ABP Ellesmere /img/frontend/nomap.png"

Искам да започна работа там,някои може ли да ми каже e-mail или телефон,незнам как да се свържа с тази фирма.Ще ви бъда много благодарен

Rabotih izvestno vreme tam,no da vi kaga trqbva da imate mnogo silen i tvurd harakter za da izdurgite na vsichko.Purvo-rabotata kolkoto i lesna da vi izglegda ne e taka.Dosta e izmoritelno da sedish na krak na edno mqsto seli osem chasa minimum i da imash samo polovin chas pochivka,koqto pochivka polovinata ti zaminava samo dokato se peoblichash s rabotnite drehi,zashtoto ne ti e pozvoleno da izlizash izvun fabrikata s tqh.A v povecheto sluchai ,kogato ima promocii ili prosto povechko rabota rabotim po 12 chasa i zastupvame s drugata smqna za koito 12 chasa imame samo dve pochivki,ednata ot povin chas kakto vi kazah,a drugata e ot 15 minuti.E,kagete mi tova na kakvo prilicha?Ta tova e Angliq.Po princip na osem chasa imash parvo na dve pochivki.No ponege tazi fabrika e zavzeta ot polqcite vse edno si v kazrama ,kato ti se izpravqt sreshtu teb s onezi kaski na glavite vse edno trqbva da im marshiruvash.Sushto taka po-golemite kato dlugnost hora tam upotrebqvat narkotichni veshtestva i to na rabota i estestveno tova se otrazqva na povecheto personal kato tormoz.Ponqkoi put otgovornicite sedqt do teb i te gledat v rucete,s
ledqt ti nai-malkoto dvigenie da ne oburkash neshto,ili prosto z avsichko losho.koeto se sluchi vuv fabrikata si vinoven ti.Ta ponege polqci sa ni samo otgovornici,te si nabelqzvat nqkoi i pochvat da go tormozqt po princip e tova se pada chestta na bulgarin.Tezi polqci imat takova visoko samochuvstvie.A sushto taka na bulgari ne mogesh da razchitash na pomosht tam,vseki gleda samo kak da te oplue.Samo zloba i zavist,nishto drugo!!Prosto tam e edin kosher ot...ne znam kak da go opisha.Ot edna strana e hubavo,zashtoto chesto se sluchva da ima poveche rabota,taka pravish poveche chasove i vzimash poveche pari,no na cenata na kakvo?Super mnogo se izmarqsh i ne ti stiga raboatata ,a i tiranichnototo otnoshenie na horata po vreme na rabota kum teb.Ugasno e!Mnogo hora,koito rabotqt tam sa mislili po tozi nachin,nqkoi ne sa izdurgali i sa se mahali,a drugi prosto sa se prisuedinili kum tozi kosher pulen s osi!

работата в ABP не е много приятна,хигиенните норми са строги,работи се при много ниски температури,но е едно от малкото места където можеш да започнеш работа без никакви документални пречки.Работи се на минамалната разрешена от закона заплата.Заплатите се получават редовно от полската агенция на която фирмата плаща.За да започнеш работа не се изисква никакъв английски език.Лошото е че за да започнеш работа трябва да живееш в къща на агенцията,за която се плаща двоен от пазарния наем.Много трудно можеш да започнеш,ако си в частна квартира.
В завода работим предимно българи и все по малко поляци.За славянските братя няма да кажа нищо лошо само че са паразити.Отлично място за начална работа за хора които не знаят и немогат нищо.За Иван лично аз не съм чул да е излъгал или прекарал някой,даже напротив ПОМАГА.

rabotata e dobra vie kakvo iskate da rabotite v uk na biro li.az slm rabotil tam rabota kato v bg

zdraweite priqtelkata mi e tam i iskam da razbera dali moje i az da po4na rabota tam i s koi da se swurja,tq prosto ne poznawa nikoi!

zdr za vsi4ki koito da rabotqt tam trqbva da znaete 4e tam e gore dolu ok no se pazete ot polqcite.

ami fabrika za tel. meso v anglia tamsme kam 70bg 4oveka i rabotim 4rez polska agencija kojato ni dere jako i edin mo6enik balgarin na ime ivan