначават те уж за една седмица пробно. Работиш здраво и след 2 или 3 дни те освобождават без да ти кажат защо. Целта е да се спестят пари от осигуровки. Така че който почне там да си има едно на ум. Плащат надница 42 лв.

Като ви слушам май само за заплащане говорите.Господа като започнете в една фирма няма значение коя е първо докажете какво можете да направите за тази дадена фирма (разширяване на пазара,увеличаване на продажбите,привличане на нови клиенти и тнт.)после приказвайте за заплащане.
При търговците в фирмата всеки си определя работата(ако може естествено)свободата е голяма.Супер фирма супер управление и логистика.

За съжаление като чета коментари вече сме 2016 и положението с горивото е същото. Това е направо смешно да ти вземат пари от заплатата за гориво и за какво работим.Скоро ще се разделяме май с тази фирма.

Здравейте мисля да кандидатствам за работа в теразид.
Като търговец.
може ли да ме ориентирате за условията?
Заплата?
Колеги?

Преди е било добре,сега НЕЕЕЕЕ.Много лошо заплаштане,А без пари ЖИВЕЕЛИ СЕ? Шефовете са си добре,като на всякаде де/карат си джипове вкл.жените им,ходят си на почивки каде ли не,строят си кьщи и т.н/а ти се чудиш как да звьржеш двата края,мисля че това е подигравка с труда на всеки.Н започвайте работа НИКОГА ТАМ !!!

Г-Н.Венцислав въпросният велик( тираджия)някой го беше излъгал,че Германия отиване и връщане може да си спести едни 500л нафта и да си e екапитан на кораб.Венци от такива като тебе тесни специалисти на фирмите им е писнало вече нещата стават сериозни и такива като тебе подсмърчат пред вратите на фирмите за да почнат работа но без успех дано скоро си намериш работа.Междо другото тази година колко фирми си сменил?

Работих в теразид няма и един месец ,напуснах защото има един там дето се вживява в ролатя на началник ШМЪРКАН му викат всички.Та въпросния е довел някакви всезнайковци от ВОЛВО които са направили една абсурдна разходна норма на камион Волво автоматик 24л+400мл/тон.Да нормална норма за летен режим на работа и каране само по прав път без нито един баир без нито едно натоварване на двигателя.Въпроният Шмъркан(Илиян Велев) е бил началник гараж на фирма "Браво"да кремвиршите ,саламите  а там имат само микробуси и един мерцедес 1232 ако може да се каже че това е камион то Гн Шмъркан се е грижил за подръжката на един камион произведен 1987 година. В Теразид е назначен за подръжката на 10 тина камиона Волво автоматик евро 5..Та направих при теразид един курс до Дортмунд и се прибрах в България с преразход 80литра по Шмъркановите норми.Удържаха ми 160лв за прарязхода и аз напуснах.Иначе като фирма организацията е перфектна незнам дали скоро ще намеря подобна но не си заслужава да плащам нещо което не ползвам.Успех на вички колеги там. И на тях им удържат нафта но те са доволни свикнали са не ги боли.Ако тоя шмъркан един ден си тръгне бих се върнал да работя там.

Като чета за др. фирми тази ми се вижда свестна. Я кажете къде се намира в София, какво е заплащането и набират ли персонал меила ми е [email protected]
Проспуснах да попитам за каква работа става на въпрос

Доволен съм от работата и заплащането.От месец май работя в Теразид.Започнах като общ работник,минах през доста операции във фирмата в момента съм на течни.По доволен от месторабота до сега не съм бил.

Моето мнение за фирмата е добро. Напуснах, защото се преместих да живея в друг град.