Шел България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Подуяне, ж.к. ХАДЖИ ДИМИТЪР ул. РЕЗБАРСКА 5&markers=София,Район р-н Подуяне, ж.к. ХАДЖИ ДИМИТЪР ул. РЕЗБАРСКА 5

Шел България ЕАД

И при всичките негативни мнения написани тук ( и аз имам принос ) някакви хора все още питат - ДОБРЕ ЛИ Е ДА РАБОТИШ В ШЕЛ? Подчертавам - НИКАК НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ, даже е повече от отвратителна. Ако нямате уважение към себеси, ако искате по цял ден да ви юркат разни снобари, управители, помощник-управители, началници на смяна и какви ли не още идиоти - значи мястото ви е там. Няма по-големи и нагли експлоататори от тези нещастници и се надявам един ден да видя шибаната им долна корпорацийка - срината завинаги със земята. Защото най-после работодателите от всякакъв вид и род (повечето не са от човешки) трябва най-после да се научат да уважават работниците си и да им дават това,което им се полага за извършения труд - по 12 часа на крак: чистач, готвач, касиер, фактурист и какво ли още не, без да се полага почивка-за 12 часа е 1 час и 30 мин., с изпълнение на нереални цели без за тях да се заплаща (ако не ги изпълниш персонала ги плаща - за ШЕЛ празно няма - тя компанийката си е сключила договорчетата с другите подобни НА НЕЯ КОРПОРАЦИИ и няам ада спре да печели. А ако търсите някакво развитие и ормални доходи за нормална работа - ПОТЪРСЕТЕ ДРУГАДЕ, НЕ В ШЕЛ БЪЛГАРИЯ!
Искрено се надявам повече хора да споделят мнения за тази компания, защото съм наясно какво текучество е там и колко често се сменя персонала - с повече информация предполагам , че ще има по-малко излъгани и разочаровани!!!

А как е в администрацията - заплащане, структури, шефове?
Моля, ако някой е запознат да разкаже подробно!

Здравейте колеги! Искам да ви попитам какво е отношението ви към тайните клиенти,изпълнявали ли сте си задълженията към тях и имало ли е случай, при който въпреки че сте си изпълнили перфектно задълженията пак да ви поставят негативна оценка.

здравеите одавна  исках да напиша това,работех в shell изток софия,управителката е Мария Траикова схемата е такава има стари работници,които естествено не си вършат работата както трябва,защото Траикова е приятелка  и ниякои друг ще го отнесе тоест новите.В краина сметка сдухваш се от работа няамаш почивка която уж тисе полага,по 12 часа си на крак е другите си почиват,няакави тъпи планове за изпълнение,смарт карти.Играчки искатели, а чаши ....все едно си на кирков на пазара "цигари,цигари..."Супер Напрегната Обстановка аз предцених че не уважавам достатачно себеси за да работя за такива хора,и напуснах.Да заплата е 450 +50 отгоре максимум преко сили ако продаваш сникъси ,чаши ,играчки...Но за това което правиш е прекалено малка.УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Ще стана,няма срамна работа,стига пари да падат,но засега не е нужно,има клиенти който ни уважават и са добри,има и темерути,които седят и кометират:"ти защо на него му изми стъклото,а на мен не",ми то е близко до мозъка,а ти клиенте,продължавай да се ядосваш,не се оплаквам от ниско заплащане.А и не съм зареждач,не работя на бензиноколонките!Хайде за сега злобей си ,така се живее в България!

Веско, драги зареждачо! Един съвет - не се впрягай толкова - тука не е щатите. Не забравяй че има и видео камери - ако си непохватен - не се занимавай с тази работа. Ако искаш бакшишп за зареждане - ходи да миеш стакла на светофарите по добре - ще изкараш повече.
И още една препоръка за професия - можеш да станеш бакшиш - от най мазните тия дето се пазарят като цигани и т.н.

Драги мили мой клиенти,в цял свят има едно нещо което му сека казва частна собственост,автомобилът е също такава,и ако не разрешите на служителят на безиностанцията да я пипне,той не е и длъжен.Имай те на предвид че щом давате разрешение на форкорт асистентът да пипа автомобила ви,вие носите отговорност за евентуални неумишлени повреди по автомобила ви,ако предявите претенции,при условие,че вие сте го накарали да ви зареди,служителят може да ви осъди,както и вие него ако е докоснал автомобила ви без разрешение и е причинил повреда,това е и една от причината да няма обслужващ персонал на бензиноколноките почти в цял свят!А ако има той само зарежда,нито отваря капачки ,нито затваря.В Съдинените Щати пък,бензиностанцийте са разделени на два сектора,селфсървиз/самообслужване/ и с обслужващ персонал,на който забележете се плаща под формата на бакшиш/13% от сметката/!И драги ми клиенте не забравяй –безплатен обяд в природата няма,и знай ако искаш перфектно обслужване,бакшиш не е град в Китай!
А вие драги ми колеги,смятам че е време да направим синдикат!!!

Здравейте. На 6 Юли 2010г.около 7ч сутринта влезнах в Шел като имах намерение да си купя кафе.Когато влязох вътре нямаше никой.След като се огледах на около видях кафе машина на самообслужване и реших да си направя кафе.До машината нямаше чаши и си помислих че може да са заредени в самата машина и натиснах бутона за капочино,при което то се изля в преливника.В това време излезна от някъде служителката Ирина и започна да ми се кара.Първо се минавало през касата и се казвало Добро Утро и така нататък.После ми каза че трябва да си платя кафето което не получих и довиждане.Така започна моят ден от Шел.

Чета различни мнения и се чудя дали наистина има такива управители на обекти, които не зачитат подчинените си? Мога да ви кажа, че нашата Управителка е страхотна, мисли за колектива като цяло и не издребнява, което е много важно . Винаги можеш да влезеш в офиса и да кажеш какво те тревожи. Радвам се,че попаднах в такъв колектив. А относно активните продажби-ами колеги, те, целите затова са поставени, за да се изпълняват. Има понякога наистина безумни цели, но ако се напънеш малко могат да се изпълнят. Относно заплатите-мисля, че ще е добре за поощряване на персонала да се вдигнат, макар и минимално заплатите.Пожелавам на  колегите от всички станции да имат такива Управител и зам. Управител като нашите.
Желая на всички колеги от бензиностанция " Шел" -Разград  здраве, любов и много професионални успехи. Нека винаги бъдем така задружни.

Работя в Шел от 2 години като форткорт и искам да кажа че това е възможно най-гадната работа,която може да съществува.При първа възможност бих се махнал.Смените са отвратителни по 12 часа през който имаш 1,2 почивки да закусиш и обядваш и през цялото време ти се натяква яж по-бързо,че има мн.автомобили.Заплащането в условията криза е приемливо- 400,най-много 500 лева с нечовешки усилия.Изискванията към персонала са изключително големи.Особено нощна смяна се превръщаме в чистачи-отпушваме тоалетни,почистваме шахти,метем и събираме листа ....абе гадна работа.Шефовете(ония с двата черни джипа) са изключително алчни копелета,който постоянно търсят начин да изкарат някой допълнителен лев на гърба на работниците.За управителя мога само хубави неща да напиша изключителен професионалист,с мн. коректно отношение към работниците.Най-натоварващото в цялата ситуация обаче са клиентите през цялото време си длъжен да търпиш лайната на сулио и пулио и нищо не можеш да кажеш,гледат те като някакъв... роб,боклук,отрепка.Моя съвет е ако не сте студенти,ученици и т.н просто не започвайте работа в която и да е бензиностанция......изискванията европейски,пък парите български.Айде пак се поотплеснах.Успех колеги и търпение